Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Cudne wieści o Mambie. A ja nie mam numeru konta dla suniek :)
  2. Poproszę numet konta - zaraz na początku lutego dorzucę grosz na kastrację trzydziestokilogramowego pieseczka :)
  3. Joanko, dawno mnie nie było na wątku, mea culpa. A jak weszłam, to takie smutne wieści :( Bardzo Ci współczuję, bardzo. Twoja Misia była taka, jak moja Kitka. Ten sam charakter, niezłomność, niezależność, odwaga- i też raczysko :( Ale może teraz razem siedzą sobie na skraju tęczy i gadają, jak najlepsze kumpele?
  4. Jak będzie wiadomo, czy jest gdzieś miejsce dla Szronika, będziemy wiedzieć na czym stoimy
  5. No to w tej sytuacji przepraszam, że zrobiłam zamieszanie, to już rzeczywiście za późno, żeby odkręcać.
  6. Jutro nie jestem w stanie. Czy dla patiC tylko niedziela wchodzi w grę? Przepraszam, że tak marudzę, ale za taką kasę tyle rzeczy można dla psiaka załatwić..
  7. TZ Murki, który wozi często psiaki liczy po 0,50 zł za kilometr. I nie jest to jego strony działalność charytatywna. Więc 500zł za nawet 700 km to chyba jednak sporo. :(
  8. Rozumiem, że wszystko już dogadane i ustalone, szkoda, że wczoraj dłużej nie posiedziałam na wątku, a dziś miałam trochę zajęć, a potem wizytę pa i dopiero teraz tu weszłam. Gdyby konfirm pomogła z tym kawałkiem transportu z Warszawy do Malagos, pomyślałabym jak tu zrobić, żeby sunię do Warszawy dowieźć w niedługim czasie. Ale teraz to już trochę musztarda po obiedzie :(
  9. Ogromnie się cieszę, że sunia już jutro opuści schron. Ten fakt trochę jest w stanie osłodzić informację, że koszt transportu to aż 500zł.. no trochę mi szczęka opadła :(
  10. A od lutego deklracje Strusiowe już chyba będą mogły lecieć na Fosterka :)
  11. Fosterku, dzięki dobrym ludziom rozpoczynasz nowe życie :)
  12. Tylko durnie mogą marnować czas i pieniądze na jakieś naukowe wywody, czy zwierzęta czują, czy są inteligentne itp. - zawsze diabli mnie biorą, jak słyszę o kolejnych rewelacjach, że jakieś zwierzę okazało "ludzkie" emocje. Dla normalnych to oczywiste, że zwierzęta są często wrażliwsze od ludzi. Alaska tak pięknie pokazuje, jak inaczej się czuje w nowej sytuacji, wreszcie dobrej sytuacji :)
  13. Będzie dobrze, Strusiątko na pewno będzie mieć dobry dom, a Anecik wielką satysfakcję, że uratowała go - nawet jeśli teraz Jej smutno. Trzymajcie się - i Aneta i psiaczek
  14. O rany, tak mi żal, że Wasze wielogodzinne trudy poszły na marne :( Oj ta cwaniara.. Żeby ona wiedziała, że chodzi tylko o jej dobro.
  15. Coraz ufniejszy chłopak się robi, świetnie :) Murków miejsce na ziemi to jakiś eden dla psiaków :)
  16. Przepiękny widok sunieczki w porze relaksu i zadumy :)) To wygląda jak sen. Oby jak najczęściej tak się śniło i o wielu psiakach :) Dzięki Monaga za uszczęśliwienie tej istoty :)
×
×
  • Create New...