Coś się złego z zooplusem zadziało, ja też miałam problemy z ostatnim zamówieniem, dłużej niz zwykle czekałam na wysyłkę, a jak juz zostało wysłane, to trafiłam na kuriera - księciunia, który pracował tylko w godzinach 9-15!! Kilka dni się z nim woziłam zanim udało mi się jakoś odebrać w domu paczkę. Ale zamierzam napisać do zooplusa, że jeśli zamierzają współpracować z takim dostawcą, to ja rezygnuję z dalszych zakupów, nie będzie mi tu gnój łaski robił, że wykona pracę, za którą dostaje kasę.