-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Oj, dobry żart. Widać, jak wszystkim bardzo zależy na zwierzętach. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Państwo, którzy niedawno adoptowali Reksia od Malagos, szukają przylepnej, kanapowej psiny dla swoich rodziców. Może warto podsunąć im Pralinkę?? -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
To jest nieustanna granda, jak "rozwiązywane" są problemy bezdomnych zwierząt w Polsce. -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mam wieści o Myszce po pierwszej nocy. Sunia grzecznie przespała noc w pokoju u Państwa, rano, gdy synuś się obudził, to podchodziła do niego machając ogonkiem :) Raniutko o 5.40 był pierwszy spacer z Panem, było i sioo i koo. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Oby szybko się odnalazła u Murki i cudnie zdrowiała :) -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Hurraaa! :)) -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Myszka w drodze do nowego domu!! Więcej napisze Mazowszanka, jak już ochłonie ;)) Powodzenia maleńka :) -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Co u Czesi? Jak się czuje? -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Oby tylko Grześ nie kopał tych dołków pod kimś... ;)) -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
agat21 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Poszło 50 zł na zbiórkę -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
A kiedy wizyta? W niedzielę? -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
agat21 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja wreszcie mam pensję na koncie, mogę wpłacić na Dysię, to wpłacę na zbiórce, może się trochę rozrusza?? -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Przerażające biedne cierpiące oczy ... :(( Nic tylko płakać się chce nad tym światem. Powtórzę to, co napisałam przed chwilą na innym wątku: mogę wreszcie wpłacić kasę dla Czesi, bo przyszła mi pensja, dorzucę od razu coś dla tego biedaczka. Oby dał radę, oby przeżył.. -
Alu, psi aniele, ja będę wchodzić właśnie dlatego na Twoje wątki, że ratujesz tyle psich istnień. Wreszcie przyszła mi kasa na konto, mogę wpłacić na połamaną Czesię, dorzucę grosik dla tego biedaka, bo pewnie jego leczenie będzie bardzo kosztowne. Czy będziecie skazane znowu na tę "wspaniałą" lecznicę, co to się obraża, czy od razu biedaczysko pojedzie gdzie indziej?