Kiyoshi, myślę, że przekazanie karmy to dobry pomysł, jeśli mogę się w ogóle wypowiedzieć.
Wierzę, że Reksio znajdzie jeszcze spokojną przystań. Sama o nim myślałam, szczerze mówiąc, ale przy moim zwierzyńcu nie wiem, czy można nazwać dom "spokojnym", a i moje wyjazdy się zdarzają dość często, czasem nawet muszę prosić osoby spoza domu o pomoc w opiece nad zwierzakami. :(