Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Napisałam tekst, zaraz poszukam zdjęć i wrzucę na Częstochowę albo Zieloną Górę...

I jest..

https://www.olx.pl/oferta/ach-zeby-tak-miec-swojego-pana-CID103-IDuPWvH.html

i jeszcze jedno..

https://www.olx.pl/oferta/moze-to-dla-ciebie-bije-to-psie-serce-CID103-IDshSHD.html

Bogduniu, ode mnie Mikusia ma trzy ogłoszenia...

https://www.olx.pl/oferta/wciaz-czekam-zabierz-mnie-do-domku-prosze-CID103-IDtou8T.html

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Napisałam tekst, zaraz poszukam zdjęć i wrzucę na Częstochowę albo Zieloną Górę...

I jest..

https://www.olx.pl/oferta/ach-zeby-tak-miec-swojego-pana-CID103-IDuPWvH.html

i jeszcze jedno..

https://www.olx.pl/oferta/moze-to-dla-ciebie-bije-to-psie-serce-CID103-IDshSHD.html

Bogduniu, ode mnie Mikusia ma trzy ogłoszenia...

https://www.olx.pl/oferta/wciaz-czekam-zabierz-mnie-do-domku-prosze-CID103-IDtou8T.html

Dziękuję Asiu :*

 

Zak wrócę z pracy to w nocy zrobię jeszcze gdzieś...oby domek ją zauważył..

Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam PRYWATNY telefon...uwielbiam gdy i nie wyświetla numer bo wiem ,że to będzie głupi telefon - czy mogę przywieźć pieska do domu. Nic o Mice tylko dostarczyć pod dom :/

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Właśnie miałam PRYWATNY telefon...uwielbiam gdy i nie wyświetla numer bo wiem ,że to będzie głupi telefon - czy mogę przywieźć pieska do domu. Nic o Mice tylko dostarczyć pod dom :/

Przyznam się że ja już takich numerów zastrzeżonych nie odbieram już wcale bo te , które kiedyś odbierałam zawsze były głupie i ktoś dzwonił i sobie żarty stroił.

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj tj. od 4.06. na konto Mikuni wpłynęły poniższe kwoty:

................20,00 zł   -  Anula  deklaracja za VI  -  4.06.

.................20,00 zł   -  Bogusik  deklaracja za VI  -  4.06.

.................20,00 zł   -  yucca  deklaracja za VI  -  5.06.

                  Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.dc9792873c72d78e41bcf61dac7a0218.jpg

Ponieważ moja tymczasowiczka Benia ma już DS postanowiłam przekazać niewykorzystane przez nią środki finansowe w kwocie 22,35 zł Mikuni, a także przeksięgować wpłatę deklaracji markofix1

.................20,00 zł   -  markofix1 (wpłata dla Beni, która ma już DS -  5.06.

.................22,35 zł   -  niewykorzystane środki po Beni, która ma już DS  -  5.06.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Właśnie miałam PRYWATNY telefon...uwielbiam gdy i nie wyświetla numer bo wiem ,że to będzie głupi telefon - czy mogę przywieźć pieska do domu. Nic o Mice tylko dostarczyć pod dom :/

 

7 godzin temu, Sara2011 napisał:

Przyznam się że ja już takich numerów zastrzeżonych nie odbieram już wcale bo te , które kiedyś odbierałam zawsze były głupie i ktoś dzwonił i sobie żarty stroił.

jest opcja blokady takich numerów, i wrzucania niechcianych numerów do czarnej listy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

 

jest opcja blokady takich numerów, i wrzucania niechcianych numerów do czarnej listy

Ja z niej korzystam :)
Nie odbieram telefonów z numeru prywatnego, odkąd w podstawówce ktoś z takiego numeru mnie nękał przez parę miesięcy. Teraz mam poblokowane nawet. Jak ktoś jest poważny, to nie boi się mieć ujawnionego nr telefonu.

b-b poprosiła mnie o ogłoszenia, a teraz widzę, że Mika ma całą masę ogłoszeń... cieszy mnie to, bo tym razem musiałam odmówić pomocy NA JUŻ - mam za dużo na głowie, dopiero za jakieś 2tygodnie mi się rozluźni grafik... wtedy coś podziałam. Chociaż nie ukrywam, że liczę na to, że do tego czasu suczka będzie już pakowała manatki na swoje.

Na dniach prześlę jej alimenty.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Przyznam się że ja już takich numerów zastrzeżonych nie odbieram już wcale bo te , które kiedyś odbierałam zawsze były głupie i ktoś dzwonił i sobie żarty stroił.

'Też przestanę. Szkoda nerwów. 

 

6 godzin temu, elik napisał:

Od wczoraj tj. od 4.06. na konto Mikuni wpłynęły poniższe kwoty:

................20,00 zł   -  Anula  deklaracja za VI  -  4.06.

.................20,00 zł   -  Bogusik  deklaracja za VI  -  4.06.

.................20,00 zł   -  yucca  deklaracja za VI  -  5.06.

