Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/02/24 in all areas
-
Dziekuje czy nadal aktualne? czy jednak pieniazki potrzebne? jesli nie - wybiore innego biedunia2 points
-
2 points
-
Tofik jest za młody dla nas. Musi iść do młodych ludzi. Ja sobie daję radę na spacerze, mimo że mam zawodową szczekaczkę czyli Tyćkę. Często to ona jest prowodyrką. Natomiast mąż kompletnie nie ma posłuchu u psów. Robią z nim co chcą. Dziś znowu zrobił piękną koo. On zjada na 4 porcje 0,5 kg mielonego z indyka + ryż + marchewka.2 points
-
Bambosz to już zupełnie inny pies Po leczniczej kąpieli I strzyżeniu przestał się stale wylizywać i uspokoił się. Zżył się z moimi cavalierkami. Wychodzi już luzem, wraca luzem na piętro, pilnuje dziewczyn i biega z nimi. Po wczorajszym deszczu wszystko jest w błocie, ale Bamboszowi to nie przeszkadza. Będzie sporo do sprzątania, jak obeschną. Wcześniej chodził na smyczy, spokojnie. Teraz biega i wszystko go interesuje.2 points
-
1 point
-
1 point
-
W sobotę Asia zawiezie Duch do Ogósia mojego. Do Pani Anny. Jeszcze ostatnia wizyta wet będzie, końcowa. Rozmawiałam dziś z Lecznicą, wszyscy lekarze się cieszą, że koniec tułaczki, polubili sunię1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Bardzo się cieszę, bo co to za życie, kiedy nie można samemu się podnieść i chodzić gdzie się chce. Guciuś na niektórych zdjęciach wygląda jak mój Dżekunio pod koniec życia - słaby i bezradny, aż serce pęka na taki widok. Mam nadzieję, że to chwilowe niedomaganie, i że tak jak wiele razy Dżekuś, tak Gucio po gorszym okresie jeszcze stanie na łapki i będzie cieszył się życiem ... Chłopaku bądz dzielny !1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Aniu, to Ty w jego szczęściu masz największy udział. Bez jego pobytu u Ciebie, nie byłaby możliwa ta adopcja. Ofiarując mu DT uratowałaś go z pobytu w mini boksie, z którego nie miałby szansy na adopcję.1 point
-
Milusiu kochany Trzymaj się skarbku. Ciepłe myśli i kciuki za zdrówko..1 point