-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Ja również bardzo bardzo współczuję. Odejście czterołapnego przyjaciela jest czymś zupełnie innym, niż odejście ludzkiego przyjaciela, bo więź z tym pierwszym jest niepowtarzalna, nie zależy od wad i zalet, jest niewerbalna, instynktowna, jest ponadgatunkowa, ponadczasowa, jest idealna po prostu.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
agat21 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo współczuję odejścia Cypiska (') -
FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Czyli jeszcze dwie suńki wciąż do zabrania :( U mnie wszystkie "kanały" poszukiwań dt na razie zatkane innymi zwierzakami, a to ktoś właśnie przywiózł kotkę z miotem maluchów z miejscowości wakacyjnej, a to znaleziony pies przy drodze.. cholerne wakacje - same wiecie najlepiej jak to jest. :( -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
agat21 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Czyli nic nowego na tym świecie - kasa z podatków idzie na to, co podoba się rządzącym, na przykład na super potrzebne strzelnice, a my frajerzy ratujący zwierzęta możemy sobie co najwyżej powyć do księżyca. Mureczko, kasy jeszcze nie wysłałam, bo koniec miesiąca przyniósł mi niespodziewane wydatki, ale 1 sierpnia idzie przelew. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U mnie przed chwilą lunęło zdrowo, troszkę lepiej z temperaturą, pewnie tylko na chwilę, ale dobre i to :) -
FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wygląda bardzo rasowo, pewnie telefony będą się urywały o nią :) Czyli na wsi została już tylko jedna sunia? -
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
agat21 replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Wielkie kciuki za dobry dom dla maleńkiej. Oby dobrzy ludzie ją wzięli.. -
Jak tu przejść obojętnie obok kolejnego nieszczęśnika..? Pytanie retoryczne oczywiście. Zapisz 20 zł ode mnie.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Fajnie jej, bezpiecznie i wesoło, to głupia by była gdyby chciała czmychać :) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
agat21 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Lecę na transportowy :) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dobrego piątku i całego "łykendu" nasz przystojny Gregory! :) Oby upał nie dokuczał ci za mocno. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
agat21 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
To prawda: żyjemy wśród ludzi - w końcu ludzie zgotowali jej taki los -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
agat21 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Któż taki tym razem? :) -
W końcu z Wrocławia nie jest jeszcze tak daleko. Mogliby być na przykład z Francji - wtedy byłby kawał! ;) A tak serio, to wierzę, że to własnie owi przeznaczeni Reksiowi ludzie :)