Jump to content
Dogomania

**IMKA z Radys - pomóżmy jej nim będzie za późno- udało się ma DS w Katowicach


kiyoshi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dzis wreszcie zadzwonil sensowny telefon o IMKE!

Wydaje sie dom bardzo dobry, nie mam uwag po rozmowie ale jest to dom z ogrodem wiec wizyta musi byc zrobiona.

KTO MOZE POMOC?? WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W ZYWCU

Panstwo mieli sunie znajdke identyczna jak Imka, odeszla kilka dni temu:( mieszkaja w domu z mama ktora juz nie pracuje, sa tez koty ale dochodzace. Powiedzialam ze Imka goni koty to Pani sie rozesmiala ze poprzednia sunia robila to samo, koty sa przyzwyczajone zreszta bardzo rzadko dochodzi do spotkan pies-koty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dzis wreszcie zadzwonil sensowny telefon o IMKE!

Wydaje sie dom bardzo dobry, nie mam uwag po rozmowie ale jest to dom z ogrodem wiec wizyta musi byc zrobiona.

KTO MOZE POMOC?? WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W ZYWCU

Panstwo mieli sunie znajdke identyczna jak Imka, odeszla kilka dni temu:( mieszkaja w domu z mama ktora juz nie pracuje, sa tez koty ale dochodzace. Powiedzialam ze Imka goni koty to Pani sie rozesmiala ze poprzednia sunia robila to samo, koty sa przyzwyczajone zreszta bardzo rzadko dochodzi do spotkan pies-koty.

Hehe Imka nie goni kotów, bardzo dobrze je toleruje;-) a jeszcze bardziej kocie jedzonko i niestety kuwetę:-/ 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kasiainat napisał:

Hehe Imka nie goni kotów, bardzo dobrze je toleruje;-) a jeszcze bardziej kocie jedzonko i niestety kuwetę:-/ 

no to szok...byłam pewna, że Imka goniła koty...jak nie ona- to która? (o którejś na pewno tak mówilaś:))

1 godzinę temu, Poker napisał:

Z Żywca kiedyś na dogo była Budrysek. Może jest na FB , a jak nie, to pewnie togaa zna kogoś stamtąd,

dziękuje Poker. Znalazłam na facebooku Fundacje BUDRYSEK- oni działaja tez na terenie Żywca, więc to może byc ona.

Kasia dała mi numer do toogi- dziękuje, zaraz będe dzwonić.

 

A na koncie Imki rozliczam 140 zł z bazarku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349017-koniec-rozliczony/?page=5

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za pomoc. Togaa niestety nie może mi pomóc (ma wazne sprawy rodzinne), ale napisałam do Fundacji Budrysek i dostałam błyskawiczną odpowiedź. Mam nadzieje,  że uda się umówić wizytatora na jutro (jeszcze jest wizytator poszukiwany wewnątrz Fundacji). Trzymajcie kciuki. Pani już dzwoniła drugi raz, że mąż może po wizytatorke przyjechac i odwieśc byle tylko znaleśc kogoś, bo bardzo im zalezy...to chyba dobry znak

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Bardzo dobry znak.

Budrysek na pewno znajdzie kogoś ,jeżeli sama nie będzie mogła. Zawsze był solidną osobą.

sama może, ale dopiero w poniedziałek. Togaa tez podała mi kontakt przez fb do jednej dziewczyny, ale niestety nie odpisuje mi:(

chyba odpuszcze, jak się uda kogoś znaleśc na jutro to dobrze, jak nie to widać tak ma być i będzie wizyta w poniedziałek.

Musze się tego nauczyc;) spokoju...los wie co robi :D

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

No i niestety....Państwo zrezygnowali, znaleźli innego pieska bez wizyty....:( szkoda wielka, ale piesek będzie miał tam dobrze, więc mu się udało .

Nie przejmuj się. Żadne "szkoda". Zawsze mam rezerwę do postawy - ten albo inny, obojętnie. To sugeruje trochę przedmiotowe traktowanie zwierzęcia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiem dziewczyny. Jakoś to przeżyje. NIe namawiałam na zmiane decyzji, los tak chciał i tak widac ma być.

Szkoda tylko Imki bo wkrótce minie jej 4 miesiące u Kasi. Eh...

Skończyły się wyróżnienia jej ogłoszeń, więc wykupiłam jej 2 x olx na Katowice i na Kraków (17,8 zł x 2)

https://www.olx.pl/oferta/imcia-nieduza-slodka-sunia-do-pokochania-adoptuj-CID103-IDxKFXH.html

https://www.olx.pl/oferta/imka-nieduza-2-latka-lagodna-kochajaca-ludzi-i-swiat-adoptuj-CID103-IDx7MzS.html

 

A na koncie suni deklaracja 100 zł od Moniki F. BARDZO DZIĘKUJE <3

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...