Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ja również bardzo bardzo współczuję. Odejście czterołapnego przyjaciela jest czymś zupełnie innym, niż odejście ludzkiego przyjaciela, bo więź z tym pierwszym jest niepowtarzalna, nie zależy od wad i zalet, jest niewerbalna, instynktowna, jest ponadgatunkowa, ponadczasowa, jest idealna po prostu.
  2. Bardzo się cieszę, że Rafik trafi do młodych i wrażliwych ludzi. Bardzo mnie ujęli chęcią pojechania po Rafika :) To nieczęsty przypadek! Rafiku, teraz twój ruch: zaprezentuj się pięknie przy spotkaniu, mam nadzieję, że przypadniecie sobie wszyscy do serca :)
  3. Brak słów radości! Taki piękny koniec naszej przygody z Ulą vel Mią :) Wspaniały dom ze wspaniałymi ludźmi i wspaniałą siostrą - nauczycielką :) Toż to jak w bajce ;))
  4. Z całych sił staram się nie myśleć o zwierzętach w schronach, na fermach czy wiezionych na śmierć w tirach setki czy tysiące kilometrów bez kropli wody... I nie daje się, chyba tylko resekcja mózgu byłaby skuteczna.
  5. Masz rację kochana, w tym roku po upalnej wiośnie wszystko mocno przyspieszyło. Kasztany na drzewach już takie wielkie, że chyba w sierpniu (!) będą spadać.. Pelikanku, niech Ci upał nie dokucza za bardzo.
  6. Mufeczko, ożywczego powiewu wiatru życzę w niedzielę :)
  7. Bardzo współczuję odejścia Cypiska (')
  8. Czyli jeszcze dwie suńki wciąż do zabrania :( U mnie wszystkie "kanały" poszukiwań dt na razie zatkane innymi zwierzakami, a to ktoś właśnie przywiózł kotkę z miotem maluchów z miejscowości wakacyjnej, a to znaleziony pies przy drodze.. cholerne wakacje - same wiecie najlepiej jak to jest. :(
  9. Czyli nic nowego na tym świecie - kasa z podatków idzie na to, co podoba się rządzącym, na przykład na super potrzebne strzelnice, a my frajerzy ratujący zwierzęta możemy sobie co najwyżej powyć do księżyca. Mureczko, kasy jeszcze nie wysłałam, bo koniec miesiąca przyniósł mi niespodziewane wydatki, ale 1 sierpnia idzie przelew.
  10. U mnie przed chwilą lunęło zdrowo, troszkę lepiej z temperaturą, pewnie tylko na chwilę, ale dobre i to :)
  11. Dobrej aklimatyzacji Pysiaczku w nowym miejscu! Obyś polubił się z kolegami i spotkał fajne koleżanki ;)
  12. Wygląda bardzo rasowo, pewnie telefony będą się urywały o nią :) Czyli na wsi została już tylko jedna sunia?
  13. Wielkie kciuki za dobry dom dla maleńkiej. Oby dobrzy ludzie ją wzięli..
  14. Szczęścia maleńka, niech to już będzie to twoje docelowe miejsce na ziemi i twoi właśni ludzie :)
  15. Daj za nie cenę, jaką uważasz, nie wiem za ile mogą się sprzedać
  16. Jak tu przejść obojętnie obok kolejnego nieszczęśnika..? Pytanie retoryczne oczywiście. Zapisz 20 zł ode mnie.
  17. Fajnie jej, bezpiecznie i wesoło, to głupia by była gdyby chciała czmychać :)
  18. Dobrego piątku i całego "łykendu" nasz przystojny Gregory! :) Oby upał nie dokuczał ci za mocno.
  19. To prawda: żyjemy wśród ludzi - w końcu ludzie zgotowali jej taki los
  20. Pięknie mu w ubranku, ale życzę, aby jak najszybciej mógł się z niego rozebrać :)
  21. W końcu z Wrocławia nie jest jeszcze tak daleko. Mogliby być na przykład z Francji - wtedy byłby kawał! ;) A tak serio, to wierzę, że to własnie owi przeznaczeni Reksiowi ludzie :)
×
×
  • Create New...