Jump to content
Dogomania

Emi czekała na swoją miłość i dom.Prośba została spełniona.Bądź szczęśliwa Emi!!!


gamoń

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Herspri']Nie można czegoś zrobić żeby ten zwyrodnialec dostał to na co zasługuje :angryy: aż się we mnie gotuje

[/quote]

nie tylko w Tobie się gotuje :angryy: -jestem za kastracją , takich zboczeńców przede wszystkim :mad::mad::mad:

trzymaj się maleńka psinko :loveu:, jesteś juz bezpieczna i w dobrych rękach !
walcz o życie , walcz !!!

a tą sprawę powinno się nagłośnić w okolicy , gdzie ten bydlak mieszka -rzeczywiście następne może być nie daj Boże jakieś dziecko !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']suce podano Imizol i Synulox ( zasadność podania obu leków wielce problematyczna); dodatkowo tę nieszczęśna chorą , wycieńczoną i zagłodzona sukę zaszczepiono p-ko wściekliźnie nie przestrzegająć przepisowych 14 dni obserwacji ( kwarantanny); nie sądzę, aby przy jej stanie i warunkach w jakich ją zobaczyłam sunia przeżyła cierpiąc dodatkowo z przyczyn, które opisałam wyżej; teraz spi; jest izolowana i przebywa w szptaliku sama kolejne wieści jutro-
pozdrawiam
EMIR[/quote]

Hmm, jak rozumiem to w schronisku wet podał. Ciekawe kiedy? Pewnie dziś, bo wczoraj go nie było. Jak już było wiadomo, że przyjedzie EMiR, to dał cokolwiek ??!!
Nie rozumiem.

Bardzo mi przykro, ze nie mogłam jej jakoś pomóc od razu. Nie znam się na tym kompletnie. Wierzę ludziom i jak mi lekarz mówi, że jest tak, to znaczy że tak jest. Przepraszam mała, że ci nie pomogłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']:-( Brakuje mi słów dla tego czynu...Biedna sunia. Ile musiała się w życiu nacierpieć. To napewno nie był pierwszy raz...Koszmar jakiś!!! Taki człowiek nie powinien dostać grzywny, tylko do więzienia! On nie jest normalny! Dzisiaj pies-jutro dziecko!!!:angryy:[/quote]
Składamy zawiadomienie do prokuratury! NAPEWNO MU NIE ODPUŚCIMY
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Własnie wróciliśmy; sunia dostała 1 l płynu we wlewie dożylnym + środki wspomagające i p/bólowe; jest bez kontaktu ( jak to okreslił lekarz);suka jest zamorzona głodem i b. odwodniona; rokowania są bardzo poważne;
uszkodzenia stawu biodrowego ani tych odłamków kości nie da się zoperować;będzie kaleką; nie można też tego w żaden sposób unieruchomić; staw został wyrwany z panewki i głowka stawu z kolei uszkadza miejsce powyżej; chora noga jest i w przyszłości będzie krótsza.Każdy ruch sprawia suni ból; jutro wynik badania krwi, który niestety tylko w części będzie miarodajny ponieważ suce podano Imizol i Synulox ( zasadność podania obu leków wielce problematyczna); dodatkowo tę nieszczęśna chorą , wycieńczoną i zagłodzona sukę zaszczepiono p-ko wściekliźnie nie przestrzegająć przepisowych 14 dni obserwacji ( kwarantanny); nie sądzę, aby przy jej stanie i warunkach w jakich ją zobaczyłam sunia przeżyła cierpiąc dodatkowo z przyczyn, które opisałam wyżej; teraz spi; jest izolowana i przebywa w szptaliku sama kolejne wieści jutro-
pozdrawiam
EMIR[/quote]

STRASZNE i 12 lat..

Suniu myśli o Tobie wiele osób - przeżyj Kochana BARDZO BARDZO PROSIMY :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

To juz ostatnio nie pierwszy przypadek jest-gdzie psiaki odbierane [B][U]INTERWENCYJNIE, od zwyrodnialcow[/U][/B]-trafiaja do schronu i tam dalej NIE OTRZYMUJA NALEZYTEJ POMOCY I OPIEKI!! :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad: A o ilu takich przypadkach nie wiemy!!

Wyc sie chce!!!:-( :-( :shake: To one te psiaki, wychodzi na to, dalej ponosza kare, ZA CO???

