Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 09/03/25 in all areas
-
Kate1 ma rację. On po prostu nie zna zupełnie innego życia niż to schroniskowe :(. Napisałam Kasi, że zamówiłam mu te tabletki, witaminy i smaczki do przekupywania :). Poprosiłam też ewentualnie o pożyczenie od Rózi tych tabletek uspokajających... Nowe wiadomości od Maurycego: Za każdym razem jak do niego idę, czy do domku w ogóle, to niosę jakieś smaczki/ parówki/ pasztet/ kawałki mięsa- co tam w ręce wpadnie, żeby mu przyjemność zrobić i za każdym razem liczę na nowy mały cud - że zje z ręki, ale póki co zjada dopiero jak sobie pójdę. Od Rózi nie pożyczę niestety tabletek, bo Rózi ich nie kupowałam, wetka polecała, ale Rózia ma silne leki które średnio działają, to w delikatnych roślinnych tabletkach nie pokładałam nadziei... A na pytanie czy nic nie jest lepiej Kasia napisała: niestety , chociaż dziś jak usiadłam przy nim i czesałam delikatnie powolutku szczotką po futrze, to nic nie mówił, leżał cały czas wprasowany w kanapę, ale nie burczał, a to zawsze coś . Zostawię mu na noc radio włączone, może jak mu ktoś będzie gadał, to coś pomoże. Myślę, że musimy mu dać czas, po prostu czas... Wczorajszy Maurycy: Jednak widać, ze poduszki mu się podobają :).5 points
-
2 points
-
2 points
-
A mnie dogomania totalnie wkurza. Dzisiaj jest a jutro nie ma1 point
-
no wlasnie, ,mnie tez zaniklo1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zapomniałem o tym wątku , dzięki Jola&tina za przypomnienie , wczoraj nie mogłem pisać na dogo. .1 point
-
1 point
-
Na froncie walki z botami nasz bazarek oberwał chyba rykoszetem Zmieniłam tytuł i to chyba traktowane jest jak założenie nowego wątku i wymaga zatwierdzenia. O cegiełce będę pamiętać i odezwę się jak się coś zmieni Ja mogę pisać na bazarku, ale tego chyba nikt nie widzi1 point
-
1 point
-
Mam tak samo z tym bazarkiem. A chciałem cegiełkę kupić1 point
-
1 point
-
Mam na koncie pieniążki od Nadziejki Od rana nie mam bazarku JoliPisze,że nie mam uprawnień1 point
-
Jutro Malinka jedzie do Lublina do prif. Balickiego. Mocno trzymam kciuki i proszę wszystkich zaglądających tutaj również o ciepłe myśli i kciuki. Bardzo się denerwuję...1 point
-
1 point
-
Muszę jeszcze raz dokładnie policzyć przychody i wydatki u Brawurki. Coś pokićkałam, za co bardzo przepraszam. Postaram się jutro do tego usiąść i poprawić rozliczenie. Na jej koncie powinno być więcej niż wynika z postu rozliczeniowego. Edit: nie poszłam spać, bo stresowałam się tym rozliczeniem. Po dwukrotnym przeliczeniu wyszło, że było o 30 zł więcej niż wpisałam. Bardzo przepraszam, błąd poprawiony.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point