Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Brzuszek brrrr.. okropny :( A że suńka piękna to ma się rozumieć :)
  2. Hurra! :) Jutro! To bardzo fajnie :)
  3. Super by było. Do mnie Olena napisała pw, ale ja jutro nie dam rady do 15.00 - musiałabym brać urlop, a nie mogę jutro wziąć.
  4. Jak dobrze, że zabrana i będzie pomóc jej z tym biednym brzuszkiem po sterylce.
  5. To musiał być kapitalny widok! :D Niedawno na spacerze widziałam psiaka - takiego mini huszczaka, który właśnie tak sikał :D Te zwierzaki to dopiero fitnessy są! :))
  6. Bezsilność dobija. Mam wrażenie, że coraz więcej bezdomnych zwierząt :( W sobotę jechałam z całym samochodem kotek ze wsi do sterylizacji, pod Warszawą w jednej miejscowości widziałam dwa psy bez obroży, bez właścicieli w ciągu 5 minut :( Nawet nie miałam jak zdjęć zrobić :(
  7. Hurraaa!!! Korniczku otwieraj szampana! Albo jakąś smakowitą puszeczkę raczej ;))
  8. Ale spojrzenie poza nerwami zdradza też ciekawość :)
  9. Kiyoshi, myślę, że przekazanie karmy to dobry pomysł, jeśli mogę się w ogóle wypowiedzieć. Wierzę, że Reksio znajdzie jeszcze spokojną przystań. Sama o nim myślałam, szczerze mówiąc, ale przy moim zwierzyńcu nie wiem, czy można nazwać dom "spokojnym", a i moje wyjazdy się zdarzają dość często, czasem nawet muszę prosić osoby spoza domu o pomoc w opiece nad zwierzakami. :(
  10. No to fajnie. Mądry łepeczek.
  11. Bidulek, kładzie się przy drzwiach. Pewnie, że przydałyby się własne drzwi do pilnowania..
  12. Fajne zdjęcia, a umaszczenie suńki wybitnie ochronne jesienią - tam, gdzie trochę liści na ziemi - suńka idealnie się wtapia :D A jak puszczasz ją ze smyczą luźno, to pilnuje się? Czy patrzy gdzie tu najlepsze ścieżki spacerowe "na własną łapę"?
  13. Piękna artystka :) Jednorazowo grosik kapnę. Jak któryś z "moich" psiaków znajdzie dom, to dam stałą.
  14. Bardzo dobry tekst Kiyoshi. Konkretny i mówiący o tym, czego Reksio potrzebuje.
  15. Masz rację, wiem, że tak bywa (choć nie lubię leniwych ludzi) i tego życzę suni :)
  16. Śliczny pychol. Jeśli ludzie mają samochód i nie chce im się podjechać po psa, bo pies ze schroniska, to nie wiem, czy to będzie dobry dom. Oczywiście trzymam mocno kciuki, żeby był, ale nie świadczy o ludziach dobrze. Dostali psa w prezencie pod nos, oby pokochali go i cenili.
  17. Oj to by było fajnie - znowu zobaczyć suńkę w akcji spacerowej. Cieszę się, że placek z jabłkami jej smakował - widocznie prowadzisz bardzo dobrą kuchnię :))
  18. O rany, to tylko hotelu do szczęścia brakuje - już tyle osób chce pomóc Grzesiowi :)
  19. Zgadzam się, że najważniejsze, że został zauważony przez Was i nie jest już sam ze swoją chorobą. Każde stworzenie potrzebuje dobroci, a chore - szczególnie. Jesteście najlepszym co mogło mu się przydarzyć w tym nieszczęśliwym życiu. Mocno wierzę w to, że cokolwiek by mu nie dolegało - on czuje troskę i miłość, jaką wreszcie dostaje.
×
×
  • Create New...