-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No Murzynku, szykuj się na jutro :) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Przywiozę :) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze pójdzie, to w sobotę pogłaszczę Szronusia osobiście :) -
Co u suńki?
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
agat21 replied to supergoga's topic in Schroniska
Co za koszmarna sytuacja. Urzędnicy to jakiś inny dziwny gatunek chodzący po Ziemi. Może Murka przyjmie 2 psy - może z Forrestem mógłby któryś jeszcze pojechać, zapytam ją. Czy wszystkie psiaki są wysterylizowane? -
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że już poza przechowalnią biedak .. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Deklarację Torresową w wysokości 30zł przenoszę na Foresta - na jego utrzymanie w hotelu, do którego mam nadzieję, już niedługo trafi. -
Moją Torresową deklarację przenoszę zatem na Foresta. Zaraz pójdę na jego wątek. Bardzo się martwię o miejsce i Murki, bo właśnie przeczytałam, że niespodziewanie wraca do nich z adopcji sunia. Mam nadzieję, że mimo tego przyjmie Foresta niebawem.. :/
-
Jamor będzie miał miejsce z tydzień wcześniej, niż Murka. Bez sensu chyba będzie wożenie psa do Jamora, żeby za tydzień go zabrać do Murki. Myślałam, że Jamor będzie mógł teraz wziąć psiaka, od razu. Mógłby też trochę z nim popracować. Ale jeśli najwcześniej od 20 czerwca, to chyba nie bardzo.. :( Psiak zgłupieje od tego wożenia co chwilę :(
-
Olena, tak na szybko do środy nie wymyślimy jak wyciągnąć Torresa ze schronu, a jeśli jakiś inny psiak z Kozienić mógłby być uratowany, to jestem za. Szkoda marnować okazję. Co do schronu, w którym jest Torres to może warto by poszukać kontaktu z wolontariuszami stamtąd i mieć informacje z pierwszej ręki o Torresie i o tych procedurach sprawdzających domy?