-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Ewu, chyba już nie tak wiele Pysiowi brakuje, bo ma miesięcznych deklaracji chyba 135 zł ne tę chwilę, jeśli na szybko dobrze przejrzałam posty.. jeśli się uda za jednym zamachem zabrać oba, to przecież też oszczędność na transporcie, nie mówiąc o oszczędzeniu psiakowi kolejnych stresów w schronie - bo to oczywiste.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Mój Figaro też niestety uwielbia jeść, zwłaszcza po pierwszych latach swego życia, kiedy bardzo musiał głodować, bo jak go znalazłam to był szkieletem. I do tej pory jak coś znajdzie na trawniku na osiedlu wyrzucone z okien przez ludzi (cóż za "wspaniały" średniowieczny syfiasty zwyczaj, żeby resztki wyrzucać przez okno!), to muszę ostro go odciągać, a i tak nie zawsze się udaje. Kilka lat temu został na tydzień u mojej kuzynki i ona tak strasznie go utuczyła, że ledwo mi się udało go trochę odchudzić, ale i tak jest wciąż z 1,5 kg za gruby... I wiem, że nie jest łatwo. Mimo, że bardzo mu ograniczam jedzenie, to nie jestem w stanie w tygodniu tyle ruchu mu zapewnić, żeby to wspomagało chudnięcie. Widzę, jakie to ważne, dlatego żal mi tych psów, które mają jeszcze mniej ruchu i nawet tych 3 długich spacerów nie mają.. Ale to fakt, że także spotykam się z określeniem, że "piesek zadbany" lub - co rozwala mnie już kompletnie - "dobrze utrzymany"! :DDD -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Miłość też bywa chora niestety. -
Anula, rozumiem takie podejście, i mam podobne, jeśli nie znam fundacji, ale ostatnio musiałam po raz kolejny zwrócić kasę na niedopłacony podatek do skarbówki, i szlag mnie trafia, że płacąc duże podatki i comiesięcznie całkiem poważnie finansując bezdomne i krzywdzone zwierzęta, które powinny de facto być wspierane właśnie z tych podatków, jeszcze dostaję od naszego chorego państwa po doopie. Mimo, że podobno tak jest świetnie i mamy takie bogate państwo. Więc w sytuacjach kiedy tylko się da i kiedy fundacja jest mi znana, będę próbowała chociaż część tych comiesięcznych wydatków na zwierzęta przekazywać właśnie za pośrednictwem fundacji, żeby chociaż trochę zmniejszyć kwotę do zapłacenia dla skarbówki. Jeśli się nie da, to nadal oczywiście będę tak, jak do tej pory, płacić deklaracje na prywatne konta.
-
Zbiórka na ratujemy zwierzaki idzie świetnie - chociaż taka pociecha w tej koszmarnej sytuacji. Czy jest szansa aby Telma wyszła ze schronu i trafiła pod opiekę hotelu? Leczenie w schronie przy takim stanie chyba średnio wyjdzie..
-
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
agat21 replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Śliczne oba koty! Szukamy tylko ds czy jakiś dt też wchodzi w grę? -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
agat21 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia Pralinko! Hasaj z psiakamj, lataj po ogródku mimo deszczu, i zrzucaj zrzucaj zrzucaj ;)) -
Sarciu, czemu nie kopsniesz mnie w cztery litery, że zapomniałam wysłać kasę dla Daszki? Ja niestety czasem w nawale pracy zaglądam rzadziej na dogo i nie pamiętam wszystkich deklaracji. Dobrze, że zajrzałam na wątek, bo blamaż jak balejaż.. Co prawda Daszka już światowa dama i nie potrzebuje kasy, ale jej następczyni może się przyda?
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
agat21 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Panisko! :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Przykre, że kolejny wspaniały pies tak długo czeka :(