Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. To pięknie, że czuła pani się trafiła tej kruszynie :)
  2. Pokolorowany tyz pikny :) Trochę pucu nie zaszkodzi ;))
  3. Hurrraaaa!! :) A gdzie dokładnie na Woli?
  4. Nie ma to jak polegiwanie z panem na podłodze :)
  5. To wielkie kciuki za sobotę :) A wet po wytłumaczeniu sytuacji nie zrobiłby korekty faktury?
  6. Głaski dla Szronika :) Wciąż brak odzewu z ogłoszeń?
  7. Rany, to ile teraz będziesz mieć? :(
  8. Wielkie kciuki za powodzenia akcji łapania kotulów!! Co z nimi będzie, jak się uda złapać?
  9. Jędruś - jak zwykle - prześlicznie prezentuje się na zdjęciu :) On jest tak fotogeniczny, że powinien zostać natychmiast zatrudniony w jakiejś agencji modeli ;))
  10. To prawda, że u Murki teraz sporo psiaków starszych albo z niełatwymi charakterami, ale mocno wierzę że i one znajdą domy - vide Ergo, który wydawało się, że już do końca swoich dni zostanie w hotelu.. A teraz szczęśliwy hasa po Krakowie :)
  11. A drogie są te leki? Nie rozumiem takiego podejscia. Jak dzieci zachorują też ich nie leczy, bo nie stać jej?
  12. Szkoda, że wet nie wziął pod uwagę stanu zdrowia Maksia i go zaszczepił. Czasem te szczepienia więcej złego niż dobrego robią. Przyznam się, że ja swoich zwierzaków nie szczepię, bo nie uważam żeby poza olbrzymim stresem coś im to dało, ale rozumiem, że w hotelu, gdzie jest dużo zwierząt jest taka potrzeba.
  13. Ja też zaglądam do suniek. Tym bardziej, że prosiłam o to miejsce dla Foresta. Nie wiedziałam wtedy, że Hana ma chore uszko :( Nie wyrzucaj sobie Tolu swojego dobrego serca. Forest też nie miał się gdzie podziać. Nie ma innego miejsca gdzie sunie mogłyby poczekać na miejsce u Murki? Jakiegoś innego hotelu w pobliżu?
  14. Będę wracać z urlopu na początku sierpnia. Mogę jedynie obiecać, że postaram się trasę ułożyć tak, żeby przejechać przez tę stację. Zobaczyć sunię, zrobić zdjęcia, porozmawiać z obecnymi opiekunkami..
  15. Widać czarną kruszynę przy bramie :) Zainteresowaną mocno tym, co poza bramą ;)
  16. Oby! Foreściku, przytyj trochę, bo nas martwisz..
×
×
  • Create New...