Jump to content
Dogomania

Kola w cudownym DS. Kola - słodka sunia z M. u nas w BDT


Poker

Recommended Posts

Dnia 3.04.2017 o 22:19, Poker napisał:

czas odpocząć

Kola_6.jpg
Dziś odwiedziła nas 10.letnia wnusia. Obie dziewczyny zakochały się w sobie.
Szkoda,że nie mogą być razem.
Kola_12.jpg
 
 

Taka wnusia, śliczności dziewczynka... to marzenie, chyba każdej babciM9.gif 

...  jak się ogląda takie zdjęcia to naprawdę , robi się ciepło na serduchu!... i można spokojnie odpocząć, prawdaiconwink.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2017 o 19:43, anica napisał:

Taka wnusia, śliczności dziewczynka... to marzenie, chyba każdej babciM9.gif 

...  jak się ogląda takie zdjęcia to naprawdę , robi się ciepło na serduchu!... i można spokojnie odpocząć, prawdaiconwink.gif

potwierdzam jako babcia wnusi o 2 lata młodszej :) cudne zdjęcia u cudnie mieć wnusię nie dość, że śliczną, to jeszcze kochającą zwierzaki - Poker to szczęśliwa Babcia :) a sunieczka przesłodka i miała wielkie szczęście, że właśnie do tego DT trafiła :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Napisałam cały elaborat i zniknął.

Ułożyłam tekst do ogłoszeń. Proszę o sugestie i pomoc w wyborze zdjęć.

KOLA - radosny podlotek bez kompleksów ,ale zrównoważony.

Kola to około roczna, mała sunia o wadze 7,5 kg i 30 cm.wzrostu, Jest wesoła, lubi się bawić i pojętna. Kocha ludzi ,a szczególnie dzieci. Przyjazna do psów i kota.

Zdrowa i wysterylizowana czeka na na właścicieli, którzy pokochają ją na zawsze.

Informacje w sprawie adopcji pod ne. telefonu ......

 

 

Kola_4.jpg
 
Kola_8.jpg
 
Kola_2.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, NikaEla napisał:

Do ogłoszeń koniecznie dajcie jakieś zdjęcie z dzieckiem :)  (ale żeby nie było widać buzi)

Mama wnuś zgodziła się na zamieszczenie zdjęć.

Odebrałam dziś z portierni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 19:15, Poker napisał:

Fakt, że Loczka wygląda jak wielki pluszak.

oj, tak! Prześliczna maskotka-Loczka :)

Dnia 7.04.2017 o 21:48, NikaEla napisał:

Do ogłoszeń koniecznie dajcie jakieś zdjęcie z dzieckiem :)  (ale żeby nie było widać buzi)

Kola jest bardzo fotogeniczna, zdjęcia są śliczne, ale te z wnuczkami naprawdę cudne i chwytające za serce:)

Link to comment
Share on other sites

Poker już pisałam że zrobie ogłoszenia. Jeśli przyjmujesz moją pomoc to podaj dane kontaktowe na priv, jeśli szukasz kogoś innego to już więcej nie będe się narzucac i proponować.

Mam teraz L4 (grypa żołądkowa, ale na szczęscie dzisiaj już żyje) więc mogę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Ojejku, mało mam czasu na dogomanię, a tu kolejna Pokerowa tymczaska :) I to tak podobna do mojej Dalii [*], że aż mi się serce ścisnęło...

Kiyoshi, nie choruj, potrzeba jesteś nam! Ściskam serdecznie, ale nie za mocno, by...no wiesz, nie było nieszczęścia ;)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, kiyoshi napisał:

Poker już pisałam że zrobie ogłoszenia. Jeśli przyjmujesz moją pomoc to podaj dane kontaktowe na priv, jeśli szukasz kogoś innego to już więcej nie będe się narzucac i proponować.

Mam teraz L4 (grypa żołądkowa, ale na szczęscie dzisiaj już żyje) więc mogę zrobić.

Oczywiście ,że chętnie skorzystam z pomocy. Zaraz wyślę na PW nr telefonu. Prosiłabym o ogłoszenia na Wrocław.

39 minut temu, malagos napisał:

Ojejku, mało mam czasu na dogomanię, a tu kolejna Pokerowa tymczaska :) I to tak podobna do mojej Dalii [*], że aż mi się serce ścisnęło...

Kiyoshi, nie choruj, potrzeba jesteś nam! Ściskam serdecznie, ale nie za mocno, by...no wiesz, nie było nieszczęścia ;)

Nie dziwię się ,że masz mało czasu przy tylu psiaczkach i pracy.

Ja też pracuję ,ale na szczęście nie na etacie no i futrzaków mam tylko 4. i to wszystkie w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...