Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Miłeczka pewnie traktuje Murków już jako swoją rodzinę i na pewno jej tam dobrze. Ale jeśli znajdzie dobry kochający dom, to poczuje wreszcie jak to jest być jedynym, albo ewentualnie prawie jedynym ;) psem w domu :) A na jej miejsce mogłaby przyjechać kolejna bida..
  2. Wspaniale! Dużo szczęścia Iryskowi w nowej, oby wreszcie ostatniej, rodzinie :) Niech szczęście i porozumienie wzajemne kwitnie :)
  3. Jak dobrze, że wreszcie jakieś ludzkie temperatury i zwierzaki tak nie marzną. Niech tak już zostanie. Dobrze, że Abi chociaż trochę się wygrzała :)
  4. Dzisiaj to jeszcze jako tako, bo wstawać do roboty nie trza, ale jutro na pewno będę na czworaka schodzić z łóżka i to tyłem! :(
  5. I tak suczydełko fajnie trafiło :) Tinek też się doczeka, na pewno! Jest niepozorny bidulek, jak masa jemu podobnych psiulków, ale jak ktoś na takie się decyduje to z miłości, a nie mody czy snobizmu. I Tinek też na kochającą rodzinę się doczeka, na pewno!
  6. Tak, wiem kochana, ale jak przeglądam na telefonie (częściej niż w komputerze!), to takiej możliwości nie ma :(
  7. no cudownie, po prostu cudownie!! :)) taki fajny sobotni wieczór żeście zafundowały kobiety :) bajki lub bomby się zdarzają - i dzięki nim warto tu być :)
  8. Miód zalewa serce jak się patrzy na takie zdjęcia! Wspaniałe :))) Astrusia uśmiechnięta, szczęśliwa, z rodziną :))
  9. Dawno do Pysi nie zaglądałam, ale przy obecnym dogo nie mogę wejść na wątki wielu psiaków, no cholery można dostać. Jak tam sunia, bo nie mogę przejšć na wcześniejsze strony?
  10. Super zdjęcie! I to jest prawdziwe braterstwo co ostatnim posłaniem się podzieli :)
  11. Ile kosztuje takie wyróżnienie?
  12. Znowu cudne suczydełko wypatrzyłaś :) Jeden z moich "deklarowiczów" znalazł ostatnio dom, więc od kwietnia dyszkę dla Pesteczki zapisz ode mnie
  13. Będę mocno trzymać kciuki za bezproblemową sterylizację. Ciężko o dom dla dużego psa, ale trzeba się rozglądać i mocno agitować - co zamierzam właśnie robić :)
  14. Tak cichutko u Tinka, a to przecież urocze psiątko. Wciąż małe zainteresowanie z ogłoszeń?
  15. Chyba musi - w myśl przysłowia "co się polepszy, to się pop...rzy" Kiedy sunia ma sterylizację?
  16. Piękna opowieść znowu o Karusku :) Tak fajnie się czyta, że psinka mądra, kochana, szybko się uczy, dogaduje się ze stadem, a już określenie, że "ładny ma szczek" poturlało mną po biurku :D :D :D
  17. Rozczulające wieści i zdjęcia :) Super chłopak z super stadem!
  18. No to oby się udało. Chociaż boję się, że szczeniaki, które się zapowiadają na duże psy wylądują na łańcuchu :( Może daj też ogłoszenie na Warszawę, czy inne miasto, które daje większe szanse na adopcję - transport zawsze się jakoś znajdzie, szkoda psiakom odbierać możliwości domu z powodu transportu.
×
×
  • Create New...