Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze by było, eliczku kochany....Ja postaram się usiąść i trochę zmodyfikować tekst...Przydałyby sie także nowe zdjęcia, chociaż po jednym wymienić....

Masz rację. Jeśli dłuższy czas nie ma odzewu na ogłoszenie, to znak, że trzeba coś zmienić.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję Joasiu :*

Po 10 będę miała wypłatę to wyróżnię choć jedno ogłoszenie Mikusi.

Siądę do moich ogłoszeń...coś może uda mi się zmienić w opisie...

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Mika osiągnęła sporo i jest przygotowana do adopcji do odpowiedniego domu. Gdy b-b pytała mnie o miejsce dla Miki podkreśliłam, że zrobię, co będę w stanie, żeby ją czegoś nauczyć, ale nie gwarantuję cudownej odmiany. Mika, która przyjechała z "Szafirkowa" jako trudny przypadek i Mika obecna, to dwie różne suczki, ale lęki i awersja do człowieka nadal są. Udało się je w znacznym stopniu złagodzić. Może z czasem Mika się ich pozbędzie, a może zawsze będą w niej głeboko tkwić i przeszkadzać w zupełnie normalnym funkcjonowaniu. 
Mika przestała niszczyć, pięknie zachowuje czystość, potrafi grzecznie zostawać sama w domu. Teraz pilnie potrzebuje DS, w którym będzie w pełni akceptowana i kochana. Towarzystwo miłego psa bardzo jej pomoże, ale jako jedynaczka też sobie poradzi. Wszystko zależy od ludzi, ich nastawienia i podejścia do psa. 

Mam tylko fotki ogródkowe...
 

x.JPG

xx.JPG

xxx.JPG

xxxx.JPG

xxxxx.JPG

xxxxxx.JPG

xxxxxxx.JPG

xxxxxxxx.JPG

xxxxxxxxx.JPG

xxxxxxxxxx.JPG

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie osobiście bardzo podoba się to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html
Warto byłoby je reaktywować, bo już trafiło do archiwalnych - zresztą, jak większość ogłoszeń Mikusi :(

Obiecałam b-b, że ogłoszę Mikusię, prosiła mnie akurat w czasie sesji, więc musiałam odmówić. Teraz mam luźniej, więc ogłosiłam Mikusię na Tomaszów Mazowiecki (przyznam szczerze, że miałam kłopot z wyborem miasta): https://www.olx.pl/oferta/psia-dama-w-typie-collie-wielka-lagodnosc-i-delikatnosc-CID103-IDwnsSH.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Mówisz o Frezji, że Gwiazdka? :) no w sumie Gwiazda całej dogomanii z niej, wie jak wywrócić życie do góry nogami... ;)

O kurtka. Faktycznie przecież Gwiazdeczka jest u kikou, a nie u hop! :)     Ależ Frezja podobna  jest do Gwiazdeczki :)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie osobiście bardzo podoba się to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html
Warto byłoby je reaktywować, bo już trafiło do archiwalnych - zresztą, jak większość ogłoszeń Mikusi :(

Obiecałam b-b, że ogłoszę Mikusię, prosiła mnie akurat w czasie sesji, więc musiałam odmówić. Teraz mam luźniej, więc ogłosiłam Mikusię na Tomaszów Mazowiecki (przyznam szczerze, że miałam kłopot z wyborem miasta): https://www.olx.pl/oferta/psia-dama-w-typie-collie-wielka-lagodnosc-i-delikatnosc-CID103-IDwnsSH.html

Podkradnę ten pierwszy teksy i ogłoszę Mikunię na OLX.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, hop! napisał:

Myślę, że Mika osiągnęła sporo i jest przygotowana do adopcji do odpowiedniego domu. Gdy b-b pytała mnie o miejsce dla Miki podkreśliłam, że zrobię, co będę w stanie, żeby ją czegoś nauczyć, ale nie gwarantuję cudownej odmiany. Mika, która przyjechała z "Szafirkowa" jako trudny przypadek i Mika obecna, to dwie różne suczki, ale lęki i awersja do człowieka nadal są. Udało się je w znacznym stopniu złagodzić. Może z czasem Mika się ich pozbędzie, a może zawsze będą w niej głeboko tkwić i przeszkadzać w zupełnie normalnym funkcjonowaniu. 
Mika przestała niszczyć, pięknie zachowuje czystość, potrafi grzecznie zostawać sama w domu. Teraz pilnie potrzebuje DS, w którym będzie w pełni akceptowana i kochana. Towarzystwo miłego psa bardzo jej pomoże, ale jako jedynaczka też sobie poradzi. Wszystko zależy od ludzi, ich nastawienia i podejścia do psa. 

