Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/07/25 in all areas
-
Oba psiaki bardzo fajne. Podróż zniosły super bez rewolucji. Po pierwszym spacerku stwierdzam, że spacerki bardzo lubią i ładnie na nich swoje potrzeby załatwiają. Do domu Bambi weszła bez problemu, Okruszek na rękach :) Ogólnie Okruszek trochę się niepewnie czuje w pomieszczeniach, być może był kiedyś psem podwórkowym. Za to na spacerkach czuje się super. Na razie - do wyjazdu Inki - psiaki są w izolatce (czas odrobaczenia i ogarnięcia czystości). Bambi bardzo podobają się legowiska, tarza się w w nich i zakopuje w kocach :)5 points
-
2 points
-
2 points
-
Ja potwierdzam chęć dołączenia do wspólnej1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Kamos skontaktowała się ze mną przez fb i kupiła 20 cegiełek! Ślicznie dziękuję kamos, zapisałam1 point
-
Cegiełki ekspresowo zameldowały się na moim koncie Dziękuję bardzo1 point
-
kropka73 Dziękuję Wielce mam na koncie Cegiełki Szczęścia 15 zl Jaaga za wywol mam na koncie Dziękuję Wielce Num 6 powieśc fantastyka ,,Miasto którym się staliśmy,, 10 zl Radek Cegiełki Szczęścia 10 zl Dziękuję Wielce OLENKO przelałam ku Tobie 35 zl1 point
-
Poproszę 1, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 16 KT1 point