Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

4 godziny temu, ona03 napisał:

Deklaracja za 5 -m-cy / po 10 zł/  Mikusia i Bobik :)

Jak Bobiś się zaaklimatyzuje w domciu,  to jego dyszka przejdzie dla Abi :)

Ok bardzo dziękuję :)

Na PW odpowiedziałam zanim przeczytałam ten Twój post więc moje zapytanie na PW jest nieaktualne :)

Link to comment
Share on other sites

Sms od p.Patrycji:

Dobry wieczor. Pracujemy z Bobim. Raz psiaki zostały same i był spokoj. Za drugim razem dostaliśmy upomnienie od sąsiadów :( Psiaki zazwyczaj nie zwracają na siebie uwagi. Gabi czasami warczy i szczeka na Bobiego jak zamiast na swoje legowisko położy sie na jej. Staramy sie cały czas pilnować piesków.

 

No i muszą się psiaki dogadać. Gabi pewnie chce rządzić a i chłopak by pewnie chciał.

Oby tylko Bobić nie rozrabiał jak same zostają w domu. Mam nadzieję, ze p.P wie co robić aby było lepiej :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ona03 napisał:

Deklaracja za 5 -m-cy / po 10 zł/  Mikusia i Bobik :)

Jak Bobiś się zaaklimatyzuje w domciu,  to jego dyszka przejdzie dla Abi :)

Dziękuję Iw :):*

Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, b-b napisał:

Sms od p.Patrycji:

Dobry wieczor. Pracujemy z Bobim. Raz psiaki zostały same i był spokoj. Za drugim razem dostaliśmy upomnienie od sąsiadów :( Psiaki zazwyczaj nie zwracają na siebie uwagi. Gabi czasami warczy i szczeka na Bobiego jak zamiast na swoje legowisko położy sie na jej. Staramy sie cały czas pilnować piesków.

Pewnie psiska zachowywały się głośno i stąd sąsiedzkie niezadowolenie. Najwyraźniej psy tolerują się, bo muszą, ale dochodzi do zgrzytów. Mało optymistyczny ten SMS.

 

Mika w czwartek była u psich fryzjerek. Była kąpiel i wyczesanie bujnego podszerstka (koszt: 30 zł, uwzględnię na fakturze za maj). Mika została sama w obcym miejscu, z obcymi osobami. Bała się, ale potrafiła pokonywać strach. Nie walczyła przy zabiegach pielęgnacyjnych. Jestem z niej dumna. :-) Panie zrobiły jej kilka zdjęć - zawsze to inne spojrzenie i ujęcia.

MM1.JPG

MM2.JPG

MM3.JPG

MM4.JPG

MM5.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

 

Pewnie psiska zachowywały się głośno i stąd sąsiedzkie niezadowolenie. Najwyraźniej psy tolerują się, bo muszą, ale dochodzi do zgrzytów. Mało optymistyczny ten SMS.

 

Mika w czwartek była u psich fryzjerek. Była kąpiel i wyczesanie bujnego podszerstka (koszt: 30 zł, uwzględnię na fakturze za maj). Mika została sama w obcym miejscu, z obcymi osobami. Bała się, ale potrafiła pokonywać strach. Nie walczyła przy zabiegach pielęgnacyjnych. Jestem z niej dumna. :-) Panie zrobiły jej kilka zdjęć - zawsze to inne spojrzenie i ujęcia.

Piękna dziewczynkaserduszka.gif zobaczysz Bogusiu, że szybko jakiś fajny domek wypatrzy dziewczynkę!  za co mocno zaciskam!  i za CZAS ,Bobisia okok.gif

MM2.JPG

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wstawiam trochę zdjęć Miki z wczoraj. Było gorąco i jakoś tak sennie. Mice nic się nie chciało, jej koleżanki sterczały pod drzwiami, "pukały" albo wydawały przeróżne dźwięki... To dodatkowo rozpraszało Mikę. ;-)

mmi1.JPG

mmi2.JPG

mmi3.JPG

mmi4.JPG

mmi5.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

11 godzin temu, hop! napisał:

Pewnie psiska zachowywały się głośno i stąd sąsiedzkie niezadowolenie. Najwyraźniej psy tolerują się, bo muszą, ale dochodzi do zgrzytów. Mało optymistyczny ten SMS.

