Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ja tak samo Dorciu. Kilka firm, które wydawały się być sztandarowymi firmami cruelty-free, postanowiło po latach dobrej reputacji zarobić jeszcze więcej kasy i zacząć sprzedawać w Chinach (Yves Rocher, Oriflame, Avon) i tym samym straciły wiele klientek (oczywiście i mnie). Nienawidzę pazerności i dwulicowości. A coś wiadomo w sprawie psiaczków? Wyjechał pierwszy ze schronu?
  2. Przepraszam, moja lipcowa pójdzie razem z sierpniową za jakiś tydzień..sorry, ale mi się pokomplikowały trochę finanse
  3. To spryciarz! Do domu sobie wszedł :) Pewnie - tak jak pisze konfirm - był domowym psem bidulek. Dobrze, że kicia wyszła ze spotkania bez szwanku :)
  4. Tysiaczku, to ja napisałam o kosmetykach, ale pewnie malagos jako super kobieta też jest przeciw okrucieństwu wobec zwierząt :)
  5. Ogromnie się cieszę, że Irysek już u anecik. Podczytuję teraz dogo z doskoku jak mam zasięg. Tym bardziej cieszą takie dobre wieści :) Na pewno się uspokoi niedługo, i zrozumie, że czasem trzeba coś dać przy sobie zrobić i nie jest to złe i groźne, a i czystość nauczy się przy innych psiakach zachowywać. Mój Figaro u weta zachowuje się jak facet u dentysty - panika w najczystszej postaci : D
  6. Jestem na wyjeździe i podczytuję teraz wątki z doskoku, jak mam zasięg. Bardzo mnie ucieszyły wieści, że sunieczki są już u anecik i że są takie cudowne. Suzi tak szybko się przełamała - byłam tego od początku pewna, że poza schronem i przy dobrych ludziach psina przestanie być problemowa :)) Zdjęcia Hany rozczulające :)
  7. Oj, to żartem było przeca :) Będę czekać zatem na uśmiech :) A co do bazarków na dogo, to bywa, że cała jestem ubrana w rzeczy z bazarków (jak mnie rodzina widzi w jakimś ciuchu, którego nie znają, to od razu mówią "co - dogomania?" ;)), o książkach też nie wspomnę. Kosmetyki tylko rzadko kupuję, bo większość niestety z firm testujących na zwierzętach.. :(
  8. Jasne, będę czekać na upomnienie ;))
  9. Podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisała Dorcia. Mam sporo deklaracji, ale nie mogę przejść obojętnie obok psów, które siedzą po 10 lat w schronisku. Proszę dopisz moją deklarację 15 zł na psa, którego wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się zabrać 2 psiaki, deklarację oczywiście podwajam.
  10. Jestem na zaproszenie. W lipcu konto pustkami już świeci, ale w sierpniu przeleję cuś dla Iryska, a po powrocie poszukam fantów na bazarek.
  11. Nie było mnie parę dni, ale bardzo się cieszę, że zdarzył się cud! :)) Anecik - jesteś super babka ♡♡♡
  12. Piękne zdjęcia spacerowe i rzeczne Jędrka. I zwierzyniec Agusizet też super :)
  13. Ślicznota :) Miała szczęście, że się ktoś nią zainteresował i nie tkwi na stacji już
  14. Czyli w końcu plan jest taki, żeby obie sunie pojechały do Brutusa, i po paru dniach obserwacji albo obie - jak się okaże, że Suzi jest ok - jadą do anecik?
  15. Ma być jutro trochę słońca :)
  16. Bardzo się cieszę. Trochę wątki na dogo poweselały dzięki ostatnim adopcjom :) Oby tak dalej :)
×
×
  • Create New...