                  Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.dc9792873c72d78e41bcf61dac7a0218.jpg

Ponieważ moja tymczasowiczka Benia ma już DS postanowiłam przekazać niewykorzystane przez nią środki finansowe w kwocie 22,35 zł Mikuni, a także przeksięgować wpłatę deklaracji markofix1

.................20,00 zł   -  markofix1 (wpłata dla Beni, która ma już DS -  5.06.

.................22,35 zł   -  niewykorzystane środki po Beni, która ma już DS  -  5.06.

Bardzo deklarowiczkom i Tobie Elu dziękuję!

 

4 godziny temu, Olena84 napisał:

 

jest opcja blokady takich numerów, i wrzucania niechcianych numerów do czarnej listy

Ja w takich sprawach jestem ciemna jak tabaka w roku :)

Muszę poczekać na syna. Jak wróci z delegacji to mi TO pokaże :)

Dzięki za podpowiedź :)

 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja z niej korzystam :)
Nie odbieram telefonów z numeru prywatnego, odkąd w podstawówce ktoś z takiego numeru mnie nękał przez parę miesięcy. Teraz mam poblokowane nawet. Jak ktoś jest poważny, to nie boi się mieć ujawnionego nr telefonu.

b-b poprosiła mnie o ogłoszenia, a teraz widzę, że Mika ma całą masę ogłoszeń... cieszy mnie to, bo tym razem musiałam odmówić pomocy NA JUŻ - mam za dużo na głowie, dopiero za jakieś 2tygodnie mi się rozluźni grafik... wtedy coś podziałam. Chociaż nie ukrywam, że liczę na to, że do tego czasu suczka będzie już pakowała manatki na swoje.

Na dniach prześlę jej alimenty.

Jak to mówią od przybytku głowa nie boli ;)

Oby Twe słowa były prorocze ...choć cisza na to nie wskazuje, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Nadrabiam zaległości u Mikuni, serdeczności zostawiambuzki.gif... szczerze mówiąc jak zaglądałam to gdzieś po cichutku... liczyłam że jakiś domek się o dziewczynkę dobija!  ... no nic musimy ,jeszcze troszeczkę poczekać... w ogóle, to jakoś adopcje stanęły... cicho, telefony milczą :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2018 o 09:33, anica napisał:

Nadrabiam zaległości u Mikuni, serdeczności zostawiambuzki.gif... szczerze mówiąc jak zaglądałam to gdzieś po cichutku... liczyłam że jakiś domek się o dziewczynkę dobija!  ... no nic musimy ,jeszcze troszeczkę poczekać... w ogóle, to jakoś adopcje stanęły... cicho, telefony milczą :(

No cóż Aniu zrobić? Ani w typie popularnej rasy ani miziata....musi maleńka trafić na swego :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

No cóż Aniu zrobić? Ani w typie popularnej lasy ani miziata....musi maleńka trafić na swego :)

I trafi! ... pewnie musimy dłużej poczekać! :)  Serdeczności zostawiam na cały weekendBisous28.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mikusia trafi na swojego człowieka, tylko ten czas.....

A teraz kofffane dziewczyny finanse :)

Mam stałą  na tym wątku 20 zł -  10 zł Mika i 10  zł Bobik.

W maju wpłaciłam 100 zł - deklaracja dla psiaczków na 5 m-cy tj. V, VI, VII, VIII, IX

 

I Bogdusiu, jak Bobiś już zadomowiony to stałą przenoszę na sierotkę  Abi  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2018 o 19:25, ona03 napisał:

Mikusia trafi na swojego człowieka, tylko ten czas.....

A teraz kofffane dziewczyny finanse :)

Mam stałą  na tym wątku 20 zł -  10 zł Mika i 10  zł Bobik.

W maju wpłaciłam 100 zł - deklaracja dla psiaczków na 5 m-cy tj. V, VI, VII, VIII, IX

 

I Bogdusiu, jak Bobiś już zadomowiony to stałą przenoszę na sierotkę  Abi  :)

 

Iwonko Mam nadzieję, ze traf szybciej niż później na swojego człowieka chociaż ma 9 ogłoszeń nadal cisza :(

Czyli  mamy teraz z konta Miki i Bobika przelać od czerwca pieniążki dla Bobisia na Abi czy stała będzie dopiero od stycznia?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

Iwonko Mam nadzieję, ze traf szybciej niż później na swojego człowieka chociaż ma 9 ogłoszeń nadal cisza :(

Czyli  mamy teraz z konta Miki i Bobika przelać od czerwca pieniążki dla Bobisia na Abi czy stała będzie dopiero od stycznia?

Dokładnie tak, od czerwca stała 10 zł -dla Abi - to będzie 4 - m-ce,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, ale do piątku nie będę mogła aktualizować finansów psiaczków, ponieważ wczoraj przyjechaliśmy z działki do Krakowa i zapomniałam zabrać z sobą pendrive z kodami do banku :(

Uzupełnię wszystko w piątek po powrocie na działkę.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Bardzo przepraszam, ale do piątku nie będę mogła aktualizować finansów psiaczków, ponieważ wczoraj przyjechaliśmy z działki do Krakowa i zapomniałam zabrać z sobą pendrive z kodami do banku :(

Uzupełnię wszystko w piątek po powrocie na działkę.