 

Mika w czwartek była u psich fryzjerek. Była kąpiel i wyczesanie bujnego podszerstka (koszt: 30 zł, uwzględnię na fakturze za maj). Mika została sama w obcym miejscu, z obcymi osobami. Bała się, ale potrafiła pokonywać strach. Nie walczyła przy zabiegach pielęgnacyjnych. Jestem z niej dumna. :-) Panie zrobiły jej kilka zdjęć - zawsze to inne spojrzenie i ujęcia.

MM1.JPG

MM2.JPG

MM3.JPG

MM4.JPG

MM5.JPG

 

32 minuty temu, hop! napisał:

Wstawiam trochę zdjęć Miki z wczoraj. Było gorąco i jakoś tak sennie. Mice nic się nie chciało, jej koleżanki sterczały pod drzwiami, "pukały" albo wydawały przeróżne dźwięki... To dodatkowo rozpraszało Mikę. ;-)

mmi1.JPG

mmi2.JPG

mmi3.JPG

mmi4.JPG

mmi5.JPG

Pięknie dziękujemy Julito za śliczne zdjęcia !:D

Mikunia kochana moja ucholka dała radę w stresowej sytuacji :)

Siądę w nocy i podmienię zdjęcia do mojego ogłoszenia, zmienię tez trochę tekst. 

Zobaczymy.

Proszę kochane Dziewczyny, które mają wyróżnione ogłoszenia Miki o podmiankę zdjęć. Może coś się ruszy, może wspaniały domek wypatrzy Mikusię :)

 

 

O Bobisia się martwię. Tak bardzo chłopakowi jest potrzebny dom, ktoś kto będzie poświęcał mu czas. Czy dogada się z Gabi? Tak jak napisała Poker CZAS to pokarze. Oby tylko chłopak miał szansę pokazać na co dobrego go stać.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od p/Patrycji:

Witam. Wysłałam zdjęcia na mail. Jesteśmy teraz w odwiedzinach u mojej mamy. Bobik zaliczył kapie w oczku wodnym, a później wpadł w niesamowita głupawkę. Pierwszy raz widziałam jak biega i ma tyle radości i szczęścia w oczkach.

 

To zdjęcia z podróży:

image2.jpeg.83768cab1087cbc7721ea48b8e9ac393.jpegimage3.jpeg.053f9e64ca2e9a6e077cb77f6b54b225.jpegimage1.jpeg.b0fb30ee00dbf00b566ca601f2e5a3b0.jpeg

 

A to z pobytu nad oczkiem wodnym :)

image5.jpeg.de7fe29f3c917e644c6f4f9143d4eeb5.jpegimage6.jpeg.9dd32550225c6ad0e53d5b3019e793e3.jpeg2009432747_image3(1).jpeg.d8b0c397e4f3bf9dcc360ebfb39ab7b3.jpeg676109895_image2(1).jpeg.d8c93d889c5e1bd70cc0d6c8fd90b0bd.jpeg

 

 

Czy to uśmiech zadowolenia?

Śliczny mój pycholek :*

image4.jpeg.b9ad30124caec0a416897cfe78c47fc7.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kochane Dziewczyny!

Jeśli ktoś może zrobić z nowymi zdjęciami Mice ogłoszenia to będę bardzo wdzięczna.

Proszę zwłaszcza te osoby, których ogłoszenia są wyróżnione.

Po rozmowie z hop! proszę aby w głoszeniu napisać,ze najlepiej gdyby miała towarzystwo ułożonego psiaka bo przy takim całkowicie inaczej się zachowuje. Jest odważniejsza. Zlikwidujmy informacje o wizycie - to powie się w trakcie rozmowy.

Ja nie mam umiejętności w pisaniu tekstu ale przydałoby się je zmienić.

Zdobiłam "nowe" ogłoszenie. Niestety drugie mi usunęli. Dopatrzyli się. Dlatego lepiej gdyby miała ogłoszenia z innych kont. Wtedy jest większa możliwość,że się nie dopatrzą ;)

 

https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html

Link to comment
Share on other sites

Bobik na zdjęciach bardzo rozradowany, widać, ze mu tam dobrze:)

 Zdjęcia hop! rewelacyjne, a od Miki  nie można oderwać wzroku:)

 Zaraz podmienię zdjęcia i dodam nowe informacje, o wizycie PA nie pisze  w ogłoszeniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...