Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nie martw się kontenerkiem, jak nie znajdę właściwego, to jakoś psiaka zabezpieczę inaczej, w końcu często woziłam psy bez kontenerka, niektóre też prosto ze schronu.. U niego po prostu obawiam się "żywiołowości" ;))
  2. No i żeby nie było za słodko, to niestety spory dług został do spłacenia. Mam nadzieję, że bazarek trochę pomoże, ale trzeba będzie pewnie i tak jeszcze kieszeń przejrzeć.
  3. Obróżkę i smyczkę już kupiłam, jedynie z szeleczkami mam problem, bo były albo na maleństwa kieszonkowe, albo na wilki. Muszę do innego sklepu się kopsnąć, ale to pewnie już jutro, bo dziś mam dzień zawalony do 22.00 :(
  4. A jak on by się czuł w takim babińcu? ;)))
  5. Niteczka - miodzio! Ledwo dyszę, ale 10 zł stałej zadeklaruję.. Może jeszcze niedługo któryś z "moich" psiaczków pójdzie do domu :)
  6. Bardzo pozytywne wiadomości :) Mądra kochana sunieczka ! Zostaje sama, przestaje się bać, dociera się z kocurkiem! Świat bywa piękny :)
  7. Jest już wątek Flipperka - to fajnie :) Wielki dzień coraz bliżej :) Przy okazji zapytam, czy ktoś z Warszawy ma pożyczyć kontenerek, do którego Flipperek mógłby się spokojnie zmieścić? Mój jest za mały :( A przy takiej podróży lepiej byłoby źeby sobie siedział w kontenerku, bo będę jechać sama.
  8. Oczy mam jakieś mokre.. ;)
  9. Jej, ale się fajnie czyta :) Erguś znowu potwierdził swoją mądrość, swój dobry charakter, ba! rzekłabym, że niesamowitość! :D On tak wszystko rozumie w lot, tak się szybko uczy, że brak słów. Jak dobrze, że ma własnego ludzia do kochania (choć pewnie tęskni za Murką). Ale możliwość spania w łóżku z panią to prawdziwy raj, no nie Ergusiu? Ty, który kiedyś spałeś przed budą w błocie lub na śniegu, na mrozie lub w spiekocie słońca...
  10. Ewo, wszystkie powyższe wpisy o Tobie to szczera prawda. Tak właściwie gdyby nie Twoje wrażliwe na krzywdę i szeroko otwarte oczy, o Ergo nikt by się nie dowiedział, a on biedak pewnie by już nie żył. Więcej takich ludzi, jak Ty i świat byłby dużo znośniejszy do życia.
  11. Dobrze, że spokojnie dochodzi do siebie. Należy jej się wszystko, co najlepsze.
  12. Ciepła kocykowa budka, ciepłe posiłki - Jędrusiu trafiłeś z pola prosto do raju :)
  13. Jest przeurocza :) Jak dobrze, że dobra dusza dorris nie pozwoliła jej zamarznąć
  14. Piękne pomysły masz Mureczko, żeby oswajać Dolarka :) Mam nadzieję, że już coraz bliżej mu do normalności, którą kiedyś jakiś palant zniszczył. Trzymajcie się dzielnie :)
×
×
  • Create New...