Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Pięknota i w kołnierzu również. Ale ony jak najszybciej mogła hasać bez niego :)
  2. Żuczek jak zwykle fotogeniczny nad wyraz. Spróbuję i ja coś wysupłać na pomoc w operacji.
  3. Boski psiak, taki radosny i kochany :)) Nie ma słów po prostu! Zdjęcia bombowe! :)) Stała za październik w drodze.
  4. Też będę trzymać kciuki za sterylkę i później za dobre okoliczności i dobre decyzje ;))
  5. Coś się złego z zooplusem zadziało, ja też miałam problemy z ostatnim zamówieniem, dłużej niz zwykle czekałam na wysyłkę, a jak juz zostało wysłane, to trafiłam na kuriera - księciunia, który pracował tylko w godzinach 9-15!! Kilka dni się z nim woziłam zanim udało mi się jakoś odebrać w domu paczkę. Ale zamierzam napisać do zooplusa, że jeśli zamierzają współpracować z takim dostawcą, to ja rezygnuję z dalszych zakupów, nie będzie mi tu gnój łaski robił, że wykona pracę, za którą dostaje kasę.
  6. Trzymam kciuki za szybkie wejście w nowe otoczenie Devonka. Oby wszystko było jak najlepiej. Po opłaceniu wszystkich stałych deklaracji i bazarków, zobaczę ile zostało i postaream się wpłacić coś i dla niego.
  7. O raany, no to wielkie kciuki!! A ja właśnie przesłałam październikową wpłatę na konto fundacji dla Foresta. Oby się przydała już jakiemuś innemu psiakowi :)
  8. Serdeczne życzenia dla Waszej Wspaniałej Czwórki z okazji bajkowej rocznicy :) Czekamy na kolejne wspólne szczęsliwe rocznice :))) I dziękujemy, że jesteście :))
  9. No coż, Blekuś jest starszy i bardzo typowo-psiowy :) Trzeba prawdziwego psiarza amatora, żeby się zakochał. Ale na pewno taki się znajdzie.
  10. Nikt się taką ślicznotą nie interesuje?
  11. Dobrze pysio wygląda.. Dobrze, że chociaż niektóre dni ma lepsze :) Oby znalazł jednak dom na stałe
  12. Grześ to bardzo ładne imię :) Jedna z suń przeze mnie ratowanych dostała "po mnie" imię Agatka - i też bardzo mi się to podobało :)
  13. Rany, wielkie gratulacje Olena! Jak się udało? Jak Grześ teraz się zachowuje?
  14. Boziu jaki on jest cudowny. Nie mogę znowu uwierzyć, że taki wspaniały pies mało nie odszedł gdzieś samotny i chory w krzakach. Ludzie, którzy do tego doprowadzili to kompletne dno, natomiast ci, którzy go uratowali to sól człowieczeństwa :)
  15. Biedny brzuszek,oby wygoił się szybko
  16. Wreszcie dobre wieści :) Oby malutkiej było jak najlepiej w nowym domu :)
  17. Dziękuję Wam, które poszłyście na tę smutną uroczystość w naszym imieniu.
  18. Piękne rozczulające zdjęcia :) Psiowisko i kotowisko pierwsza klasa! :)) Widać jak im dobrze.
×
×
  • Create New...