Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ewo, czy osoba, do której napisałaś w sprawie suni odezwała się?
  2. Oj jakby było dobrze :) Czika by trafiła z kubraka do domu :) Super!
  3. Cudne wieści :) Bardzo bardzo się cieszę. Nie mogło być szczęśliwszego zakończenia :) Ewkar, w którym miejscu jest ta stacja? W pobliżu jakiego większego miasta?
  4. A to spryciarz! Przecisnąć się przez szparę pod sufitem i dobijać się później do bramy? :) Ktoś, kto go pokocha będzie miał super przyjaciela :)
  5. No jak bajka po prostu! Hurra! :) Piękna wiadomość na dobranoc. Żuczku, wielu lat w zdrowiu i szczęściu w kochającej rodzinie :)
  6. Ja też bardzo trzymam kciuki za Szronika i życzę mu cudownego domu - co najmniej tak cudownego, jak tymczasowy :) Jutro poślę lipcową deklarację .
  7. Podziwiam rodzinę Astry, wspaniali ludzie! Wyobrażacie sobie co by było, gdyby trafiła do mniej cierpliwych ludzi?? Aż mi skóra cierpnie na samą myśl.
  8. Coś się wyjaśniło w sprawie tymczasu dla suni?
  9. O rany, to wielkie wielkie kciuki za powodzenie! Niech to pozwolenie się objawi już, jak najszybciej!
  10. Super :) Szkoda, że to zupełnie nie moje rejony. Może Kejciu jest z północnej Pragi - tak mi się coś kojarzy..
  11. No tak, niezbyt optymistycznie to brzmi, ta terapia i droga i trudna do przeprowadzenia w warunkach hotelowych. W tej sytuacji jestem za próbą wzmocnienia organizmu psa innymi metodami. Moja poprzednia suńka była alergiczką, ale przy dobrej ekologicznej karmie zdrowie jej się bardzo poprawiło. Wcześniej rozdrapywała sobie brzusio do krwi.
  12. Czy ktos znający temat może napisać czym jest takie odczulanie u psiaka? Bo jeśli blokowaniem objawów alergii tak, jak się to robi u ludzi róznymi specyfikami, to w buty można takie działanie wsadzić.
  13. Czy coś udało się zorganizować chociaż dla niektórych, czy wciąż wszystkie mają wyjechać?
  14. Mordka się cieszy - to najważniejsze. Wygląda na to, że mu się podoba w nowym miejscu :)
  15. Tak sobie jeszcze myślę i przychodzą mi do głowy takie myśli, żeby może zainwestować w coś, co podniesie odporność organizmu Miłej? Każda alergia to znak, że system odpornościowy kuleje. Może jakieś probiotyki? Jakaś lepsza karma?
  16. Będzie mu dobrze, na pewno. A jeśli jest taki wesoły, proludzki i świetnie jeździ samochodem, to jego szanse adopcyjne rosną :) To skarb taki pies :) Ciekawe jak mu minie pierwsza noc i jak się odnajdzie wśród psiaków hotelowych? Może tu nie znajdzie wrogów, i wszystkie psiaki polubi?? Fajnie by było :)
×
×
  • Create New...