Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To prawda, że trudno uwierzyć, że nikt nie zauważył takiego przystojnego piesa! To musi się odmienić, to jakiś dziwny przypadek..
  2. U Murki tak, i chyba to, co Canis ma teraz na koncie nie wystarczy.. :( Jutro postaram się przelać deklarację za czerwiec
  3. Ile ten hotel w Pruszkowie kosztuje za miesiąc?
  4. Sunia bardzo ładna i chwytająca za serce, na pewno znajdzie swojego człowieka. Sorry, że się mało ostatnio u niej udzielam, ale prawie nie bywam w domu :( Już mi się dni mylą.
  5. Mój pieseł też linieje jak szalony, po prostu ściele za sobą dywan z kudłów, mimo długiego wyczasywania. Znam ten ból.. i też podczas czesania mało jaja nie zniesie :D Ech, chłopaki chłopaki :))
  6. Bardzo radosne wieści! Na dobranoc takie właśnie to rewelacja - przynajmniej normalnie pójdzie człowiek spać :) A Alaska na pewno szybko pokocha swoją nową rodzinę. To mądra sunia, zaraz się zorientuje z jakimi dobrymi ludźmi ma do czynienia :)
  7. Bliżej weekendu zadzwonią, na pewno.
  8. Przepiękne zdjęcia suczynek :) Na pewno duża oglądalność ogłoszeń przełoży się w końcu na telefony!
  9. Sara, podeślij mi proszę jeszcze raz numer konta,bo gdzieś mi przepadło i nie mogę wpłacać deklaracji
  10. Ja również się dołożę do hotelu lub dt, mimo coraz gorszych finansów (sama utrzymuję teraz rodzinę i zwierzydła swoje i "swoje"), ale nie można suczynki zostawić bez pomocy. Czy masz jakiś hotel na myśli Aura?
  11. Ale hojni - całe podwórko do dyspozycji! No no no! :D :D
  12. Pięknie Korniczek wygląda w wiosennych okolicznościach przyrody :)
  13. Monaga, napiszę krótko: kocham takie osoby, jak Wy. Dobre i mądre. Wasza decyzja o pomocy następnemu psu to najpiękniejszy hołd złożony Waszej kochanej Astruni. ♡♡♡
  14. Ogromnie współczuję Aga. Trzymaj się w tych trudnych smutnych chwilach.
  15. O rany, jak dokonałaś tego? :) Wspaniale! Wielkie kciuki aby dom był tym jedynym i najlepszym dla niego :)
  16. Tak, postaram się zgrać z moimi wyjazdami lub pojechać specjalnie z psiakiem. Jak coś konkretniejszego będzie wiadomo o terminie - daj znać. Czy w razie czego pojedziesz ze mną?
  17. Oby taka masa ogłoszeń przyniosła efekty i Szronik już niedługo poszedł w ślady Kajtusia :)
  18. Czy wiadomo kiedy będzie jechał?
  19. Bardzo fąjnego psiaczka z niego zrobiłaś. Wreszcie widać uśmiechnięty pycholek, to jak zupełnie inny pieso już :) Niesamowicie zmieniony! Aż trudno się napatrzeć!
  20. Boję się myśleć, co Dolarek przeżył jeśli tak się zachowuje. Myślę, że jakieś porady behawioralne by się przydały, bo mam wrażenie, że on został kiedyś przez kogoś brutalnie "złamany". Jest grzeczny na smyczy, ale wygląda na bardzo nieszczęśliwego..
  21. Misio ma wielkie szczęście, to prawda :) Super psiak trafił na super ludzi.
×
×
  • Create New...