Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/23/26 in all areas
-
2 points
-
A to sunia, która jest w schronisku od prawie 10 lat; dwa lata temu były plany zabrania jej ze schroniska, ale nic z tego nie wyszło, pojechał chyba inny pies, w gorszym stanie. W ubiegłym roku umówiłam się z wolontariuszką, że zabierze ją do boksu wolontariackiego, ale nie zdążyła, bo wolontariat się rozpadł. Opowiadałam o tej suni. Wciąż miałam nadzieję, że może się uda, chociaż teraz tak trudno pomagać. A wczoraj przyszła wiadomość od mari23, że weźmie jakiegoś biedaka z zamojskiego schroniska ! To kolejny CUD dogomanii Mari23- DZIĘKUJĘ2 points
-
2 points
-
2 points
-
Najpierw mój ukochany Leoś, a teraz Wolfik, siedzę i lecą mi łzy. Dziękuję z całego serca Tobie Agatko, Kasi oraz wszystkim, dzięki którym Wolfik zaznał szczęścia, miłości i wszystkiego, co każdy pies, czy kot powinien mieć od zawsze i na zawsze. Wolfiku, byłeś moim ulubieńcem na Dogo, żegnaj cudowny pieseczku.2 points
-
2 points
-
Miejsce u mnie czeka na Bartusia i jak tylko się uda, może tu przyjechać. Jest u mnie Bezik, który po Sedalinie dopiero został zabrany z pobocza dość ruchliwej drogi ( pilnował ciała zabitego brata), na początku tez kłapał zębami na każdą próbę dotyku, teraz już mogę go dotykać i głaskać - trzeba było dużo czasu, żeby zaufał i zobaczył, że ręka nie każda bije... biedny Bartuś2 points
-
2 points
-
Co to znaczy, że wolontariat się rozpadł? Możesz coś więcej napisać Tolu?1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zaraz zrobię bazarek. Niech sunieczka zaczyna nowe życie jak najszybciej. Mari jest wspaniała1 point
-
1 point
-
Starość nie radość Psiaki też mam, ale 4-5 to już max moich możliwości. I już nie mam boksów A kicie mają się super, jutro planuję fotki.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Bardzo Wam dziękuję za dobre słowa. Denerwuję się jak nie wiem co. Gajulka jest starszym psiakiem i okazem zdrowia nie jest, a teraz 2 tygodnie stresu.1 point
-
1 point
-
sobie zapiszę nr 36 i 49 za wyw1 point
-
Nr.1 za 10zł poproszę. I królika któregoś dla PM. Nie rozszarpie, będzie się lansował, jak ta Myszka Miki. Zająca w sensie.1 point
-
Są takie problemy ze zdrowiem i momenty w chorobie, w których śmierć jest wybawieniem. Nie wiem czy to moja empatia, czy intuicja, czy może fakt, że widziałam odchodzenie na tą okropną chorobę i słyszałam co w końcówce choroby mieli do powiedzenia Ci, którzy na nią gaśli, ale poczułam ulgę, że już nie cierpisz. Kiedy inni prosili byś walczył, ja prosiłam by pozwolono Ci odejść. Bo Wy Psy zasłużyliście sobie na to, żeby nie cierpieć. Wolfiku, odszedłeś w tym szczególnym dla mnie dniu, tym bardziej na zawsze pozostaniesz w mej pamięci. Biegaj bez bólu po Tęczowych łąkach.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Musi być! Na szczęście jest ciepło to Mauryś nie będzie się zastanawiał nad swoim zdrowiem tylko spacerował i odwiedzał Kazia. Tak przynajmniej mi się wydaje :).1 point
-
1 point
-
I mamy kolejne dwa tygodnie stresu Gajulka ma silne zapalenie pęcherza moczowego. Mamy już antybiotyki dobrane do bakterii, która tam siedzi. W związku z infekcją nie można jednoznacznie określić wyników biopsji. Zdaniem naszej pani doktor, po obejrzeniu opisu USG i wyników biopsji raczej nie powinno być nic groźnego, ale będzie można to ocenić po kolejnym badaniu, które mamy zrobić za dwa tygodnie. Może trochę chaotycznie piszę, ale to z nerwów, bo znów będę miał dwa tygodnie stresu Za to Gajka nic sobie z tego nie robi i mordka zawsze uśmiechnięta1 point