-
Posts
30285 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Na pewno znajdzie i ona swój dom. Teraz jakiś niedobry czas dla adopcji. Tyle psiaków czeka długo, a początek roku był taki dobry.. Pewnie wakacje robią swoje :(
-
Jak się suńka miewa w dt? Jak się zachowuje?
-
Jestem i ja u pięknych suniek. Suzi puchata kolorowa, ale mnie Hana bardziej zapadła w serce, bo jest taka zwyczajna. Bardzo mocno trzymam za obie kciuki. Szkoda, że tak powoli adopcje ostatnio idą i na miejsca u Murki tak długi czas trzeba czekać :( Z deklaracjami stałymi u mnie ostatnio kłopot, bo i "moje" psinki jakoś zasiedziały się w hotelach :(, ale jednorazowo na początku lipca wpłacę grosik, a jeśli jakieś psiątko pojedzie do domu, to oczywiście zamienię na stałą.
-
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
agat21 replied to supergoga's topic in Schroniska
Wszystkie piękne, i wszystkie łapią za serducho :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kochane, w hotelu u Murki niespodziewanie pojawiła się duża sunia - wróciła po roku adopcji! Skomplikowało to sprawę wolnych kolejki do wolnych miejsc. Ale dziewczyny z Zamościa ustąpiły swoje wolne miejsce dla psiaka i to miejsce będzie dla Foresta! :)) Tutaj na wątku jeszcze raz bardzo dziękuję Tolu <3<3<3 Jak tylko sunia Astra pojedzie do domu (wizyta pa w tym tygodniu) - miejsce czeka na Foresta :)) -
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Szronik - prześliczny wariatuńcio. Bardzo serdeczny i przyjecielski, ale pech chciał, że padał deszcz i nie było zabaw na dworze w czasie naszych odwiedzin :( Nie mogłyśmy popodziwiać :( A nowy kolega wcale nie dziadeczek, tylko dziarskie psisko :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jutro skontaktuję się z Murką z pytaniem jak sytuacja z miejscem dla Foresta -
MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi
agat21 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Cudne ciepłe zdjęcia :) Istna oaza zwierzęca :) -
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na zdjęcie :) -
Odszedł za TM [*] Porzucony jak śmieć ! Feri ...
agat21 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże jaki biedak :(( Tragedia. Dobrze napisałaś w tytule, że potraktowany jak śmieć :(( Gdzie on teraz jest? Pod czyją opieką? -
Szkoda psiny, juz tyle wycierpiała, a tu kolejne kłopoty :( Na początku lipca wpłacę znowu jakiś grosik na jej leczenie
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
agat21 replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jakie śliczne zdjęcia Perełki :) Pełnia szczęścia, hurra! -
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Co u Tobisia? Ciągle jeszcze cisza w sprawie domu? -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzięki anecik za dobre wieści i fajne zdjęcia zadowolonego pycholca :) Za gościnę oczywiście też bardzo bardzo. Poznać fajnych życzliwych psiolubnych ludzi to zawsze dobre doświadczenie :)) I tyle zacnych psów! :D Fajnie, że już nie brudzi psiaczek, że noc minęła dobrze i że Szronik z nowym kolegą się zaprzyjaźnili. :) Super! -
Oj, może ktoś pomoże ze zdjęciami, fajnie by było suńkę zobaczyć :)
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak pierwsza noc psinka w nowym miejscu? Czy nadal taki zgodny z innymi domownikami? Czy apetyt wciąż duży,czy trochę się już najadł? Może anecik coś nam napisze :)