Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/07/25 in all areas

  1. Oba psiaki bardzo fajne. Podróż zniosły super bez rewolucji. Po pierwszym spacerku stwierdzam, że spacerki bardzo lubią i ładnie na nich swoje potrzeby załatwiają. Do domu Bambi weszła bez problemu, Okruszek na rękach :) Ogólnie Okruszek trochę się niepewnie czuje w pomieszczeniach, być może był kiedyś psem podwórkowym. Za to na spacerkach czuje się super. Na razie - do wyjazdu Inki - psiaki są w izolatce (czas odrobaczenia i ogarnięcia czystości). Bambi bardzo podobają się legowiska, tarza się w w nich i zakopuje w kocach :)
    5 points
  2. Psiaki juz w drodze do domu. Sunia - pełna wigoru. Wszędzie jej pełno:) Zainteresowana wszystkim, radosna jakby chciała powiedzieć "Super, że coś się dzieje! Mogę jechać gdzie chcecie, byle coś się działo" Na żywo podobno dużo ładniejsza niż na zdjęciach
    4 points
  3. Nawet nie czujesz, że rymujesz A tu papirusek, wypuścił korzonki i 2 pędy cenę ustala kupująca a to jego rodzice
    1 point
  4. 1 point
  5. Heidi jest wspaniała jako opiekunka, ale trzeba pilnować. Ostatnio słyszałam statystykę, że wśród dzieci pogryzionych przez psy, niemowlęta najczęściej są śmiertelnie.
    1 point
  6. Kamos skontaktowała się ze mną przez fb i kupiła 20 cegiełek! Ślicznie dziękuję kamos, zapisałam
    1 point
  7. Cegiełki ekspresowo zameldowały się na moim koncie Dziękuję bardzo
    1 point
  8. Agasiu, to podaj adres do wyłania, czy wolisz odebrać osobiście? Czy podać plecak do Warszawy przez moją Agnieszkę? Czy jeszcze jakiś pomysł?
    1 point
  9. kropka73 Dziękuję Wielce mam na koncie Cegiełki Szczęścia 15 zl Jaaga za wywol mam na koncie Dziękuję Wielce Num 6 powieśc fantastyka ,,Miasto którym się staliśmy,, 10 zl Radek Cegiełki Szczęścia 10 zl Dziękuję Wielce OLENKO przelałam ku Tobie 35 zl
    1 point
  10. Mam bardzo dobry kontakt z Anią, wiele jej zawdzięczam w czasie, kiedy bardzo ciężko przechodziliśmy z mężem ten pierwszy covid w 2020 r. Wspaniała rodzina Mia, lepszej nie mogła dostać. Taką niesamowitą więź psa i człowieka widziałam chyba tylko przy adopcji Dexa, ale jego już nie ma...
    1 point
  11. Takie życie wiedzie teraz Edurek vel Cookie Aniu, Andrzej, Iga, dziękuję za TAKI DOMEK!!!!
    1 point
×
×
  • Create New...