Jump to content
Dogomania

**IMKA z Radys - pomóżmy jej nim będzie za późno- udało się ma DS w Katowicach


kiyoshi

Recommended Posts

Kochani, kolejna Radysianka, która skradła całkowicie moje serduszko- IMKA- niepozorna, a taka bezradna, zagubiona w strasznym świecie...nie pozwólmy jej tam zniknąć.

Czeka na nią bezpieczne miejsce u Kasiainat. Ogarniemy, wydamy do super domku.

Zapraszam wszystkich, proszę o deklaracje, bo bez Was nic nie zdziałam..

IMKA - suczka-przytulanka. Nieduża, bardzo miła, troszkę nieśmiała. Z wielką chęcią na czyjeś kolana, a nawet ręce. Ma na pyszczku ten wyraz zafrasowania, który często widzimy u delikatnych, pewnie kiedyś domowych psów, które teraz kompletnie nie wiedzą, jak odnaleźć się w schroniskowym życiu. Imka do nich należy i mamy nadzieję, że prawie pół roku, jakie tutaj już odsiedziała, skończy się na pół roku. Że te ręce i kolana na nią już czekają.
Imka ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od kwietnia 2018r.

imka1.thumb.jpg.b791664dca41937f7e5646c459695a83.jpgimka2.jpg.b1d4701d41d760f46c7b822ea77d5654.jpgimka3.jpg.857544d43ec38aa87a1d248a348ad3c7.jpg

 

Pierwotnie wątek miał być dla Chrupci, jednak los chciał inaczej- sunia nie trafi pod naszą opieke, jej miejsce zajmie Imka....

CHRUPKA - może kiedyś była jamniczką, jakieś trzy pokolenia wstecz. Została jej w spadku bardzo delikatna budowa, przez co sprawia wrażenie, nawet jeśli jest większa, że wystarczy ją popchnąć - i po Chrupce. Ma też bardzo delikatny charakter. Najlepiej w ogóle schowana w budzie, nie dlatego, ze boi się ludzi, ale z racji ogólnego przybicia. Bo do ludzi jest miła, i to bardzo. Tyle, ze robi uniki przy gwałtowniejszych i nieopatrznych ruchach, jakby miała złe skojarzenia. Sunia domowa i wychuchana, przynajmniej mentalnie. Jak się, z taką wrażliwością, czuje tutaj, nie musimy chyba opisywać.
Chrupka ma ok. 4 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2018r.

 

chrupka.thumb.jpg.05c497a190e348e0879162aa1096d246.jpg

Link to comment
Share on other sites

DEKLARACJE STAŁE;

  • Livka- 10 zł (X, XI, XII, I)
  • mgog- 10 zł (X, XI, XII, I)
  • uxmal- 20 zł (X, XII)
  • Monika F. 100 zł (X, XI, XII, I)
  • Zorka5- 20 zł (X, XI, XII, I)
  • p. Irenka- 10 zł (X, XI, XII, I)
  • koja- 20 zł (X, XI, XII, I)
  • janka@- 10 zł (X, XI)

Jednorazowe:

  • Tianku- 20 zł (27.09)
  • 183 zł spadek po Bąbelku i Kajuni (29.09)
  • 25 zł Nesiowata (2.10)
  • 15 zł Bębenek (2.10)
  • 215,40 zł spadek po Romie (7.10)
  • 116,50 zł z bazarku Kiyoshi i Bębenek (16.10)
  • 144,50 zł bazarek Kiyoshi, beataczl, kamos (22.10)
  • 50 zł Marta M. z Katowic (25.12)
  • 140 zł bazarek kiyoshi i P.Irenka (11.01)
  • 50 zł od Marta M. z katowic (15.01)

WYDATKI

  • 135 zł transport (4.10)
  • 35,60 zł wyróznienie olx x 2 do 21.11.
  • 260 zł hotelik X (26.10)
  • 35,60 zł wyróznienie olx x 2 do 6.12.
  • 38 zł chip (8.11)
  • 300 zł hotelik XI (26.11)
  • 35,60 zł wyróznienie olx x 2 do 9.01.
  • 250 zł setrylizacja (20.12)
  • 300 zł hotelik XII (26.12)
  • 35,60 zł wyróznienie olx x 2 do 11.02.
  • 190 zł hotelik styczeń (19.01)
  • 39 zł rejetsracja chip (22.01)

 

SUMA: 1699,40 zł- 1654,40 zł =   45 zł na dzień 22.01.2019  przekazane dla frezji 3.02= konto wyzerowane

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochane. Pomaganie pieskom to coś co mnie najbardziej cieszy w życiu...

Dziękuje że jesteście! <3

10 minut temu, Bębenek napisał:

Jamniczka z dłuższymi łapkami :) moja ciotka taką miała 

Sobie popatrzę, jestem w drodze po lokatora, jeśli będę mogła coś dorzucić, to dopiero po wynikach badań, bo nie wiem na czym stoję 

 

zdrowia kochana Bębenku!

Mam fanciki od Ciebie, bazarek juz gotowy, ruszymy lada dzień dla Chrupci:) także to już jest Twoja cegiełka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja to tylko "lekko" zakatarzona, do tego zakonserwowana wszystkimi ferwexami teraflami itp., badania futrzastego tymczasowicza, po którego "po prostu musiałam" pojechać :)  czekał tyle co Chrupcia, mimo że już dawno mi w oko wpadł...

Właśnie tak myślałam, o panience z krótką sierścią, bo im zimniej na pewno. A skok temperatur też swoje robi dla każdego organizmu, z tygodnia na tydzień, po upale jest szron...

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bębenek napisał:

Ja to tylko "lekko" zakatarzona, do tego zakonserwowana wszystkimi ferwexami teraflami itp., badania futrzastego tymczasowicza, po którego "po prostu musiałam" pojechać :)  czekał tyle co Chrupcia, mimo że już dawno mi w oko wpadł...

