Jump to content
Dogomania

POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!


Ayam1980

Recommended Posts

sciskamy ile sil

 za jutro za kochane serca

 zwierzunkowe i dziewczyn cudnych

 Florentynko

Mazowszanko

 padl mi tel!

 jutro będę się stać wykombinować inny , będę slac smski z innego numeru

 mój tel już caly się rusza ze starości ...

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, psiaki bezpiecznie dojechały do hoteliku :) Popkorn najbardziej wystraszona ze wszystkich ale nie panikowała. Obawia się ludzi ale nie ma w niej ani odrobiny agresji. Spokojnie pozwoliła się wziąć na ręce i zapakować do samochodu. Całą drogę spędziła przysypiając na moich kolanach. Niezwykle urodziwa z niej sunia, w jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach :)

 

Pierwsze chwile w nowym miejscu

zdj%25C4%2599cie%25205-5.JPG

 

Już w boksie razem z Pianką

zdj%25C4%2599cie%25202-14.JPG

 

zdj%25C4%2599cie%25201-18.JPG

 

zdj%25C4%2599cie%25204-14.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie jest z nią tak źle! Jak na to, co dziś przeszła, zachowywała się całkiem przyzwoicie - żadnej paniki. Myślę że przy bardzo pozytywnej Piance, w spokoju, dzięki cierpliwości Papryki i Pawła, szybko dojdzie do siebie i znajdzie super domek.

Jest śliczna. Nad tymi zjawiskowymi oczętami ma super sterczące brewki :)

 

Spacerować nie chciała, ale siedziała i obserwowała bacznie co się dzieje wokół

 

DSCF4589.JPG

 

DSCF4590.JPG

 

DSCF4591.JPG

 

Z Krabusiem

 

DSCF4592.JPG

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze taka fotka na której widać, że Popcorn potrzebuje duuużo ciepła

serca i uwagi człowieka. 

 

zdj%25C4%2599cie%25203-17.JPGZostanę pewnie z Popcorn na wątku bo mało nas a sunia potrzebuje wsparcia

 

 

 

 

 

Tak,widać,że jest strasznie zagubiona.

Dziewczyna jeszcze nie wie,że trzecie życie zaczyna,mam nadzieję,że już tylko szczęśliwe.

Wyjdzie z tego marazmu dzięki opiece.

Popcorn została zabrana w ostatniej chwili.

Florentynka stanęła na głowie.

Trzeba tu dużo cioteczek ściągnąć,żeby dziewczyna nie została sama z suńkami.

Ja też zostanę.

Link to comment
Share on other sites

Śliczny banerek :)Dziękujemy :) Wkleję, jak otworzę dogo w inne przeglądarce niż Mozilla.
Popcorn jest piękna. Myślę, że trochę czasu, spokoju i pracy codziennej z nią i da się poznać jako cudowna sunia.

Popcorn to głównie starania Ayam, ale cieszę się, że zdecydowałam się na to szaleństwo. A jak zobaczę uśmiech w oczach tej pięknoty o dwukolorowych oczach to będę ryczeć :) z radości :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani Moi, akcja była mistrzowska, dziewczyny już w hoteliku i to najważniejsze! Zobaczymy jak Popcorn w ciągu najbliższych dni, może sie otworzy jak zobaczy, że jest fajnie? w środę będę miała opinię behawiorysty dla Wery, którą mam w hoteliku i, która też ejst taka wycofana, jak z nią pracować, wiec myślę, ze część z tych zalecenie będziemy można wykorzystać w przypadku Popcorn :)

Link to comment
Share on other sites

Malagosie - budki nie ma bo to boks wewnętrzny, ogrzewany. Cieplutko jak w domku! :) Jak na to, co te psiny wczoraj przeżyły - transport w ciasnej klatce, w totalnych ciemnościach, w towarzystwie jakby nie było obcych psów "przez ścianę". Potem przeładunek, obcy ludzie, kolejny samochód, kolejna podróż. Na miejscu zamieszanie, tłum ludzi, psy. I tak jestem pod wrażeniem, że nie było paniki, prób ucieczki. Wieczorne doniesienia z hoteliku były takie, że Popcorn wyszła na spacerek. Co prawda nie tak do końca z własnej woli, ale jednak wyszła. I choć się nie załatwiła, to jednak kroczek do przodu jest. Emocje opadną, zacznie się normalność i codzienna rutyna i dziewuszka szybko się połapie, że z ludźmi da się żyć! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...