Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Kajtuś na wolności i rodzinnie wygląda wspaniale :)
  2. Ogromny smutek, ale pamiętajcie, że mimo wszystko, ona miała to wielkie szczęście, że została zauważona, zabrana ze schroniska, otoczona opieką, w końcu znalazła nowy dom i kochających ją bezgranicznie ludzi. Była szczęśliwa, odeszła wśród bliskich,a nie w samotności w schroniskowym boksie. W całym żalu i rozpaczy po jej odejściu to ogromna pociecha. Ona na pewno za to wszystko była bardzo wdzięczna i jej dobra energia będzie zawsze blisko kochających ją ludzi.
  3. Na pewno wreszcie człowiek albo człowieki Caniska się odezwą ;)) Niesamowita sprawa z taką ilością ogłoszeń :) Brawo!!!
  4. Ślicznota, jak to możliwe, że jeszcze nikt się nie zakochał??!
  5. Ok, pomyślę co by tu zrobić, żeby jak najszybciej móc zabrać psinki, ale na pewno nie będzie to w tym najbliższym tygodniu :(
  6. Kurczę, następne dwa tygodnie mam wyjazdowe, ale trochę w inne rejony i nie jadę sama :( Ile psinki mogą zaczekać na ewentualny transport? czy niedziela na przykład też wchodzi w grę?
  7. Ale wieści!! :) Nic, tylko skakać z radości pod sufit! Alaska już nigdy ni powinna być smutna, bo zaczyna jej się nowe życie z własnymi ludźmi :)
  8. Wspaniałe harce :) Na buraków nie ma lekarstwa niestety. A ile ta siatka by kosztowała?
  9. Biedne psiątko.. oby udało się Dudusia przywrócić do stanu wesołego pogodnego psiaka. ale poza wszystkim brawo pani Dorota!
  10. Astruniu, śpij spokojnie, dostałaś w życiu najpiękniejszy dar od cudownych ludzi, którzy cię pokochali. I odwiedzaj ich we śnie, na pewno sprawisz im tym radość i sprawisz, że mniej będą za tobą tęsknić.
  11. Wielkie kciuki! A o którego psiaczka telefon pytał?
  12. Jakie dobre i krzepiące wiadomości. Każdy psiak potrafi być wspaniałym mądrym przyjacielem, jeśli tylko dostanie na to szansę. A Bambuś dostał wielką szansę :))
  13. Głaski dla Szronika, już wiosna, prawdziwa wiosna - niech się ktoś zakocha ;)
  14. Hurraa! Są jeszcze fajni ludzie na tym świecie :)
  15. Bardzo piękne zdjęcia i Alma chyba naprawdę trafiła do pięknych ludzi :) Jak fajnie :)
  16. Kochane, przytulam Was mocno mocno. Wiem, co przeżywacie i jak to boli.. Moja sunia przy raku kości miała po 9 miesiącach choroby przerzuty do płuc. Też się dusiła. W nocy jechałam z nią na ostry dyżur na Bemowo. Lekarz dał jej zastrzyk, który sprawił, że zaczęła lepiej oddychać, ale popatrzył na mnie wzrokiem, który dopiero po jakimś czasie rozumiem. Dwa dni później suńka nie mogła już nawet się położyć ani siedzieć, bo natychmiast zaczynała się znowu dusić, mogła tylko stać. Z płaczem pojechałam znowu na Bemowo. Ale dałam jej tyle miłości ile tylko mogłam po jej wcześniejszym życiu w melinie. Monaga, dałyście suni DOM, miłość i opiekę - najwięcej ile człowiek może dać psu. Jesteście jej aniołami, ona to wie. Trzymajcie się.
  17. Zgadzam się z przedmówczyniami. Chyba dobrze byłoby wiedzieć na co cierpi suńka. Pojawiły się podejrzenia raka kości, jak pamiętam, ale czy został on zdiagnozowany? Monaga, możesz dać znać coś więcej? Może uradzimy coś jeszcze? Jeden lekarz to nie jedyny lekarz..
  18. Czas jest towarem mocno deficytowym, co robić. W razie czego moja propozycja aktualna dziewczyny.
  19. A możesz wykupić pakiet ogłoszeń dla Devonka u dziewczyn, ktore robią ogłoszenia? Ja zapłacę za nie.
×
×
  • Create New...