Właśnie tak myślałam, o panience z krótką sierścią, bo im zimniej na pewno. A skok temperatur też swoje robi dla każdego organizmu, z tygodnia na tydzień, po upale jest szron...

 

Zdrowiej Bebenku

I dla tymczasowiczka zycze zdrowka (to piesek?)

Mam nadzieje ze ktos jeszcze zagladnie do Chrupki ...

Link to comment
Share on other sites

Jakbym wszystkimi możliwymi kombinacjami łącznie z grafiką nie przeglądała neta, szukając transportu, to bym nawet nie wiedziała, że też tu jest, bo daaaaleko na jednym z wątków się schował :) standardowo na olxie wypatrzony dawno temu, zaraz się pochwalę, bo genialny jest..

Jest już plan kiedy psinki wychodzą? 

Link to comment
Share on other sites

Chrupulka śliczna jest :) Na razie nie mogę się zdeklarować, będę niedługo robić przelewy na październikowe deklaracje, paru dodatkowym psiakom obiecałam jednorazowe, zobaczę ile tego mi wyjdzie i na czym stoję, to coś więcej napiszę. A kiedy najbliższy transport z Radys w kierunku Kasi by był?

Bębenku, a Ty dokąd się wyprawiłaś? I po kogo? :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Chrupulka śliczna jest :) Na razie nie mogę się zdeklarować, będę niedługo robić przelewy na październikowe deklaracje, paru dodatkowym psiakom obiecałam jednorazowe, zobaczę ile tego mi wyjdzie i na czym stoję, to coś więcej napiszę. A kiedy najbliższy transport z Radys w kierunku Kasi by był?

Bębenku, a Ty dokąd się wyprawiłaś? I po kogo? :)

dziękuje Agatko, najbliższy transport jest 4tego pażdziernika, ale nie wiem czy Kasia zgodzi się, by wtedy przyjechała, czy dopiero kolejnym transportem

A Bębenek chyba ma kotka na tymczasie ;)

2 godziny temu, mgog napisał:

Dla pamięci zapisuję się u Chrupci :)

witaj serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

:) moja deklaracja Romy niech przeskoczy na Chrupcie:)

suuuuper! dziękuje :D

11 godzin temu, beataczl napisał:

jestem i ja

dzis wyslalam paczke z fantami na bazarek

/do odbioru w punkcie/

dziękuje :) będe robić więc kolejny bazarek w przyszły wekend;)

Link to comment
Share on other sites

Ehhh...od dyszki nie zbiedniejemy, chociaż przy takich potrzebach to aż wstyd  :(  - konto to samo, co szczeniaczki? 

zgadza się, w bebenkowie kocio doskonały z Tomaszowa.  Trochę o nim w wątku tomaszowskich kociastych, ale tak daleko się tam schował, że bez olxa bym go nie wypatrzyła..

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Onaa napisał:

Ja tylko mogę przycupnąć i kibicować Chrupeczce. Biedna bardzo jest :(.

 

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Melduję się u ślicznej bidulki Chrupeczki!!!

dziękuje, że jesteście:)

6 godzin temu, Bębenek napisał:

Ehhh...od dyszki nie zbiedniejemy, chociaż przy takich potrzebach to aż wstyd  :(  - konto to samo, co szczeniaczki? 

zgadza się, w bebenkowie kocio doskonały z Tomaszowa.  Trochę o nim w wątku tomaszowskich kociastych, ale tak daleko się tam schował, że bez olxa bym go nie wypatrzyła..

Bebenku, dziękuje Ci za wszystko:)

Gdybyś potrzebowała ogłoszeń adopcyjnych dla kociaczka to jestem do dyspozycji :D zrobie chętnie:)

 

 

Dla Chrupki przekazuje pieniązki po szczeniaczkach 183 zł...

 

Link to comment
Share on other sites

Zarezerwowałam miejsce u Pati na 4go pażdziernika, czyli juz w czwartek:) w poniedziałek/ wtorek będe rezerwować sunie:) 

nie mogę rezerwować za szybko, żeby czasem nie przyszło im do głowy sterylizować psa przed wyjazdem....

Prawdopodobnie z Chrupcią wyjedzie Imka....

Może ktoś jeszcze chciałby złozyć stałą deklaracje? nawet 10 zł jest ważne. Prosze...

Link to comment
Share on other sites

4 października, to prawie już - ekspresowo działacie, fajnie że długo już psinka tam siedzieć nie będzie :)

z ogłoszeniami może się wstrzymam, o dziwo dwie sensowne rodziny się odezwały, o ile nic nie wypadnie to jutro się zapoznamy z drugą, a zanim chłopak gotowy będzie to jeszcze trochę czasu zejdzie...i na szczęście mam ten komfort psychiczny, że nie ja odbieram telefony, bo jak futrzaste od początku było tylko moje, to dreszczy i białej gorączki dostawałam jak tylko tel zabrzeczal.. ale jak nikogo nie wybierzemy, a będzie ten czas, to się przypomnę ;) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2018 o 11:00, kiyoshi napisał:

Zarezerwowałam miejsce u Pati na 4go pażdziernika, czyli juz w czwartek:) w poniedziałek/ wtorek będe rezerwować sunie:) 

nie mogę rezerwować za szybko, żeby czasem nie przyszło im do głowy sterylizować psa przed wyjazdem....

Prawdopodobnie z Chrupcią wyjedzie Imka....

Może ktoś jeszcze chciałby złozyć stałą deklaracje? nawet 10 zł jest ważne. Prosze...

Jestem z kolejną ślicznooką czarnulką :)

Stała jak u Romci - 20,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...