-
Posts
30289 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę
agat21 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
A może on po prostu opowiada innym psom, że znalazł dom i jest szczęśliwy?? ;) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
agat21 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Serce rośnie :) -
Te mrozy o tej porze to efekt ocieplania się klimatu. Za napływ ciepłego lub zimnego powietrza w różne rejony odpowiedzalne są między innymi prądy morskie, za nasz rejon jest odpowiedzialny min. prąd polarny zlokalizowany przy biegunie północnym. I na skutek globalnego ocieplenia ten prąd słabnie - ale, że słabnie, nie znaczy, że to dobrze, bo słaby nie jest w stanie "utrzymać" mas polarnego bardzo zimnego powietrza tam, gdzie jest ich miejsce, czyli przy biegunie. I te masy lodowatego powietrza rozchodzą się po Europie. Słyszałam, że nawet do Hiszpanii ma dotrzeć ta fala zimna. To tyle - tak bardzo skrótowo i bardzo nieprofesjonalnie. Wracając do bohaterki wątku, czyli Mufki - od marca dam jej jednak deklrację stałą. Zapisz ode mnie 20 zł, jakoś postaram się dźwignąć budżet domowy mimo wszystko :) Jeśli spłyną do mnie jeszcze pieniądze z dodatkowej roboty, na które nie mam wielkich widoków, ale może cud się stanie, to jeszcze coś na początku marca dorzucę "na start" :)
-
A ja wciąż myślę jak to zrobić, żeby Mufak wyjechała jednak jutro z Radys? Te prognozy o minus 20 stopniach, które mają być w czasie najbliższych nocy są porażające :( Onaa, ile na start potrzeba (transport, pierwsza wizyta u weta)? Ile się już uzbierało jednorazowych deklracji? Rozumiem, że głownie zależy Ci na stałych, bo to one są kluczowe przy dłuższym pobycie suni w hotelu czy dt? Ile stałych musi się uzbierać?
-
~śliczny duży SILVER w typie ONka, z rozcietą łapą
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niech mu się dobrze wiedzie w nowym domu! Niech będzie szczęśliwy. Jakieś zdjęcia i wieści z nowego domu są przewidziane? -
O rany, jeszcze i to na tę biedną sunię spada ;(
-
No, nie dziwię się, że przystojniak Blekuś wpadł jej w oko ;) Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnią :)
-
Ależ mnie dawno nie było Dżetty! Smutne, że psina nie może dojść do siebie :( Mam nadzieję, że jednak kontrola nie wykaże niczego złego..