-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Poproszę numet konta - zaraz na początku lutego dorzucę grosz na kastrację trzydziestokilogramowego pieseczka :) -
Joanko, dawno mnie nie było na wątku, mea culpa. A jak weszłam, to takie smutne wieści :( Bardzo Ci współczuję, bardzo. Twoja Misia była taka, jak moja Kitka. Ten sam charakter, niezłomność, niezależność, odwaga- i też raczysko :( Ale może teraz razem siedzą sobie na skraju tęczy i gadają, jak najlepsze kumpele?
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jak będzie wiadomo, czy jest gdzieś miejsce dla Szronika, będziemy wiedzieć na czym stoimy -
Rozumiem, że wszystko już dogadane i ustalone, szkoda, że wczoraj dłużej nie posiedziałam na wątku, a dziś miałam trochę zajęć, a potem wizytę pa i dopiero teraz tu weszłam. Gdyby konfirm pomogła z tym kawałkiem transportu z Warszawy do Malagos, pomyślałabym jak tu zrobić, żeby sunię do Warszawy dowieźć w niedługim czasie. Ale teraz to już trochę musztarda po obiedzie :(
-
Tylko durnie mogą marnować czas i pieniądze na jakieś naukowe wywody, czy zwierzęta czują, czy są inteligentne itp. - zawsze diabli mnie biorą, jak słyszę o kolejnych rewelacjach, że jakieś zwierzę okazało "ludzkie" emocje. Dla normalnych to oczywiste, że zwierzęta są często wrażliwsze od ludzi. Alaska tak pięknie pokazuje, jak inaczej się czuje w nowej sytuacji, wreszcie dobrej sytuacji :)
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
O rany, tak mi żal, że Wasze wielogodzinne trudy poszły na marne :( Oj ta cwaniara.. Żeby ona wiedziała, że chodzi tylko o jej dobro.