Mam tylko fotki ogródkowe...
 

x.JPG

xx.JPG

xxx.JPG

xxxx.JPG

xxxxx.JPG

xxxxxx.JPG

xxxxxxx.JPG

xxxxxxxx.JPG

xxxxxxxxx.JPG

xxxxxxxxxx.JPG

Dziękuję Julitko za śliczne zdjęcia Mikuni!

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie osobiście bardzo podoba się to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html
Warto byłoby je reaktywować, bo już trafiło do archiwalnych - zresztą, jak większość ogłoszeń Mikusi :(

Obiecałam b-b, że ogłoszę Mikusię, prosiła mnie akurat w czasie sesji, więc musiałam odmówić. Teraz mam luźniej, więc ogłosiłam Mikusię na Tomaszów Mazowiecki (przyznam szczerze, że miałam kłopot z wyborem miasta): https://www.olx.pl/oferta/psia-dama-w-typie-collie-wielka-lagodnosc-i-delikatnosc-CID103-IDwnsSH.html

Mika miała z takim tekstem ale mi je usunęłi:(

https://www.olx.pl/oferta/daj-mi-kochajacy-dom-do-konca-moich-dni-CID103-IDuUR3b.html

 

Dziękuję Justynko za ogłoszenie Mikusi!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2018 o 18:29, Tyś(ka) napisał:

Mnie osobiście bardzo podoba się to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html
Warto byłoby je reaktywować, bo już trafiło do archiwalnych - zresztą, jak większość ogłoszeń Mikusi :(
 

Dziękuję:)

Nie było mnie tydzień w domu, właśnie przed chwilką aktywowałam ogłoszenie.

Zaraz wymienię chociaż jedno zdjęcie, dodam jedno z tych ostatnich.

Dnia 28.06.2018 o 19:01, elik napisał:

Podkradnę ten pierwszy teksy i ogłoszę Mikunię na OLX.

Zmień tylko Eluś miasto, moje jest na Warszawę...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2018 o 19:01, elik napisał:

Podkradnę ten pierwszy teksy i ogłoszę Mikunię na OLX.

 

2 godziny temu, Tola napisał:

. . .

Zmień tylko Eluś miasto, moje jest na Warszawę...

Dałam na Kraków i wyróżniłam na miesiąc.

1553222208_Mikaog..png.164b5eb897888c31d1bc2419a7de0160.png

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, ogloszenie Mikusi powtórzyło się na Warszawę, dlatego ja zmieniłam swoje na Wrocław, i to ogloszenie wyróżnię, tak jak obiecałam. Zostaje jeszcze dwa.....

Domku, przybywaj, cudna Mikusia czeka....zakochany.gif

Dziękuję Joasiu!

Ja wyróżnię po 10,07 kiedy wypłata mi wpłynie na konto.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, b-b napisał:

Eluniu kochana dotarło do Ciebie wezwanie Big laughter - Animated emoticon do zapłaty za Mikusię?

Dotarło i jest zapłacone, ale z czasem krucho, żeby to zapisać w rozliczeniu :(

Moje rozliczenia w excelu są na bieżąco, gorzej z tymi na wątku -  czasem 2 do 3 dni opóźnienia.

Jutro znowu muszę jechać do Krakowa na kilka dni więc muszę to zaktualizować jeszcze dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Dotarło i jest zapłacone, ale z czasem krucho, żeby to zapisać w rozliczeniu :(

Jutro znowu muszę jechać do Krakowa na kilka dni więc muszę to zapisać jeszcze dzisiaj.

Dziękuję Eluś :*

Jak się tylko dowiem kto sprzedaje czas to Ci podeśle namiary.

Sama też trochę kupię!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Dziękuję Eluś :*

Jak się tylko dowiem kto sprzedaje czas to Ci podeśle namiary.

Sama też trochę kupię!

Ja już złożyłam na dogo ofertę kupna sporej ilości czasu. Niestety bez odzewu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...