-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Serce mi się kraje, ale samczyka nie mogę wziąć z powodu mojego piesa, który panicznie boi się innych psów.. :( często kończy się to niestety atakiem, jesli uciec nie można :( -
Wyślę grosz przy płaceniu moich deklaracji marcowych na konto Zwierzaka dla Dżetty
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wielkie kciuki za Krabunia! Oby wreszcie doczekał własnego domu, tak długo już czeka... -
Minus 30 to zabójcza temperatura :( Nigdy się nie dowiemy ile zwierząt nie przeżyło ostatnich dni i nocy.. Czekam na wiosnę jak na jakiś cud. Dzisiaj rano na spacerze z piesem po raz pierwszy od tygodnia nie miałam wrażenia, że twarz mi odpadnie, i ręce przy karmieniu kaczek nie zamarzły mi do białości. Chyba robi się powoli cieplej, życzę Wam dziewczyny z Zamojszczyzny, żebyście jak najszybciej też to odczuły. No i zwierzaki oczywiście :) Wielkie głaski dla Misiaczka. Dziewczyna, która dzwoniła i pytała o różne rzeczy to moim zdaniem dobry znak. Może sobie musi teraz wszystko przemyśleć?
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagosku, i ja przydreptałam na wątek.. Brak mi słów, żeby wyrazić podziw dla Ciebie i Tomka za ratunek dla tych biedaków. Ostatnimi dniami takich biedaków, które niestety nie spotkały na swojej drodze dobrych ludzi jak Wy było na pewno mnóstwo. Dobrze, że chociaż Lodek spotkał Was. Rozumiem, że teraz będzie zbadany, będzie wiadomo co mu jest, a potem szukamy dt. Jak już będzie wiadomo jakiej opieki Ludek potrzebuje, czy trzeba podawać mu leki itp. będzie łatwiej zapytać ewentualny dt o możliwość opieki. Oby tylko było to przeziębienie :( -
No tak, tylko zebrać deklaracje to nie pięć minut, a na miejsce i tak się czeka tygodniami.. Deklaracje można zbierać czekając już na miejsce. A w ostateczności miejsce można ustąpić kolejnemu psiakowi z kolejki, gdyby jakimś fartem miejsce było strasznie szybko.. Ale ok, nie mądrzę się już.
-
Rany, znowu dusza płacze patrząc na te psie życia, na które nikt nie czekał :( I biedna dzielna suczyna, na którą to spadło. Tysiu, możesz rezerwować miejsce u Murki? Ile czasu psiaki mogą być w Tomaszowie?
-
Oj, jak dobrze zobaczyć Kajusię i poczytać o tym, że jest szczęśliwa!! Bardzo się cieszę, od razu humor się poprawia, że suczynka tak dobrze trafiła :))