Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Serce mi się kraje, ale samczyka nie mogę wziąć z powodu mojego piesa, który panicznie boi się innych psów.. :( często kończy się to niestety atakiem, jesli uciec nie można :(
  2. Wyślę grosz przy płaceniu moich deklaracji marcowych na konto Zwierzaka dla Dżetty
  3. Minus 30 to zabójcza temperatura :( Nigdy się nie dowiemy ile zwierząt nie przeżyło ostatnich dni i nocy.. Czekam na wiosnę jak na jakiś cud. Dzisiaj rano na spacerze z piesem po raz pierwszy od tygodnia nie miałam wrażenia, że twarz mi odpadnie, i ręce przy karmieniu kaczek nie zamarzły mi do białości. Chyba robi się powoli cieplej, życzę Wam dziewczyny z Zamojszczyzny, żebyście jak najszybciej też to odczuły. No i zwierzaki oczywiście :) Wielkie głaski dla Misiaczka. Dziewczyna, która dzwoniła i pytała o różne rzeczy to moim zdaniem dobry znak. Może sobie musi teraz wszystko przemyśleć?
  4. Ma szzęście Misiątko, że te straszne mrozy może przeczekać w cieple i nie nocuje już na ulicy :)
  5. Jak już dobrze psinie ;)) Chyba jest szczęśliwa :)
  6. Kolejne psiątko uratowane :) Cudowne kobiety jesteście :) Kiyoshi, czy wysłać Ci fanty na bazar, czy wolisz po prostu zdjęcia i opisy? Jutro będę mieć więcej czasu, to coś znajdę. Kilka rzeczy już mi chodzi po głowie.
  7. Malagosku, i ja przydreptałam na wątek.. Brak mi słów, żeby wyrazić podziw dla Ciebie i Tomka za ratunek dla tych biedaków. Ostatnimi dniami takich biedaków, które niestety nie spotkały na swojej drodze dobrych ludzi jak Wy było na pewno mnóstwo. Dobrze, że chociaż Lodek spotkał Was. Rozumiem, że teraz będzie zbadany, będzie wiadomo co mu jest, a potem szukamy dt. Jak już będzie wiadomo jakiej opieki Ludek potrzebuje, czy trzeba podawać mu leki itp. będzie łatwiej zapytać ewentualny dt o możliwość opieki. Oby tylko było to przeziębienie :(
  8. Bardzo się cieszę! Od razu cieplej na duszy się robi :) Dobrze, że kolejne stworzonko dostało szansę ..
  9. No tak, tylko zebrać deklaracje to nie pięć minut, a na miejsce i tak się czeka tygodniami.. Deklaracje można zbierać czekając już na miejsce. A w ostateczności miejsce można ustąpić kolejnemu psiakowi z kolejki, gdyby jakimś fartem miejsce było strasznie szybko.. Ale ok, nie mądrzę się już.
  10. Coś takiego jest, że jak się suńki poczują spokojnie, zaopiekowane, bezpieczne, to sobie pozwalają na popuszczenie wodzów fantazji natury. U mnie Kajka zaraz po przyjeździe, następnego dnia dostała cieczki :)
  11. Pewnie jutro coś będzie wiadomo, bo teraz pierwsze godziny w nowym miejscu, nowe emocje, nowe znajomości :)
  12. Rany, znowu dusza płacze patrząc na te psie życia, na które nikt nie czekał :( I biedna dzielna suczyna, na którą to spadło. Tysiu, możesz rezerwować miejsce u Murki? Ile czasu psiaki mogą być w Tomaszowie?
  13. Zanim coś kapnę, to zalicytowałam książki na volumenie gusiaczkowym między innymi dla suńki :)
  14. Zaglądam do sunieczki, która od razu chwyta za serce, po opłacaniu marcowych deklaracji zobaczę na czym stoję i postaram się coś kapnąć ślicznocie :)
  15. Jeszcze tylko ta noc... Kciuki za psinkę, oby wszystko było dobrze
  16. Oj, jak dobrze zobaczyć Kajusię i poczytać o tym, że jest szczęśliwa!! Bardzo się cieszę, od razu humor się poprawia, że suczynka tak dobrze trafiła :))
  17. Pięknie Dolarek wygląda po salonie piękności - czyli salon wart swej nazwy :) A Dolarek wart wspaniałego domu!
×
×
  • Create New...