Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. tak,dziś Tobiś miał wielkie szczęście :)
  2. Podziękowałam :) Napuszył się cały :D Ciekawe gdzie Patrycja z psiakami.. Może już niedaleko do przekazania TZ Szafirki. Autostradą się dobrze leci, chociaż po ciemku trochę trudniej. Ale tak czy siak wierzę, że niedaleko do ostatniego etapu podróży. Umęczy się dziś psisko..
  3. Dzięki :) TZ chciał mnie namawiać na rezygancję z podróży dziś, ale nie mogłam pozwolić, żeby przez jedno zepsute ogniwo pękł cały misternie ułożony łańcuch pomocy :))
  4. Flipek przekazany Patrycji po 16.00, bardzo niechętnie dał się wsadzić do kontenerka :( Zaprzyjaźnił się już z nami i dziarsko maszerował na smyczy. Oby podróż szybko mu minęła.. Potwierdzenie szczepienia przekazałam Patrycji. A ja wskakuję pod koc, bo dopiero po powrocie do domu czuję, że mnie trzęsie..
  5. Właściwie każdy pies, któremu da się czas i serce, jest wspaniały. I dla setek tysięcy psów w tym kraju pozostanie to tylko teorią. Oby Miłeczka doświadczyła jeszcze własnego domu z własnym kochającym ludziem.
  6. On i tak ma sto razy lepiej, niż na polu. Widać po nim, że jest szczęśliwy. :)
  7. Biedna mała. :) Nawet głód nie zmusi jej do zaufania człowiekowi.. :((( Boże, żeby udało się ją jednak złapać na tę sterylkę. A Marzena nie mogłaby jej przywieźć? Jej nie wydadzą suńki?
  8. Jakie to szczęście, że suńki już po sterylce, nie są już zdane na los i rodzenie byle gdzie. Anioły z dogo i spoza dogo czuwały nad nimi :)
  9. To super, że łapkę zostawił w spokoju :) Pewnie nawet o niej zapomniał - tyle emocji i nowych sytuacji ;)
  10. Jest nas więcej :) Bardzo mocno trzymam kciuki za Tobisia. Żeby udało się go zabrać za tydzień i żeby mógł zostać w dt.
  11. Co słychać u Bąblisia? Pod koniec stycznia przeleję kasę za dwa miesiące od razu.
  12. Oczywiście, że nie przekażę dalej kontenerka, Patrycja ma własne, więc w sytuacji, gdyby jednak Flipperek musiał jechać w kontenerku, przełożymy go z jednego do drugiego. :)
  13. Mam telefon. Pod kościołem - jak wtedy? Przypomnij mi ulicę, proszę. Zadzwonię, jak będę blisko
  14. :) :) :) Oświećcie mnie jeszcze w sprawie sterylek starszych suń, bo moje wszystkie były ciachane za młodu - do jakiego wieku sunia może rodzić, do końca życia?
  15. Może kontenerek na wszelki wypadke wezmę, a potem zdecyduję, czy skorzystać z niego.
  16. Kajtuniu, ja myślałam o tym kontenerku, ale boję się, że dla Fliperka będzie za ciasny, ale szeleczki by się przydały, nie musiałabym jutro jeździć po sklepach. Odebrałabym jadąc w sobotę przed południem, będziesz w domu ok. 10.30?
  17. Cudnie! Jaka radość!!! :)))
×
×
  • Create New...