Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Piękne suczydełko :)
  2. No jak tęsknota, to zupełnie co innego ;) To postaram się jej nie wywoływać zbyt często :)
  3. uuu.. szpileczka ;)) cioteczka włóczy się ostatnio znowu trochę i nie zawsze do mordki wpada, ale grunt, że płaci :P
  4. Ja też do mordeczki po prostu zaglądam :)
  5. O, i Tinek się wątku swojego doczekał :)
  6. Gabi, czy moja wpłata dotarła? Płaciłam jednym przelewem z należnością za bazarek.
  7. Ciekawe jak obróżka zadziała :)
  8. Piękny, coraz szczuplejszy.. jeszcze trochę i powinien wystartować w jakimś konkursie na mistera roku :)))
  9. Jeśli Pani przyjedzie i pozna Natkę, to kto wie kto wie..? ;))
  10. Dzięki za dobre wieści o suczynkach :) I wielkie kciuki, żeby Pani się zdecydowała na Aquę :) Bez wody nie ma życia ;)
  11. Świetne reportaże z zadomowienia się Karusia :) Bardzo fajnie się czyta i ogląda! Ile radości z takiego przebiegu spraw :)
  12. Bardzo się cieszę, że jest tak realna sznasa na dom dla Krabcia. On tyle się naczekał.. Trzymam mocno kciuki za zapoznanie obu panów, i żeby aklimatyzacja przebiegała pomyślnie :)
  13. I co tu napisać? Brak słów. Ból i żal. Biegaj piesku po tęczowych łąkach, zdrowy i silny. Trzymajcie się wspaniali Opiekunowie Radży, którzy daliście mu tyle serca. Mam wielki szacunek dla Was, że zdecydowališcie się pomóc kolejnemu skrzywdzonemu psu. Moją wpłatę proszę oczywiście spożytkować na pomoc dla Dragona.
  14. Sunieczki piękne, trafiłam do nich z bazarku imiennego Aldrumki. Tylko jeszcze oczka - zwłaszcza mamusi - takie smutne.. Ile ta psina się nacierpiała :(
  15. Jestem jeszcze dziś w podróży, ale wieczorem będę już w domu, zrobię przelew dla Iryska. Na Twoje, Gabi, konto?
  16. Oby wiosna przyniosła dom i Pomadce, mocno w to wierzę.
  17. Hurra! :) Chybq rzeczywiście wiosna nadchodzi, a z nią nadzieja dla psiaków na domy :)
×
×
  • Create New...