Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Oby Frezja czuła sié dobrze. Grzeczna sunieczka :)
  2. Oj, oni obaj wcale nie wyglądają na takie straszne dziadeczki! To psiaki raczej w sile wieku. Obaj startują do suniek, Pysiek jak wicherek, a Lapiś jak się wygoi, to pewnie dopiero pokaże na co go stać! ;) Postuluję zaprzestanie nazywania ich dziadeczkami, a zamiast tego nazywanie ich dojrzałymi młodzieńcami :)
  3. Jutro!? :) No to za jutro wielkie kciukasy! Mufeczko, pozór!
  4. Może tak jest lepiej? Nie pisać od razu, bo ludziom to się kojarzy z jakimś nakazem?
  5. Wspaniałe wieści :) Hurra! Jak dobrze czytać takie wpisy jak przyszłej rodzinki Uli ;) Jak dobrze, że są tacy ludzie :) Ula ma szczęście! To kciuki za piątek!
  6. Dobrze, że sunia lepiej :)
  7. Biedna suńka :( Dobrze, że trafiła na Was, że dobra kobieta nie przeszła obojętnie obok, a Murkowie pośpieszyli z pomocą. Mam nadzieję, że sunia dojdzie do siebie, że uda się ją wyleczyć. Wpłacę grosik na dniach. Czekam na wieści od lekarza, oby dobre.
  8. Zdjęcia śliczne, ale wnioski dotyczące ewentualnych przyczyn ataków Frezji nie napawają optymizmem. :( Jak kosztowny jest rezonans?
  9. Piękna nakolankowa słodycz! I nie tucząca! :))
  10. Wiele stworzeń muchom i ich larwom zagnieżdżonym w ranie zawdzięcza życie. Oczywiście u Lapisia to nie jest potrzebne, on ma super opiekę, ale pamiętam kilka nieszczęsnych psów po wypadkach, z otwartymi ranami, błąkających się długo lub wręcz leżących w rowach, zanim trafiły na dobrych ludzi, i w ich przypadku larwy zapobiegły innym zakażeniom. Tak weci mówili. To brzmi niewiarygodnie, sama byłam tym zszokowana, ale chyba coś w tym jest..
  11. Kiyoshi, a te letnie butki na koturnie w paski, które Ci przesłałam na zdjęciach nadadzą się? Są nowe, w sam raz na lato - może się sprzedadzą? Mam też kilka audiobooków na CD, one też całkiem się sprzedają, tylko muszę "obfocić" :)
  12. Niestety nie mam żadnych wieści od Tyśki :(
  13. Piękny pies! I widać, że szczęśliwy - a to najważniejsze :) Gratuluję psiomanii, to jedna z najfajniejszych manii, jakie można mieć ;)
  14. Ile koszt tego psiaczka miesięcznie wyniesie?
  15. Myślę, że to by najbardziej Basię ucieszyło.
  16. Dzięki za wieści i piękne zdjęcia Piracika! :)
  17. Nie dziwię się ;) Taka miłość zdarza się tylko zwierzolubom ;)
  18. Blekuś w tańcu przepiękny ;)
×
×
  • Create New...