Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Anula ja takie "zwyczajne" właśnie najbardziej lubię! Żebyś widziała mojego psa ;) I zwyczajny nie oznacza nieładny. Każde zwierzę jest piękne, a psy to już strasznie piękne :) Dla mnie każdy pies jest sto razy piękniejszy niż na ten przykład - człowiek :))
  2. Jestem i ja u pięknych suniek. Suzi puchata kolorowa, ale mnie Hana bardziej zapadła w serce, bo jest taka zwyczajna. Bardzo mocno trzymam za obie kciuki. Szkoda, że tak powoli adopcje ostatnio idą i na miejsca u Murki tak długi czas trzeba czekać :( Z deklaracjami stałymi u mnie ostatnio kłopot, bo i "moje" psinki jakoś zasiedziały się w hotelach :(, ale jednorazowo na początku lipca wpłacę grosik, a jeśli jakieś psiątko pojedzie do domu, to oczywiście zamienię na stałą.
  3. Wszystkie piękne, i wszystkie łapią za serducho :)
  4. Kochane, w hotelu u Murki niespodziewanie pojawiła się duża sunia - wróciła po roku adopcji! Skomplikowało to sprawę wolnych kolejki do wolnych miejsc. Ale dziewczyny z Zamościa ustąpiły swoje wolne miejsce dla psiaka i to miejsce będzie dla Foresta! :)) Tutaj na wątku jeszcze raz bardzo dziękuję Tolu <3<3<3 Jak tylko sunia Astra pojedzie do domu (wizyta pa w tym tygodniu) - miejsce czeka na Foresta :))
  5. Szronik - prześliczny wariatuńcio. Bardzo serdeczny i przyjecielski, ale pech chciał, że padał deszcz i nie było zabaw na dworze w czasie naszych odwiedzin :( Nie mogłyśmy popodziwiać :( A nowy kolega wcale nie dziadeczek, tylko dziarskie psisko :)
  6. Jutro skontaktuję się z Murką z pytaniem jak sytuacja z miejscem dla Foresta
  7. Cudne ciepłe zdjęcia :) Istna oaza zwierzęca :)
  8. No to czekamy na zdjęcie :)
  9. Boże jaki biedak :(( Tragedia. Dobrze napisałaś w tytule, że potraktowany jak śmieć :(( Gdzie on teraz jest? Pod czyją opieką?
  10. Szkoda psiny, juz tyle wycierpiała, a tu kolejne kłopoty :( Na początku lipca wpłacę znowu jakiś grosik na jej leczenie
  11. Jakie śliczne zdjęcia Perełki :) Pełnia szczęścia, hurra!
  12. Co u Tobisia? Ciągle jeszcze cisza w sprawie domu?
  13. Dzięki anecik za dobre wieści i fajne zdjęcia zadowolonego pycholca :) Za gościnę oczywiście też bardzo bardzo. Poznać fajnych życzliwych psiolubnych ludzi to zawsze dobre doświadczenie :)) I tyle zacnych psów! :D Fajnie, że już nie brudzi psiaczek, że noc minęła dobrze i że Szronik z nowym kolegą się zaprzyjaźnili. :) Super!
  14. Oj, może ktoś pomoże ze zdjęciami, fajnie by było suńkę zobaczyć :)
  15. Mureczko, zrób te testy jak najprędzej, szkoda psiny, to się może pogarszać. Nie można działać w ciemno. Mam nadzieję, że reszta deklarowiczów Miłki się ze mną zgodzi.
  16. Ciekawe jak pierwsza noc psinka w nowym miejscu? Czy nadal taki zgodny z innymi domownikami? Czy apetyt wciąż duży,czy trochę się już najadł? Może anecik coś nam napisze :)
  17. Piękne zdjęcia :))) Dieselek jak młodzieniaszek w pięknym towarzystwie ;)
×
×
  • Create New...