Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Fajnie razem psinki wyglądają :) Sunia radosna, żywa, widać, że wszystko ją ciekawi i cieszy. Super :) Nesiowata jest jej prawdziwym przewodnikiem i dobroczyńcą w tym nowym lepszym życiu :)
  2. O matko, niedobrze, że łapka jednak w górze :( Macajcie, może coś tylko nadciągnięte, może rzeczywiście jakiś cholerny śrut.. Kiedy będzie badanie?
  3. Jakie wspaniałe wieści! Miało psisko wyzdrowieć.. i zdrowieje :) Cudny pychol. Misio ♡ Będzie dobrze. :) Grosik nieduży wpłacę, jak już popłacę moje stałe deklaracje i zobaczę na czym stoję.
  4. Biedusia, tak sobie źle zapamiętała Tomka :( Ale raz poczynione postępy na pewno szybko wrócą, to nie była praca na marne - na pewno.
  5. Tak cieszy, że Reksio powoli się otwiera na otaczający świat, zaczyna być ciekawy, zaczyna czuć się bezpieczniej. Z drugiej strony też ciężko mi powstrzymać łzy, jak widzę wciąż jeszcze tyle smutku w jego oczkach, jak czytam to, co napisałaś Pyra. Skąd tyle podłości w niektórych kreaturach, że muszą krzywdzić słabszych i zupełnie zależnych od siebie?
  6. Piękne wieści - i od suńki, która powoli staje się Jej Królewską Mością, która za "bele co" już się nie chwyci ;) - i od maluszków, które wyglądają coraz lepiej. Faktycznie żebra już tak nie sterczą, no i na wadze przybierają :) Hurra!
  7. Scenka rodzajowa piękna! Nic tylko malować :))
  8. Cudne zdjęcia super ekipy i super zadowolonej psicy :)
  9. Wspaniale:)) To mądra kochana suczynka mimo złego życia. Będzie czyimś aniołem kiedyś, na razie jest kolejnym aniołem Nesiowatej :)) Bardzo fajne są te Twoje "raporty" Nesiowato, pisz jak najwięcej :) Podrap ode mnie za uszkiem maliznę.
  10. Świetne wieści :) A jak sfera cielesna Reksia? Poprawił się choć trochę? Czy nadal straszna chudzina?
  11. Mocno trzymam kciuki za biedaka. On wyzdrowieje.
  12. Bardzo "żywy" wątek. Czytam go z ciekawością. I mocno trzymam kciuki za postępy Reksia. Wierzę, że już niedługo będzie młodym rozbrykanym psiakiem :)
  13. Alaskan i Niesiowata - mi również było bardzo miło Was poznać osobiście :) Jesteście super kobiety :))
  14. Odpoczywam wreszcie i ja :) Sunia pod koniec podróży zaczęła okazywać niezadowolenie - ale nie ma się czemu dziwić - tyle godzin w małym kontenerku! Psiaczki pod koniec też popiskiwały, mam wrażenie, że to właśnie ten najmniejszy tak rozrabiał :)
  15. Śliczne pyszczydło :) Oby łapka to było coś chwilowego. Olena, jeśli możesz - zrób ogłoszenia chłopakowi. Chociaż nie wiem, czy supergoga nie ogłaszała go wcześniej?
  16. Boziu, jaka bieda.. Jak dobrze, że go zauważyłaś i pospieszyłaś z pomocą. Uratowałaś go. Dałaś szansę jedną na milion. Teraz musi być dobrze. Miejmy nadzieję, że ma wolę życia.
  17. Piękna panienka. Na pewno ze strachulca zmieni się szybko w przylepę pod Waszym czułym skrzydłem :) Może zamiast dt lepiej od razu szukać docelowego? Jeśli tak szybko potrafi się do nowych lepszych warunków przystosować i cieszyć się z tego, to pewnie jakby poszła do kogoś do domu, też od razu może uczyć się życia w domu ze swoim człowiekiem. A może ona w ogóle z domu wyrzucona i zna takie okoliczności?
  18. Już wypisałam urlop na jutro - czeka nas z psiaczkami podróż nie lada :)
  19. Dzięki za wieści i czekamy na dalsze :)
  20. Dzięki za zaproszenie. Melduję się na wątku. Fajnie, że z trasportem się udało, bo ja jutro mam 500 kilosów do przejechania z mamusią z meliny i jej szczeniaczkami :) Trzymam kciuki żeby psiak był i dał się bez problemu zabrać.
  21. Alaskan dzwoniła do mnie jak wiozła maluszki. Cudnie, że udało się je zabrać. Szkoda, że jakaś maleńka poszła nie wiadomo gdzie. Teraz jeszcze mamusia do zabrania. W takim razie szykuję się na środę po pracy. W razie czego - dzwońcie, bo nie zawsze jestem w necie.
  22. Czy ktoś mógły psiaczki dowieźć do Lublina? Mogłabym po pracy pojechać i przywieźć do Warszawy i dalej do Judyty, ale całej trasy nie dam rady zrobić w ciągu poźnego popołudnia - wieczora..
  23. Wielkie kciuki za obserwującego Blekusia! Niech to się happy endem skończy :)
  24. A mnie się znowu Twój tekst podoba :) Pięknie opisuje wyjątkowość Hany i w urodzie i temperamencie i jej dobry charakter.
×
×
  • Create New...