Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/20/23 in all areas

  1. Zbliża się 4 rocznica przyjazdu 17-letniego wówczas Milusia do mnie.... dzisiaj na 14.30 jesteśmy umówieni na kolejna wizytę z Miluniem, bo cos złego dzieje się z jego niewidomym oczkiem. Łzawi nie tylko to ślepe oczko, ale też pusty oczodół, kropelki nie pomogły Do tego Milusiek chodzi z lekko przekrzywioną główeczką, wczoraj łapki mu się "rozjechały" i nie mógł wstać, ale jak mu pomogłam, to podreptał dalej. Ma też momenty, że np. nie trafia do drzwi, jakby zapomniał, gdzie są, a dotąd radził sobie doskonale. On ma ponad 20 lat, wiem.... bardzo Was proszę o kciuki za Milusia!
    5 points
  2. Na koncie Łatusia kolejne wpłata od p. Krystyny z fb - 20zł, mamy też kolejną stałą miesieczną deklarację na hotelik - 20zł od Filipki - bardzo dziękujemy :).
    4 points
  3. Na pociechę trochę wieści o Zajce czyli Zajączku Zapytałam ostatnio jak sobie radzi na trzech łapinach - w końcu całkiem niedawno stracił łapkę. A Asia na to, że Zajka biega jak imię mu nakazuje, a ponadto - już zupełnie bez wytłumaczenia - nauczył się stawać na tylnych łapach i otwierać klamką drzwi! Zastała go ostatnio w składziku, gdzie trzymana jest karma. Z worka wystawał tylko kuper i ogon Zajki!
    3 points
  4. I jeszcze Sonia z krzywą główką,bialaczkowa ma od wczoraj DS.
    3 points
  5. Ależ piękna brygada pilnuje, aż się serce cieszy na taki widok!
    1 point
  6. Oj tak! Loluś cudny i kochany nic a nic się nie starzeje :)
    1 point
  7. Przepraszam jeśli czegoś niedopowiedziałam. Zapamiętałam tylko leczenie uszek
    1 point
  8. Ja też pomogę, napisz na jakie miasto, to się tutaj podzielimy. Pokaż sunię, jestem jej teraz bardzo ciekawa
    1 point
  9. Ogłoszę. Powiedz tylko na jakie miasto i podaj nr telefonu.
    1 point
  10. Dziewczyny kochane, miałabym ogromną prośbę do Was o wsparcie Liry, chudziutkiej biszkoptowej suni zabranej z Zamojskiego schronu z początkiem lutego. Sunia jest u mnie na bdt, przytyła 2 kg I waży obecnie 19 kg, niemniej pasiemy ją dalej bo to jeszcze nie koniec tuczenia. Natomiast miałabym wielka prośbę o pomoc w ogłoszeniach małej. Sara 2011 pokazuje ją od 2 tygodni, ale niestety olx wrednie usuwa niektóre ogłoszenia.. To przefajna sunia, strupy sie już pogoiły, zarastaja futerkiem, Lircia odżyła i się nudzi tutaj:D.. Porobiłam jej zdjęcia, które wstawię po południu ew moglabym przesłać również na maila, tekst mamy zwykły sklecony, byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc... Z gory baaaardzo dziekujeee!!..
    1 point
  11. Jadzia najserdeczniej dziękuje za wsparcie w marcu 2023: Nesiowatej w kwocie 15 złotych Monice z Katowice w kwocie 50 złotych A tak Jadzia wita wiosnę - brodzi w bajorku z kolegą
    1 point
  12. Widzę ogłoszenia Ellig na Gratce i Ewy Marty OLX na Wrocław. Potrzeba jeszcze OLX na Kraków i Opole, może Warszawa? Ktoś pomoże???
