Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bacusiu, powodzenia w nowym życiu! Taki cud cię spotkał, to musi teraz już być tylko dobrze :) Bardzo się cieszę, i kłaniam nisko wszystkim, którzy uratowali i odmienili to psie życie :)
  2. Jak ona reaguje na inne zwierzaki?
  3. A jeśli u Murki trzeba będzie długo czekać, a stan psa niedobry, to jakieś inne miejsce chyba dobrze by było znaleźć? Jak myślicie? Jak pies pojedzie do hotelu dorzucę 50zł jednorazowo. Deklaracji stałej już nie mogę, mam dużo staruszków bez szans na adopcję wśród deklarobiorców :(
  4. Tak sobie patrzę na nią i na Zuzię mi wygląda :) Ale to mało oryginalne imię - może ktoś będzie miał lepszy pomysł?
  5. Jednorazowo podeślę grosz. Niestety wśród moich "deklarobiorców" większość to starsze i nieadopcyjne psiaki, więc comiesięczna "lista płac" się nie chce skracać ;)
  6. Bardzo bardzo się cieszę, wreszcie i Devonek będzie wśród własnych najwłaśniejszych ludzi :)
  7. Czy te kotki, które siedzą w lecznicy już 3 miesiące to kociczki czy kocurki?
  8. Zdrówka Foreściku, moja listopadowa wkrótce poleci
  9. Zaglądam i ja, przepraszam, że zamilkłam na poczcie i nie odpisuję, ale trochę komplikują mi się sprawy życiowe i mam ograniczone możliwości działania teraz. Z moich znajomych "zakociłam" ostatnio na maksa kolejne 2 osoby, nie mam już pomysłu do kogo uderzać. Mam się niebawem jeszcze widzieć z koleżanką, która ma już 3 koty, więc szanse nie są duże :(
  10. Czyli byłaby do odbioru ewentualnie z Trójmiasta? Czy mogłaby tam gdzieś trafić do lecznicy?
  11. A kiedy Pati się tam wybiera w najbliższym czasie? Dla sunieczki pewnie na początek miejsce w lecznicy by się przydało, skoro nie wiadomo czy zdrowa?
  12. Z transportem pomogę, jeśli tylko będzie to możliwe. Gorzej z miejscem :( Szczeniorki chyba niewiele osób bierze do siebie?
  13. A czy jest miejsce dla tej suni jeśli znajdzie się kasa, czy trzeba szukac też miejsca?
  14. Ja też się melduję..na razie nie wiem jeszcze ile mi zostanie po opłaceniu wszystkich zobowiązań, ale może coś wysupłam
  15. Ile kasy potrzeba, żeby wyciągnąć pozostałe szczeniorki prawdopodnie chore?
×
×
  • Create New...