Jump to content
Dogomania

**IMKA z Radys - pomóżmy jej nim będzie za późno- udało się ma DS w Katowicach


kiyoshi

Recommended Posts

Dziewczyny, dziś skontaktowałam się z Radysami i niestety Chrupki nie mogą zabrać.

NIe jest juz do adopcji, chyba ktos mnie wyprzedził:(

 

Imka jest nadal więc prawdopodobnie ją zarezerwuje jutro i to dla niej będzie ten watek. Niestety...w Radysach wszystko toczy się swoim torem...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny, dziś skontaktowałam się z Radysami i niestety Chrupki nie mogą zabrać.

NIe jest juz do adopcji, chyba ktos mnie wyprzedził:(

 

Imka jest nadal więc prawdopodobnie ją zarezerwuje jutro i to dla niej będzie ten watek. Niestety...w Radysach wszystko toczy się swoim torem...

Imka - śliczne, malutkie przestraszone serduszko. Cudna.

Najważniejsze, że Chrupka wyjedzie i będzie już bezpieczna i dzięki temu Imce też się uda przed zimą znaleźć kochający domek. Bo tak na pewno będzie :)

Tak miało być :)

Link to comment
Share on other sites

A ja zapomniałam dopisać, że symboliczne parę zł przesłałam na to konto od szczeniaczków...taka byłam zajęta sianiem paniki, że mi uciekło.. 

Jak sunia jedzie to bardzo dobrze, zawsze już o jedną mniej tam.. tylko mi przez głowę inna myśl przeszła..czy to że nie do adopcji u nich czasem nie znaczy że taka chora, że nie wydadzą..? 

Jakoś mi się wydaje, że jeśli ktoś wyciąga zwierzaka z takiego miejsca, zadał sobie trud żeby wypatrzeć, zarezerwować i przyjechać, to chce świadomie pomóc takiej biedzie. Jest tyle od olx-a, po regionalne portale ogłoszeń "zupełnie jak rasowych" małych puchatych kulek, podrostków zaszczepionych i przebadanych na wszystko z wyprawka do pilnego oddania z powodu "alergii/wyjazdu", czy nawet przyzwoitych schronisk, gdzie można zwierzęta poznać, wziąć na spacer, dowiedzieć się wszystkiego od wolantariuszy...do wyboru do koloru... jakieś mam takie poczucie że jak ktoś jedzie po psa właśnie tam, to ma dobre zamiary..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Przed chwila sie dowiedzialamze transport jest JUTRO

Przyjedzie Imka a razem z nia Nestea

 

Ps co do Chrupci to chcialabym podzielac Wasz optymizm:( na zawsze ten okruszek czarny pozostanie w moim sercu

Izuniu, wiem, co czujesz, byłam w podobnej sytuacji.

Nikt nie wie, gdzie trafił wypatrzony przeze mnie piesio ze schr. w Zamościu

Cudownie, że transport jutro!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, wiem, co czujesz, byłam w podobnej sytuacji.

Nikt nie wie, gdzie trafił wypatrzony przeze mnie piesio ze schr. w Zamościu

Cudownie, że transport jutro!!!

tak, trudno to przyjąć...sunia miała szanse na wspaniałe życie, los chciał inaczej. Nie wiadomo gdzie jest, jak jej tam będzie....eh...

 

Poznajcie kochani IMKE

IMKA - suczka-przytulanka. Nieduża, bardzo miła, troszkę nieśmiała. Z wielką chęcią na czyjeś kolana, a nawet ręce. Ma na pyszczku ten wyraz zafrasowania, który często widzimy u delikatnych, pewnie kiedyś domowych psów, które teraz kompletnie nie wiedzą, jak odnaleźć się w schroniskowym życiu. Imka do nich należy i mamy nadzieję, że prawie pół roku, jakie tutaj już odsiedziała, skończy się na pół roku. Że te ręce i kolana na nią już czekają.
Imka ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od kwietnia 2018r.

 

imka1.jpg

imka2.jpg

imka3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Wam śliczne za wpłaty dla Imki:)

- 25 zł od Nesiowata (miało być dla Imki i Nesti ale rozlicze całość tutaj :))

- 15 zł od Bębenek

- 10 zł od mgog

JESTEŚCIE KOCHANE:)

 

Patrycja mi napisała, że transport suniek obu wyniesie 270 zł:) więc do rozbicia na pół na watki po 135 zł, jest dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Najgorsza jest niepewność co do prawdziwego losu Chrupeczki.. :( Rozumiem co czujesz Kiyoshi. Chcę jednak wierzyć, że wszystko z nią dobrze.

Imeczka jest cudna, kapnę zaraz znowu grosik na Twoje konto Kiyoshi, rozdziel jak uważasz. Napiszę, że na psiaczki poprostu. 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, agat21 napisał:

Najgorsza jest niepewność co do prawdziwego losu Chrupeczki.. :( Rozumiem co czujesz Kiyoshi. Chcę jednak wierzyć, że wszystko z nią dobrze.

Imeczka jest cudna, kapnę zaraz znowu grosik na Twoje konto Kiyoshi, rozdziel jak uważasz. Napiszę, że na psiaczki poprostu. 

dziękuje ślicznie że jesteś i pamietasz o moich biedaczkach

18 minut temu, Gabi79 napisał:

Imeczka cudowna!!!

tez tak mysle, to Kasia ja wypatrzyła:)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, agat21 napisał:

Najgorsza jest niepewność co do prawdziwego losu Chrupeczki.. :( Rozumiem co czujesz Kiyoshi. Chcę jednak wierzyć, że wszystko z nią dobrze.

Imeczka jest cudna, kapnę zaraz znowu grosik na Twoje konto Kiyoshi, rozdziel jak uważasz. Napiszę, że na psiaczki poprostu. 

Agatko wpłynęło 20 zł od Ciebie, dziękuje ślicznie, rozlicze je u Nestea ok?

A sunie wyjada jednak jutro, Pati znów przełożyła termin

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, agat21 napisał:

Oczywišcie rozlicz jak uważasz, przepraszam, że tak mało, nie wiem jak będzie z innymi psiowymi wydatkami w ciągu miesiąca, bo się prawie wszystkie "moje" tymczasy rozchorowały i wymagają większych nakładów. To prawie same staruszki :(

wiem Agatko, spokojnie, bardzo dużo pomagasz <3 dziękuje Ci <3 i zycze zdrówka tymczasikom

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...