Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/03/24 in all areas
-
NIe niszczy tylko znosi na legowisko. Jest to bardzo urocze. Rozmawiałam z chętnym na Tofika. Czekają na kontakt w sprawie wizyty przedA.Oboje będą w domu od 07.01 g.14 do 09.01. Potem pan wyjeżdża na 3 dni i od razu z podróż służbowej pan przyjeżdża do Wrocławia. Pan z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. Państwo nie szukają innego psa. Ciągle oglądają zdjęcie Tofika. Powiedziałam o lambliach i państwu to nie przeszkadza. Podejmą dalsze leczenie u siebie. Nie przeszkadza im też , że Tofik podlewa meble, ani że jest histerykiem w niektórych sytuacjach. Zależy im tylko na tym, by pies nie była agresywny. A Tofik absolutnie nie jest. Wszystko na to wskazuje, że to jest dom dla słodkiego łobuziaka. A, jeszcze jeden njus. Tofik waży 7650 czyli przytył 450 g w trakcie pobytu u nas.4 points
-
2 points
-
2 points
-
W sobotę Asia zawiezie Duch do Ogósia mojego. Do Pani Anny. Jeszcze ostatnia wizyta wet będzie, końcowa. Rozmawiałam dziś z Lecznicą, wszyscy lekarze się cieszą, że koniec tułaczki, polubili sunię2 points
-
Wkradł się, wkradł , mimo że włącza mu się mały rozrabiaka. Znosi kapcie, mój sweter na legowisko, ale niszczy. Wskakuje na krzesło kotki i usiłuje pojeść jej karmę. Wyrywał mi z ręki rolkę z kasy fiskalnej i chciał się nią bawić jak kot. Dla nas jest to wszystko bardzo urocze. Trochę mniej urocze jest podlewanie mebli i donic. A oprócz 3. spacerów wychodzi z Tyćką na ogródek co ok.3 godziny. Koo na ogródku piękne. Zadzwonię do nich.1 point
-
Krusztyneczku skarbenku wielka modlitwa caly czas1 point
-
Jeżeli Tofik trafi do troszkę młodszych ludzi, byłoby fajnie, gdyby bawili się z nim na spacerze, choćby tak: https://nosem.pl/szkolenie-psa/nagradzanie-psa-zabawa-jak-nagradzac-psa/ Mam w sąsiedztwie panią z młodą yoreczką, podobnie bawi się z sunią, sunia jest w nią wpatrzona, nie obchodzą jej inne psy, może być puszczona luzem. Oczywiście z Toffikiem nie uda się tak od pierwszego dnia - musi związać się emocjonalnie z nowymi właścicielami. Na początek mogą się tak bawić w domu.1 point
-
Dobrego roku! Ten miniony obfitował w bezdomniaki, jak żaden inny... Kojce gminne pełne, są 4 psy, mają jedzenie i ciepłe budy, ale nikt ich nie ogłasza A ja nie za bardzo mam siłę brać kolejnego tymczasowicza... Ale nie ma co, jak będzie trzeba, to musimy pomóc.1 point
-
Cieszę się, że okres huku petard za nami. Norcia nie lubiła, nie czuła się komfortowo, Saruśka panicznie się bała. Na szczęście małej mordce nie przeszkadza. Wszystkiego dobrego w nowym roku dla zaglądających.1 point
-
Dziś znowu byłą piękna ko. Wygląda na to, że leczenie przynosi pożądane efekty. Dziś wycierałam łapy jedną ręką , a drugą podstawiałam smaczki mówiąc " dobry pies " . Metoda zdała egzamin tylko biedny Tofiś nie wiedział co robić. Wybrać smakole czy zabieranie łap. elik, chciałabym zadzwonić do chętnych z Pomorza i spytać co uważają na temat dokończenia leczenia lamblii u nich.1 point
-
Calem sercem wszelkiego dobrego roku nowego Niechaj w szczęściu i zdrowiu mijają dni miesiące lata1 point
-
1 point
-
1 point