Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dobrze, że nie poszła na łańcuch! Z deklaracjami u mnie w tej chwili ciężko dopóki jakiś "mój" psiaczek nie pójdzie do domu. Ale może na bazarek jakby ktoś robił coś znajdę? Wyślę też grosik jednorazowo.
  2. No Murzynku, szykuj się na jutro :)
  3. Tak, wiem :/ Dobrze, że chociaż biedak dotrwał do czasu przeniesienia do Murki. Pamiętam, jak strasznie się wszystkie denerwowałyśmy, że on już schronu nie opuści. Za każdym razem, jak wchodzę na jego wątek, czuję dużą ulgę wciąż na nowo :)
  4. Jak dobrze pójdzie, to w sobotę pogłaszczę Szronusia osobiście :)
  5. Tekst ogłoszenia bardzo fajny i rzeczowy :) A zdjęcia Moriska uśmiechniętego to zawsze miód na serce :)) Dzięki!
  6. Co u suńki?
  7. Co za koszmarna sytuacja. Urzędnicy to jakiś inny dziwny gatunek chodzący po Ziemi. Może Murka przyjmie 2 psy - może z Forrestem mógłby któryś jeszcze pojechać, zapytam ją. Czy wszystkie psiaki są wysterylizowane?
  8. Dobrze, że już poza przechowalnią biedak ..
  9. Deklarację Torresową w wysokości 30zł przenoszę na Foresta - na jego utrzymanie w hotelu, do którego mam nadzieję, już niedługo trafi.
  10. Moją Torresową deklarację przenoszę zatem na Foresta. Zaraz pójdę na jego wątek. Bardzo się martwię o miejsce i Murki, bo właśnie przeczytałam, że niespodziewanie wraca do nich z adopcji sunia. Mam nadzieję, że mimo tego przyjmie Foresta niebawem.. :/
  11. Zdjęcia suniek bombowe! A zdjęcia piesia ze swoim panem ruszyły od razu kanaliki łzowe ;)
  12. Jamor będzie miał miejsce z tydzień wcześniej, niż Murka. Bez sensu chyba będzie wożenie psa do Jamora, żeby za tydzień go zabrać do Murki. Myślałam, że Jamor będzie mógł teraz wziąć psiaka, od razu. Mógłby też trochę z nim popracować. Ale jeśli najwcześniej od 20 czerwca, to chyba nie bardzo.. :( Psiak zgłupieje od tego wożenia co chwilę :(
  13. Olena, tak na szybko do środy nie wymyślimy jak wyciągnąć Torresa ze schronu, a jeśli jakiś inny psiak z Kozienić mógłby być uratowany, to jestem za. Szkoda marnować okazję. Co do schronu, w którym jest Torres to może warto by poszukać kontaktu z wolontariuszami stamtąd i mieć informacje z pierwszej ręki o Torresie i o tych procedurach sprawdzających domy?
  14. Wiele rzeczy mogło się złożyć u Miłeczki na alergię - życie jej nie oszczędzało. Dobra karma na pewno nie zaszkodzi. Testy też warto zrobić, też tak myślicie?
×
×
  • Create New...