Dziękuję Elu .

 

 

Wieści z Bobisia domu:

Witam :) Bobi powoli sie nauczył, ze czasami musi zostać z Gabi w domu. Niepokoi mnie czasami jego zachowanie. Wieczorem oglądamy tv, a on nagle zaczyna piszczeć. Ale wydaje mi sie, ze to piesek, który żył na wolnym wybiegu. Biegał po wsi, bo jak auto przejeżdżało to chciał gonić. Dlatego przypuszczam, ze czasami sie nudzi w mieszkaniu. Ale tak to nie sprawia większych problemów. Lubi czasami w śmieciach pogrzebać, na to uważamy. Postaram sie dosłać nowe fotki. Aaaa i najważniejsze otworzył sie na nas i super sie bawi. Pozdrawiamy

 

Może to piszczenie to forma zwrócenia na siebie uwagi?

Cały czas myślę o nim i trzymam nadal kciuki choć chyba mogę już zmienić tytuł wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2018 o 22:10, b-b napisał:

. . .

Wieści z Bobisia domu:

Witam :) Bobi powoli sie nauczył, ze czasami musi zostać z Gabi w domu. Niepokoi mnie czasami jego zachowanie. Wieczorem oglądamy tv, a on nagle zaczyna piszczeć. Ale wydaje mi sie, ze to piesek, który żył na wolnym wybiegu. Biegał po wsi, bo jak auto przejeżdżało to chciał gonić. Dlatego przypuszczam, ze czasami sie nudzi w mieszkaniu. Ale tak to nie sprawia większych problemów. Lubi czasami w śmieciach pogrzebać, na to uważamy. Postaram sie dosłać nowe fotki. Aaaa i najważniejsze otworzył sie na nas i super sie bawi. Pozdrawiamy

Może to piszczenie to forma zwrócenia na siebie uwagi?

Cały czas myślę o nim i trzymam nadal kciuki choć chyba mogę już zmienić tytuł wątku.

Moim zdaniem to dobre wieści Boguniu :)

Też myślę, że możesz już zmienić tytuł :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2018 o 12:33, elik napisał:

Bardzo przepraszam, ale do piątku nie będę mogła aktualizować finansów psiaczków, ponieważ wczoraj przyjechaliśmy z działki do Krakowa i zapomniałam zabrać z sobą pendrive z kodami do banku :(

Uzupełnię wszystko w piątek po powrocie na działkę.

Eluniu  poczytaj to co napisała Iwonka.

O czerwca czyli 40zł Iwonka chce przekazać dla Abi skoro Bobiś już ma domek.

Czyli z konta teraz samej Mikusi musisz przelać na konto Abi kochana.

 

Dnia 9.06.2018 o 19:25, ona03 napisał:

Mikusia trafi na swojego człowieka, tylko ten czas.....

A teraz kofffane dziewczyny finanse :)

Mam stałą  na tym wątku 20 zł -  10 zł Mika i 10  zł Bobik.

W maju wpłaciłam 100 zł - deklaracja dla psiaczków na 5 m-cy tj. V, VI, VII, VIII, IX

 

I Bogdusiu, jak Bobiś już zadomowiony to stałą przenoszę na sierotkę  Abi  :)

 

 

Dnia 11.06.2018 o 13:41, ona03 napisał:

Dokładnie tak, od czerwca stała 10 zł -dla Abi - to będzie 4 - m-ce,

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, ja od czerwca będę wpłacać 20zł na Mikusię. Za maj poszło jeszcze po 10 na Miki i Bobi.

Bardzo Ci Joasiu dziękuję :*

Jak się trochę ogarnę to zrobię Mikusi bazarek aby jeśli mnie przez jakiś czas zabraknie jej finanse pozwoliły Eli opłacać jej pobyt Julitki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2018 o 19:25, ona03 napisał:

. . .

Mam stałą  na tym wątku 20 zł -  10 zł Mika i 10  zł Bobik.

W maju wpłaciłam 100 zł - deklaracja dla psiaczków na 5 m-cy tj. V, VI, VII, VIII, IX

I Bogdusiu, jak Bobiś już zadomowiony to stałą przenoszę na sierotkę  Abi  :)

Teraz przeleję 40,00 zł (deklaracje VI-IX) na konto Abi, a od października bardzo proszę wpłacaj na konto Abi. Napisz proszę na wątku Abisi o Twojej deklaracji :)

Konto Abisi podam zaraz na PW.

Dnia 10.06.2018 o 23:04, b-b napisał:

. . .

Czyli  mamy teraz z konta Miki i Bobika przelać od czerwca pieniążki dla Bobisia na Abi czy stała będzie dopiero od stycznia?

Dla kogo stała i czemu od stycznia ?

Dnia 11.06.2018 o 13:41, ona03 napisał:

Dokładnie tak, od czerwca stała 10 zł -dla Abi - to będzie 4 - m-ce,

Dokładnie tak???

Powyższy post mówi zupełnie co innego, chyba, że ja nie łapię niuansów :)

Jako, że to finanse, bardzo Was proszę kochane o doprecyzowanie, bo nie łapię w czym rzecz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...