Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak, robiła na pewno, i to kilka razy. Można podpytać :)
  2. A miało być tak pięknie.. I co? Nie da się, nie da! No to pisz nam, jak już będzie wiadomo "kto zacz"
  3. Prześliczna! <3 <3 <3 Myślé, że domy będą się o nią zabijać! •••}
  4. Nauczyła się funkcjonować najlepiej jak mogła, aby przetrwać w schronie :( Pewnie potrzeba jej dużo czasu, żeby nauczyła się innych zachowań :( Może od razu warto podpytać jakiegoś behawiorystę, żeby nie tracić czasu i żeby w nowym miejscu te zachowania ze schronu jej się nie utrwaliły?
  5. Hurrraaa! Jaka dobra wiadomość :) Będzie Tinuś miał dom :)
  6. Tak strasznie żal takich skrzywdzonych psiaków :( A czy coś bidusia w ogóle je, pije?
  7. Oj, tam chyba wielki problem z dogomaniakami z dogo :( Jechałyśmy ratować Ergo pod Tarnów pokonując kilkaset kilometrów, bo tam nie było nikogo, żeby chociaż podjechać i sprawdzić czy pies żyje :( Rzeczywiście pewnie pozostaje szukać na fb
  8. Też się nie dziwię, że po tylu latach życia na ulicy został domatorem. Kochany Misiulek :)
  9. Ale cudne zdjęcia Caniska :)) A sesja czesania po brzuchu to już czysta poezja! Żeby mój gałgan tak lubił czesanie! A Hania to chyba wcale nie musi myć twarzy przy takiej asyście higienistów ;))
  10. Ale Ty nie byłaś w schronie, widać Mufcia ma inne preferencje :)
  11. I pan jednak nie przyjechał? To trzymam mocno kciuki za jutro! Za dobre fluidy między Gracją a panią :)
  12. Cóż się dziwić, że po siedzeniu w schronie psina świata ciekawa :)
  13. Wszystkie psiule na zdjęciu superaśne :) Obok Dieselka jest Ralfik i kto jeszcze?
  14. Ja też przyłączam się do pytania o samopoczucie Tobisia.
  15. Mam tak samo od wczoraj :( Ale fotorelacja wspaniała! Gregory pięknie i gwiazdorsko się zaprezentował :)
  16. Cudny pychol! :) i kciuki za jutro! :)))
×
×
  • Create New...