Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To co Zachary napisała o Mortez to sama prawda :) A postępy Jędrusia bardzo cieszą :)
  2. To czyszczenie zębów to pod narkozą? :( Moja starsza kotka po narkozie (w celu też zębowym) odeszła.. w ciągu tygodnia uaktywnił jej się uśpiony rak kości i na łopatce narósł guz wielkości jajka gołebiego. Wet mi powiedział, że dla starszego organizmu narkoza jest potężnym szokiem i dlatego nowotwór na tym tak błyskawicznie "skorzystał". Martwię się o Erga osłanionego niedawną chemią i antybiotykami. Nie jest już młody..
  3. Zerknęłam na pierwszą stronę z rozliczeniami, żeby sobie przypomnieć, czy już w tym miesiącu na Polę płaciłam, czy nie, i - tu zaskoczenie - bo moja deklaracja stała jest wpisana w kwocie 10 zł, podczas gdy ja płacę co miesiąc po 20 zł....??
  4. Bidusia miała pod górkę w życiu - do tej pory. Mimo utraty wzroku będzie teraz już tylko szczęśliwa. Psy na szczęście nie rozpamiętują strat, tak jak ludzie. Wierzę, że Bidusia będzie się cieszyć teraz każdym dniem nowego dobrego życia.
  5. No z jeżem na pewno mu do twarzy :) Wygląda jak stateczny brodaty pies ;) Choć zachowanie temu przeczy :D
  6. Piękny i mądry pies z Jędrusia. Szybko się uczy, zaprzyjaźnia. Chyba atmosfera Białogonkowa na niego tak działa :) Cudownie, że tak się dzieje :)
  7. Cudna historia Malagosku, uśmiechnęłam się z całego serca i od razu przypomniał mi się spacer sprzed kilku lat z moją chorą na raka sunią. Też późny wieczór, ja sama z suczynką kicającą na 3 łapkach, bo jedna amputowana z powodu choroby, a tu naprzeciw nas idzie zakapturzony "dres" kiwając się charakterystycznie na boki. Ja sobie tylko w duchu myślę żeby jak najszybciej nas minął, a tu kaptur zatrzymuje się obok, patrzy na moją suczynę i mówi przejętym tonem: "Co? Nie ma łapy?Jezu, jak mi szkoda takich zwierząt" I jeszcze sobie chwilę sredecznie porozmawialiśmy o zwierzakach :)
  8. No co Wy? Wszystkie są tak samo piękne. Co to wybory piespolonii?
  9. Jak miło się tu wchodzi. :) Suczynka coraz lepiej, cieplej i najedzonej ;) A Ola ma moje najszczersze wyrazy i uznania i uściski. Taka dobra wrażliwa dziewczyna będzie kiedyś dobrym wrażliwym dorosłym.
  10. Bardzo bardzo się cieszę, że Jędruś już bezpieczny i nie dziwię się, że co chwila chodzisz na niego się napatrzeć :D :D Po tym wszystkim, co przeżyłaś, żeby mu pomóc, to chyba jeszcze nie wierzysz, że to prawda :)
  11. Skoro taki fajny pan, to może warto zaryzykować? Transport w razie czego przecież się znajdzie, a gdyby to fajny dom miał być, to szkoda tracić..
×
×
  • Create New...