Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Podpisuję się wszystkimi rękami i łapami w stadzie! Cała nasza pomoc tutaj jest efektem dobrej woli i współpracy. Nie o nas i nie o nasze zasługi chodzi, tylko o życie zwierzaków.
  2. moja deklaracja poleciała, powinna być niebawem na koncie
  3. Nie wiem w jaki sposób rozliczacie się z p. Jolą, także zróbcie tak, jak Wam i p. Joli najwygodniej.
  4. Czy moja wpłata dla Abisi na konto fundacji ZEA dotarła? Wpłaciłam 50 złociszy 13 lipca.
  5. Trzymaj się Gregory, fajne psisko z ciebie :)
  6. Nie pozostaje nic innego, jak nie tracić nadziei, że Foreścik się jednak doczeka domu
  7. Oj, bidusia. Jeszcze i ciąża urojona :( Nie wiemy co suńka przeżyła, jakie były jej losy. Może to dla niej jakiś ratunek psychiczny? Trzymaj się czarnulko śliczna.
  8. Fantastyczny psiaczek :) Kombinator, lovelas, indywidualista realizujący swoje marzenia :))
  9. Ależ cudownie :) Hurra! Mądrzy ludzie trafili ci się Uleczko, o przepraszam - Mio :)
  10. No szczurek przepiękny zaiste :))) Chyba długo jej nie będziesz miała ;))
  11. Ciekawe czy zadzwonią? Mocno trzymam kciuki, żeby coś dobrego im w głowie i sercu zaświtało..
  12. Przez to nie lubię wakacji. Dla zwierząt jeszcze gorszy czas niż zwykle :(
  13. Oj, to biedne suczydełko.. Tyle zębów stracić za jednym zamachem! :((
  14. Nie ma chyba co jej stresować. Jeszcze dajmy jej czas :) Przy obecnym trybie życia spokojnie sobie będzie zrzucać sadełko :)
  15. Ale fajnie, że Guciosław będzie nam sam o sobie tu pisał za pośrednictwem swojej wspaniałej Przyjaciółki :)
  16. On nawet bez tych ząbków ma taki bardziej filozoficzny wyraz twarzy :)) I od razu widać, że inteligentna bestyja :)
  17. Matko jedyna.. Kolejny horror. Skąd się biorą takie ludzkie ..... ?! Na jakie konto wpłacać kasę, żeby pomóc? Jakie są pierwsze koszty? Jak dobrze, że te biedaki doczekały pomocy. Edit: już widzę, że konto się pojawiło
  18. Z narzeczoną!... to pewnie nawet nie zauważa upału! ;)))
×
×
  • Create New...