Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

466494558_kwiatki6.gif.77badc88a880fa4624038dffb967854e.gif

Dnia 16.05.2018 o 19:38, szafirka napisał:

W piątek Bobik jedzie do domu (na 99,9%). Dzisiaj wyrobiłam mu paszport, wczoraj odrobaczyłam Bobaska i podałam krople na pchły i kleszcze, ponieważ złapałam u niego 2 małe kleszczyki, więc uznałam, że nie ma na co czekać.

Fakturę tym razem wzięłam na hotel i zapłaciłam za nią gotówką, ponieważ większą część, czyli za paszport zapłaci Pani. Mam nadzieję, że nie sprawiłam Wam (b-b, elik) tym wielkiego kłopotu.

IMG_20180516_192036_800x600.jpg

Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale uciekło to mojej uwadze. Oczywiście zaraz zrobię przelew, ale proszę potwierdź na jaką kwotę.

Czy ma to być 15,00 zł za odpchlenie + 18,00 zł za odrobaczenie ?

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, elik napisał:

Ważne, że Mikunia robi postępy :) To już jest pierwszy krok do DS. Niech tylko znajdzie się odpowiedni opiekun, to ogarnie wszystkie strachu Mikuni i będzie pełnia szczęścia. Historia zna takie przypadki ;)

Na tym etapie bardzo by się przydał dom stały. Taki wyrozumiały i mądry. :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, hop! napisał:

Lepsza cisza, niż bzdurne telefony lub niespełnione nadzieje. :-)

Mika powolutku zmienia się na plus. Ładnie chodzi na smyczy i to nie tylko w szelkach. Bardzo bała się chodzić, gdy smycz była dopięta do obroży. Każde, nawet delikatne pociągnięcie wywoływało u niej panikę. Teraz potrafi iść na smyczy dopiętej do obroży bez problemu. Coraz rzadziej niszczy. Można ją wyczesać, obciąć jej pazurki, przemyć oczy... Pozwala na wszystko bez protestu (wcześniej zdarzały się próby gryzienia). Bardzo lubi się bawić i chętnie korzysta z zabawek. Ostatnio preferuje gryzak z serii Orka Petstages. Mnie jako opiekuna zaczęła tolerować, ale nadal trzyma dystans. Ucieka w panice, gdy wydarza się coś nagłego i nieoczekiwanego np. gdy coś spadnie. Mice daleko do normalności, ale korzystne zmiany są i to najważniejsze. Pod koniec przyszłego tygodnia postaram się zrobić nowe zdjęcia. 

Bardzo dziękuję Julito za informacje :)

Cały czas czekam na taki telefon ,który da nam pewność,że to właśnie TEN. Tylko gdzie szukać takich ludzi, którzy nie będą chcieli nic na siłę i psa jak z żurnala?

Zdjęcia na pewno się przydzadzą. Noże te w ogłoszeniach już się opatrzyły chociaż Mikusia wygląda na nich pięknie!

Czy kupić coś z tych z serii Orka Petstages. dla Mikusi? 

Abi dostała gryzaki to Mikusia też coś musi :)

2 godziny temu, elik napisał:

Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale uciekło to mojej uwadze. Oczywiście zaraz zrobię przelew, ale proszę potwierdź na jaką kwotę.

Czy ma to być 15,00 zł za odpchlenie + 18,00 zł za odrobaczenie ?

Eluś właśnie tak :)

2 godziny temu, hop! napisał:

Na tym etapie bardzo by się przydał dom stały. Taki wyrozumiały i mądry. :-)

Jak Benitki, Kikuni czy też Duśki.

Trzymam kciuki aby i Mika trafiła właśnie na taki domek :)

 

 

A teraz Bobiś :)

Z p.Patrycją

image2.jpeg.c629fee881b78b079b0b2c1c94d5efa3.jpeg

 

To jego koleżanka Gabi :)

image3.jpeg.039034f80f23d3ab89d2040e4015c59f.jpeg

 

A to sam chłopak...kochana mordeczka :)

image4.jpeg.ae97c10faa17286b4e9cc6f21465ff13.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2018 o 11:01, elik napisał:

Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale uciekło to mojej uwadze. Oczywiście zaraz zrobię przelew, ale proszę potwierdź na jaką kwotę.

Czy ma to być 15,00 zł za odpchlenie + 18,00 zł za odrobaczenie ?

 

Dnia 20.05.2018 o 13:51, b-b napisał:

Eluś właśnie tak :)

Fakturta

IMG_20180516_192036_800x600.jpg

Przelew

bobik.png.dd1b68efb600f5f0d495204e91fe18b8.png

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

Czy kupić coś z tych z serii Orka Petstages. dla Mikusi? 

