-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Sunia na razie nie przyjeżdża, wieczorem będzie wiadomo, czy przyjedzie psiak. Jeśli też nie - będzie miejsce dla Foresta od zaraz. Jeśli psiak przyjeżdża, miejsce po innym psiaczku powinno się zwolnić w ostatnich dniach czerwca.
-
Wielkie kciuki, żeby wreszcie teraz...
-
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku. Na razie bez zobowiązań, ale zobaczymy jak się inne sprawy rozwiną -
Murka czeka na informację, czy przyjeżdża do niej sunia, a potem psiak. Jeśli nie - ja jestem następna w kolejce. To może trochę potrwać :( Do tej pory coś trzeba wymyślić. Jakiś inny hotel przychodzi Wam do głowy?
-
Już wysłałam smsa do Murki, jak tylko odpisze - dam znać. Mam nadzieję, że będzie mógł do niej pojechać, ona ma kojce i doświadczenie z różnymi psami. Co z deklaracjami dziewczyny? Aldrumka ma rację, że trzeba się skrzyknąć i coś wymyślić. Może chociaż jakiś bazar na pierwsze koszty?
-
U Murki kolejka :( Jak się zaczęła cała akcja z szukaniem domów dla psiaków ze Skierniewic zarezerwowałam 2 miejsca u Murki, muszę się przypomnieć, może już teraz jakieś miejsce by się znalazło?
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Lepiej być optymistką, która zawsze liczy na najgorsze, niż pesymistką, która liczy na najlepsze. Chyba wtedy w życiu się łatwiej ląduje na 4 łapy ;)) -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Oj powiało :) Czyli stówka deklaracji już by była :) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki :)) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Czekam na wieści od Oleny. Jeśli to ma być przyszły tydzień, to pewnie w sobotę lub niedzielę, bo w tygodniu w dni pracujące nie uda mi się raczej wyrwać z pracy. Ostatnie 2 tygodnie miałam mocno wyjazdowe, i teraz muszę nadrobić robotę na miejscu. -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Co u Szronika? Wciąż cisza? -
Kibicowałam Neo, bardzo się cieszę, że udało się go zabrać z przechowalni.
-
Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Wielkie kciuki za Hiltona! Biedny psiak może wreszcie sie trochę uspokoi.. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olena, 20 zł zapisz ode mnie. -
Lepiej późno niż wcale, więc i ja doczłapałam na wątek. Pełen podziw i szacunek, jak zwykle za to, co robicie. Uratowaliście kolejne psie życie, do tej pory pewnie niezbyt wesołe życie. Miała wiele szczęścia psinka. Ten, o którym napisała Anula, nie miał. Nie wiem, jak Wy, ale ja na takie wieści reaguję żądzą krwi i pierwsza myśl jest taka, żeby ten, co to zrobił, dostał od losu jeszcze gorszą zapłatę. Sunia odżyje u Was na pewno, bo to takie dobre miejsce na ziemi dla piesów :) A myślicie o imieniu, czy znowu - bazarro? ;))