-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Niestety, wety warszawskie się strasznie cenią :\ Mimo, że konkurencja ogromna.. -
No to wygląda na to, że Forest wymaga ręki bahawiorysty.. czy znamy kogoś z hotelikiem dla takich trudniejszych psów? A jak on się zachowywał w schronisku w Skierniewicach?
-
Piękne zdjęcie wspólnego posiłku :)
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja też dołączam się do pytania jak sobie radzi Szronik bez Kajtuśka? -
Kurczę, nie mam znajomych w Sosnowcu :(
-
Prawdę żeś rzekła :)
-
Nadziejko, trzymaj się kochana. Z jakiej miejscowości jesteś? A Torresik prosi o deklaracje.
-
Cudem ocaleni - Parys i Hilton juz w swoich domach stalych, na zawsze.
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
No to całe masy ciepłych myśli w stronę pani Ewy i Dudusia lecą. Oby rady behawiorystka pomogła jak najwięcej tej wspaniałej parze. I może przyjaźń z drugim pieskiem i kotkiem się zawiąże? Byłoby fajnie :) -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Malutki grosik na Tobiego dziś poleciał -
No pewnie, że można było nie ratować, i pozwolić, żeby psy ze Skierniewic powiększyły grono psów, które tam już żyją, ale nie rozumiem szczerze mówiąc intencji?
-
Cieszę się szczęściem Amelki. Ja zdążyłam wpłacić tylko kwietniową deklarację na nią, ale jesli skromme słówko mogę dorzucić, to oczywiście pomoc psiakom po śmierci pana i Tobisiowi to wspaniały cel na zagospodarowanie pieniędzy pozostałych po Amelce
-
Wreszcie dobre wieści! :) A przy tym przedwczesnym zabieraniu psiaków było chyba spore zamieszanie, może się komuś psiaki pomyliły, masa ludzi zaangażowanych w pomoc, do mnie dzwoniła dziewczyna, która myślała, że biorę Falko do siebie do domu.. Najważniejsze, że psy zabrane wszystkie. Przynaniej te "nasze", bo biedaki, które trafiły i trafiają tam z innych miejsc... echhh.. Ja pomogę przy transporcie, jeśli jest taka potrzeba, i deklaruję 3 dyszki miesięcznie na niego