Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. jutro mocno mocno trzymam kciuki za sunieczkę!
  2. Jesteś dobrym człowiekiem, a do tego zapału się nie traci :)
  3. Będzie dobrze, wierzę w to :)
  4. Wyślę grosz na dniach, jak pensja mi przyjdzie
  5. Mają się odezwać niedługo, dopiero co wrócili z wakacji. Ale już mają numer do Mazowszanki.
  6. Dobrze, że Dysia już po i że usunęli ile się dało. I fajnie, że z oddychaniem nie było problemów. Niech się goi jak najlepiej.
  7. Dobrze, że się podejmują. To super, oby jak najszybciej udało się pomóc bidusi. Czekam na pensję i wysyłam zaraz po jej otrzymaniu kasę dla suńki
  8. Gucio nieodmiennie cudowny, radosny, kochany - na przekór temu, co ma na pyszczku. Niesamowite stworzonko z niego :)
  9. Rany, jak sunia strasznie połamana! ;(( Ile się wycierpiała biedna.. Nie sposób sobie nawet wyobrazić :( I nadal cierpi.. Oby znaleźli się profesjonalni weci, którzy ją zoperują. Mocno w to wierzę.
  10. Fajna para ;) Piracik wygląda kwitnąco :)
  11. Ale fajne wieści o Mii ;) Pełzająca po łóżku? Super! :)) Bardzo pozytywnie nastrajają teraz dzieje psinki ;)
  12. Oj, to ciepłe myśli Dysi posyłam, niech się sunieczka trzyma dziś w czasie operacji. Na początku miesiąca poślę znowu grosz dla niej. A zbiórka dla niej gdzie jest organizowana?
  13. Klinika chce się obrazić, bo jest za droga?! Przepraszam, ale to jakieś niepoważne.. Obrażą się i co? Nie przyjmą kolejnych zwierząt i nie przyjmą za nie kasy? Może należy im po prostu wytłumaczyć dlaczego omijacie ich klinikę, skoro sami nie rozumieją. Poza tym przy większej ilości zwierząt, które byście przywoziły, powinni dać niższe ceny. Tak jest wszędzie. A oni chyba straszną łaskę robią, że leczą zwierzęta?
  14. No tak, kolejne biedne niewidzialne dla "normalnych" ludzi stworzenie. Tylko wariatki się przejmują połamanym psem. Przyślij Alu i mnie - kolejnej wariatce - numer konta. Jakiś psi anioł pokierował ją, żeby wyszła do Was na ulicę. Oby udało się jej skutecznie pomóc w wyleczeniu tych okropnych złamań. Dobrze, że już przynajmniej dostała leki przeciwbólowe i nie cierpi. Dziękuję.
  15. Izuniu, jeśli tak, to podtrzymanie :) Nie spojrzałam na początek wątku ;)
  16. To nie są ludzie, którzy nie wiedzą jak pies może się zachowywać. Mieli psy już wcześniej. Oczywiście ważne jest czy wszyscy przypadną sobie do gustu, ale żeby to sprawdzić chcą przyjechać i poznać Myszkę. Nic na siłę, ale a nuż..? :))
  17. Każdy organizm jest inny, ma inną historię życia i rozwoju choroby, inną odporność. Dlatego pewnie nie ma idealnej recepty i decyzji, trzeba próbować wybrać mniejsze zło. Z moich doświadczeń ze starszymi zwierzakami wynika, że każda narkoza dla ich organizmu to ogromne obciążenie, czasem za ogromne :(... dlatego uważam, że jeden zabieg to wystarczająco dużo dla Dysi. Dysieńko, trzymaj się dzielnie.
  18. O, to miło, że pysiaczka Piracika znowu zobaczymy :)
  19. Może któreś z innych zwierzydeł przy zabawie jej odgryzło. Mówiłaś, że szaleje z Łezką. Może gdzieś leży odgryziona na polu, i nawet nie ma szans na znalezienie.
  20. Ja tu nie mam nic do gadania, jeno mój kundelas właśnie - psychol do innych samców. Jedynie niektóre młodziaki są tolerowane. Także nie ma letko nawet na spacerach..
  21. Po nieobecności urlopowej wracam do Dysi. Czyli w poniedziałek wielki dzień Dysi. Kapnę jeszcze na zbiórkę grosz, bo koniec miesiąca nieubłagany jak zwykle..
×
×
  • Create New...