    1 point
  13. Przedwczoraj zadzwoniła Ola, że całą piątkę może przejąć Szajka Szarego Wilka. W tej sytuacji zrezygnowałam z wzięcia tego upatrzonego szczenięcia, niech jadą wszystkie razem, kamień z serca. Niestety okazało się, że w sumie była 7 maluchów, ale udało się odłowić tylko 5. Dwa zostały i dziczeją. Nie wiadomo, czy jeszcze ktoś pojedzie ich szukać i łapać. Teraz to na pewno będzie trudniejsze, niż kilka tygodni temu
    1 point
  14. Paczka opuściła już centrum dystrybucji. Myślę , że we wtorek dotrze. Kurier Dpd. To będzie 24x800 puszek animody wołowina z kaczymi sercami.
    1 point
  15. Dziś rano bylismy w lesie po podagrycznik dla Kreta, Barytona i nam na obiad. Nazbierałm tez pokrzywy dla wszystkich, gwiazdnicy dla gęsi i rarytas dla mnie czyli grzyb czarkę szkarłatną. Cieszę się z wiosny, bo w końcu mozna jeść roslinność wartościową, nie chemiczną, zdrową.
    1 point
  16. To jeszcze takie https://images91.fotosik.pl/650/79efac1dac9ae489gen.jpg
    1 point
  17. Mam nadzieję, że Łatuś znajdzie dobrą przystań na resztę życia. Życia uratowanego przez Onaa - to jest bezdyskusyjne. Niestety nie mam jak wspomóc, mam kłopoty już z utrzymaniem swoich podopiecznych. Jeśli sytuacja się u mnie poprawi, wesprę Łatusia. Bardzo zapadł mi w serce i pamięć.
    1 point
  18. Nieźle sobie radzą. Deklaracja za marzec już w drodze.
    1 point
  19. Wychodzi na to, że społeczeństwo powoli wyrasta z petard, albo na tyle biednieje. I z tego co wiem to obowiązywał już jakiś limit w produkcji petard hukowych by proch nie przekraczał jakiejś ilości gram. Z roku na rok będzie ciszej i może za 20 lat wreszcie się to skończy I tu jest cały problem, że się zadomowił bo miał mieszkać 3 dni, a tu już minął ponad rok i w tym temacie nie widać zmian na horyzoncie... Ogólnie dobrze i byłoby bardzo dobrze gdyby tylko Inka nie miała tych biegunek. Próbowałem żwaczy i węgla leczniczego. Nic nie pomaga Moim zdaniem to ma podłoże psychologiczne - na siłę próbuje znaczyć swój nowy teren. Ale jadę jutro z nią do weta i przedstawię Wasze propozycje, które tu wcześniej pisałyście. Zobaczymy co wet na to. Dianka też jedzie na comiesięczne przetkanie gruczołów odbytowych. musze się pochwalić, że miesiąc temu ważyła już tylko 36 kg, czyli schudła od przyjazdu o 6 kg Oprócz tego, 2 miesiące temu wet znalazł u niej jakąś mocno odstającą narośl przy odbycie. Miało to swoją nazwę, ale zapomniałem. Normalnie potrzebny jest zabieg chirurgiczny by to usunąć, ale założył jej na to ciasną gumkę by straciło dopływ krwi, obumarło i odpadło. No i to się udało i miesiąc temu nie było po tym śladu Wtedy też z resztą z Alfredem byłem u niego bo czasem kaszle jak go prowadzę na smyczy lub za dużo szaleje. Miał rentgena i okazało się, że ma zapadniętą tchawicę w 30%. Wet mówi, że to nic strasznego i prawdopodobnie za jego życia już mu się nie zdąży pogorszyć. Mówi, że co innego u rocznych yorków, które do niego przyjeżdzają z tym problemem to są dopiero mają tchawice w dramatycznym stanie U kotów też wszystko dobrze Właśnie leżą koło mnie. Też chcę takie życie! Znacie może mokrą karmę dla kotów z dość dobrym składem i nie droższą niż 6 zł za puszkę 400g? Taką już nie gorszą od Whiskasa. A co u królików? One nie odpoczywają Zamieniły swój dom w jakieś sam nie wiem co. Zdjęcie z wczoraj
    1 point
  20. W imieniu Jadzi najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie w styczniu 2023: Nesiowatej w kwocie 15 złotych Monice z Katowice w kwocie 50 złotych
    1 point
×
×
  • Create New...