-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zaglądam po kilkudniowej przerwie. Dobrze, że Teo już u celu podróży. Oby praca z nim dała dobre efekty i mógł liczyć na nowy dom, bo czego jak czego, ale urody to mu nie brakuje - piękny jest skubaniec jak .. jak anioł! :)) Pod opieką której fundacji Teo jest? Zamojskiej cały czas? -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nioo.. w sumie nigdy na edukacyję nie jest za późno :) -
Bidulek śliczny! Jaki wtulony w tego misia, rozbrajające są zdjęcia :) Tęskni na pewno, byłyście pierwszymi osobami, które okazały mu ludzkie uczucia, więc na pewno Was pokochał, ale na pewno też szybko się zorientuje, że trafił do dobrego miejsca z serdeczymi ludźmi. Będzie dobrze :) Oby wet go obejrzał i nie znalazł nic niepokojącego.
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wieści o Foreście :) Fajnie, że już mu przeszedł wilczy głód, że się całkiem dobrze dogaduje z innymi lokatorami :) Teraz tylko fajny dom by się przydał, najlepiej z miłą suńką :D -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Kurczę, a mój pies nawet podstawówki nie skończył, a tu wokół same z wyższym wykształceniem. Czuję się nieswojo w jego imieniu ;)) -
I z jaką filozoficzną zadumą na pyszczku :) Pies ideał: jak trzeba bawi się i szaleje, ale miejsce na duchowe przeżycia też jak najbardziej ma :))
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Łałł!! Ale się człowiek naryczy na dogo :D Ale z takich powodów to ja mogę płakać choćby co dzień :) Zdjęcia z nową rodzinką i kotem - absolutna rewelacja sezonu! :)) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, co spec powie o Teosiu. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To przekaż wszystko na Murzynka. Na Foresta wpłaciłam bezpośrednio na fundację