Abi dostała gryzaki to Mikusia też coś musi :)

Nie, dzięki. Mika bawi się i podgryza, ale nie rozgryza tej zabawki. :-) Mam jeden gryzak w zapasie. Tyle zabawek ile ma w zupełności wystarczy. Na Abi będziesz miała spore wydatki. Już sam transport to około 300 zł. Bobik w DS, ale Mika i Abi nadal w hotelach.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Moje ogłoszenie Mikusi jest na Poznań. Czy zmienić na inne miasto? 

Rozumiem, ze nikt nie dzwonił?  :-(((

Nikt. Cały czas cisza.

Nie wiem gdzie zmienić. Zawsze priorytetem jest Poznań i Wrocław.

Swoje zmieniłam na Zieloną Górę.

Poczekajmy. Może cud się stanie....

13 godzin temu, hop! napisał:

Nie, dzięki. Mika bawi się i podgryza, ale nie rozgryza tej zabawki. :-) Mam jeden gryzak w zapasie. Tyle zabawek ile ma w zupełności wystarczy. Na Abi będziesz miała spore wydatki. Już sam transport to około 300 zł. Bobik w DS, ale Mika i Abi nadal w hotelach.

.Gdy tylko będzie coś potrzebne proszę pisz, dzwoń. To psiaki pod moją opieką i muszę starać się zapewnić im byt.

A,że ciężko idzie to inna sprawa. Bardzo się cieszę, że Dobre Dusze mi w tym pomagają a psiaki nie są w schronisku tylko są pod dobrą opieką.

Link to comment
Share on other sites

Bobiś o 2 w nocy dojechał do miejsca swojego zamieszkania ;)

Pani Patrycja pisała,że był bardzo grzeczny i sygnalizował,że chce siusiu. W domku był trochę niespokojny ale po zwiedzeniu mieszkania położył się grzecznie w pokoju z panią. Mamy obiecane zdjęcia :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Bobiś o 2 w nocy dojechał do miejsca swojego zamieszkania ;)

Pani Patrycja pisała,że był bardzo grzeczny i sygnalizował,że chce siusiu. W domku był trochę niespokojny ale po zwiedzeniu mieszkania położył się grzecznie w pokoju z panią. Mamy obiecane zdjęcia :)

To czekamy na zdjęcia i kolejne dobre wieści.

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Mikuni wpłynęły poniższe kwoty:

.................50,00 zł   -  elik   deklaracja za maj  -  19.05.

...............100,00 zł   -  ona03    deklaracja za maj  -  24.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

466494558_kwiatki6.gif.77badc88a880fa4624038dffb967854e.gif

Ona03, czy cała kwota to jest deklaracja za maj, czy jest to deklaracja za 5 miesięcy?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elik napisał:

Na konto Mikuni wpłynęły poniższe kwoty:

.................50,00 zł   -  elik   deklaracja za maj  -  19.05.

...............100,00 zł   -  ona03    deklaracja za maj  -  24.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

466494558_kwiatki6.gif.77badc88a880fa4624038dffb967854e.gif

Ona03, czy cała kwota to jest deklaracja za maj, czy jest to deklaracja za 5 miesięcy?

Dziękujemy Kochane dziewczyny! :*

 

 

Dzisiaj napisze do p.Patrycji jak tam Bobić. Mam nadzieję, ze wszystko OK.

 

O Mkusie nie miałam ani jednego telefonu..Jak będę w pracy tylko po 8 godzin to siądę i może faktycznie będzie trzeba zmienić miasta z ogłoszeniami? Poczekamy jeszcze na nowe zdjęcia Mikusi i ruszymy ze zmianami :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

. . .

Dzisiaj napisze do p.Patrycji jak tam Bobić. Mam nadzieję, ze wszystko OK.

O Mkusie nie miałam ani jednego telefonu..Jak będę w pracy tylko po 8 godzin to siądę i może faktycznie będzie trzeba zmienić miasta z ogłoszeniami? Poczekamy jeszcze na nowe zdjęcia Mikusi i ruszymy ze zmianami :)

Też jestem ciekawa co u Bobisia :)

Jak pomimo wyróżnień tylu ogłoszeń nie ma odpowiedzi, to faktycznie przyda się zmienić tekst. Nowe zdjęcia też nie zaszkodzą.

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Ona03, czy cała kwota to jest deklaracja za maj, czy jest to deklaracja za 5 miesięcy?

Deklaracja za 5 -m-cy / po 10 zł/  Mikusia i Bobik :)

Jak Bobiś się zaaklimatyzuje w domciu,  to jego dyszka przejdzie dla Abi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...