Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nienawidzę mrozu!! :( Ile istnień przepadnie znowu :(
  2. Może to biedak, który zaczął chorować, więc trzeba było się go pozbyć, bo szkoda kasy na leczenie psa .. echh
  3. A może on po prostu opowiada innym psom, że znalazł dom i jest szczęśliwy?? ;)
  4. Kurczę, a ja czekam na samochód, obiecywali mi za tydzień, ale jak będzie to się okaże :(
  5. Na początku marca kapnę grosz na leczenie pięknego ONka. Poczytam też na fb o psinie
  6. Oj, pisałam, jak już pojawiała się odpowiedź na moje pytanie :)
  7. A jakieś inne transporty będą wcześniej? Może niekoniecznie do samego Krakowa?
  8. Jaki wzruszający jest film z Misiem i kotkami! Takie fajne są zwierzaczki wobec siebie :) i Misiaczek taki przyjazny :) A Wasze koty to chyba już niczemu się nie dziwią i byle co ich niebiańskiego spokoju nie mąci - tyle razy były "testerami" psów ;)
  9. Te mrozy o tej porze to efekt ocieplania się klimatu. Za napływ ciepłego lub zimnego powietrza w różne rejony odpowiedzalne są między innymi prądy morskie, za nasz rejon jest odpowiedzialny min. prąd polarny zlokalizowany przy biegunie północnym. I na skutek globalnego ocieplenia ten prąd słabnie - ale, że słabnie, nie znaczy, że to dobrze, bo słaby nie jest w stanie "utrzymać" mas polarnego bardzo zimnego powietrza tam, gdzie jest ich miejsce, czyli przy biegunie. I te masy lodowatego powietrza rozchodzą się po Europie. Słyszałam, że nawet do Hiszpanii ma dotrzeć ta fala zimna. To tyle - tak bardzo skrótowo i bardzo nieprofesjonalnie. Wracając do bohaterki wątku, czyli Mufki - od marca dam jej jednak deklrację stałą. Zapisz ode mnie 20 zł, jakoś postaram się dźwignąć budżet domowy mimo wszystko :) Jeśli spłyną do mnie jeszcze pieniądze z dodatkowej roboty, na które nie mam wielkich widoków, ale może cud się stanie, to jeszcze coś na początku marca dorzucę "na start" :)
  10. Ok, rozumiem. Czyli Mufka musi poczekać do następnego transportu. Oby jak najkrócej! :(
  11. A ja wciąż myślę jak to zrobić, żeby Mufak wyjechała jednak jutro z Radys? Te prognozy o minus 20 stopniach, które mają być w czasie najbliższych nocy są porażające :( Onaa, ile na start potrzeba (transport, pierwsza wizyta u weta)? Ile się już uzbierało jednorazowych deklracji? Rozumiem, że głownie zależy Ci na stałych, bo to one są kluczowe przy dłuższym pobycie suni w hotelu czy dt? Ile stałych musi się uzbierać?
  12. Niech mu się dobrze wiedzie w nowym domu! Niech będzie szczęśliwy. Jakieś zdjęcia i wieści z nowego domu są przewidziane?
  13. Tak, prognozy pogody są przerażające.. Chciałoby się już o wiośnie, a tu zima dopiero na dobre raczy przyjść. Paradoksalnie to wszystko przez ocieplenie klimatu.. Ile zwierząt na tym ucierpi? :( Oby w Radysach psiaki dały radę :(
  14. O rany, jeszcze i to na tę biedną sunię spada ;(
  15. No, nie dziwię się, że przystojniak Blekuś wpadł jej w oko ;) Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnią :)
  16. Bardzo ładne nowe zdjęcia Homerka. Ale też i model przedni, pełen wdzięku i wrodzonej urody, więc nie ma się co dziwić ;))
  17. Ależ mnie dawno nie było Dżetty! Smutne, że psina nie może dojść do siebie :( Mam nadzieję, że jednak kontrola nie wykaże niczego złego..
×
×
  • Create New...