Każdy organizm jest inny, ma inną historię życia i rozwoju choroby, inną odporność. Dlatego pewnie nie ma idealnej recepty i decyzji, trzeba próbować wybrać mniejsze zło. Z moich doświadczeń ze starszymi zwierzakami wynika, że każda narkoza dla ich organizmu to ogromne obciążenie, czasem za ogromne :(... dlatego uważam, że jeden zabieg to wystarczająco dużo dla Dysi.
Dysieńko, trzymaj się dzielnie.