Link to comment
Share on other sites

[B]EMIR i ARKA - babki z jajem-z serca dziękuję !!!![/B]

[B]Zwyrodnialec z Kodeksu Karnego niech odpowie za sodomię do tego obserwcja psychiatryczna na oddziale zamkniętym-:angryy: [/B]

[B]do tego groźby rzucane do bratowej "że ją urządzi jak sukę" są również karalne....:angryy: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][B]EMIR i ARKA - babki z jajem-z serca dziękuję !!!![/B]

[B]Zwyrodnialec z Kodeksu Karnego niech odpowie za sodomię do tego obserwcja psychiatryczna na oddziale zamkniętym-:angryy: [/B]

[B]do tego groźby rzucane do bratowej "że ją urządzi jak sukę" są również karalne....:angryy: [/B][/quote]
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami!!! Cała moja rodzina również!!! STOP takim idiotom!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Podpisuje sie pod tym rekami i nogami!!! Cała moja rodzina również!!! STOP takim idiotom!!![/quote]
[B]TO NIE IDIOTA TYLKO DEGENERAT,[/B]
KTÓRY ZAGRAŻA TAKŻE LUDZIOM
I KATOWAŁ TĘ SUŃKĘ PEWNO WIELE LAT
a wiocha milczała i co niedziela spokojnie do kościoła z czystymi sumieniami;chyba jakiś piorun powinien strzelić w ten dom wariatów, gdzie bandzior chodzi wolny a uczciwy człowiek musi się tłumaczyć, że nie jest wielbłądem
[B][COLOR=red]A ZWIERZĘTRA CIERPIĄ W MILCZENIU[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]mamy obowiązek wykrzyczeć ich krzywdę i domagać się kary!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][/COLOR][/B]
[COLOR=black]EMIR[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

EMI - słoneczko nasze.... tyle ludzi Cię kocha, trzymaj się. Jejku jakby mieszkał w pobliżu ten sk...pewnie wynajęłabym kogoś, żeby mu solił i kroił po kawałku, najwyżej poszłabym siedzieć. Siedzi we mnie chęć zemsty.
Gdzie byli ludzie w okolicy, nic nie wiedzieli? naród katolicki. Tyle lat....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Rozmawialam z Karina, weta schroniskowego dzis niet!

Emir dziala i wyglada na to, ze bedzie dzis zrzeczenie suni, wiec Emir po nia jedzie!!

Prosze wplacajcie pieniazki na konto Emir!
z dopiskiem [B][SIZE=3][COLOR=red]'sunia ze Świrydy"[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Konto Fundacji: [/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]Bank Śląski O / Grodzisk Maz.[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=blue]88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Adres:[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=2] Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/SIZE][/B][/FONT][/B][/quote]

jezeli te namiary sa dobre to wyslam "pare groszy" wiecej niestety nie moge, ale jezeli okaze sie, ze sunia nie znajdzie swojego pana to bede wsperala Emir co miesiac te kwota(niestety wiecej nie moge)


dopiero dotarlam na ten watek, bo strasznie mnie boli serce jak wchodze na PwP:placz:

Suniu trzymaj sie trafilas naprawde w najbardziej odpowiednie miejsce, dziekuje wam Arko i Emir, ze macie tak ogromne serca:loveu:


Emi od EmiR super:multi:

Link to comment
Share on other sites

Emi, szukaj domu...
Dobrze, że już jesteś w dobrych rękach...
Trzymaj się sunieczko...
Boże dlaczego pozwalasz na istnienie takich szuji, dlaczego nasze prawo jest takie porąbane...
Dlaczego nikt go nie egzekwuje...????
I dlaczego nasz naród śmie się nazywać katolickim wobec takiego bestialstwa????

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunia... Emir, dziękuję!
[QUOTE]a tą sprawę powinno się nagłośnić w okolicy , gdzie ten bydlak mieszka -rzeczywiście następne może być nie daj Boże jakieś dziecko !!![/QUOTE]
Właśnie byłam bardzo zdziwiona, że w Bielsku o tym cisza. Przecież ludzie w małym miasteczku lubią pogadać. Moja mama o niczym nie słyszała. Dowiedziała się ode mnie, myślałam, że w pracy dowie się od ludzi szczegółów (w szkole jest sporo ludzi z okolicznych wsi) a tam nikt nic nie słyszał :angryy: nie było w gazecie, nie było w radiu, ludzie milczą. Ale jak podwórkowy (łańcuchowy) pies pogryzł właścielkę, to wszyscy wiedzieli i każdy chciał bestię zabić. Tylko moja mama w pracy stwierdziła, że po pierwsze nie wiadomo, czy pies nie był np. bity, to patrzyli dziwnie :roll:
Trzeba nagłośnić choćby w kontekście tego, że teraz może dorwać dziecko (ludzie uwielbiają, gdy chodzi o dziecko :roll: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']a wiocha milczała i co niedziela spokojnie do kościoła z czystymi sumieniami;chyba jakiś piorun powinien strzelić w ten dom wariatów, gdzie bandzior chodzi wolny a uczciwy człowiek musi się tłumaczyć, że nie jest wielbłądem
[B][COLOR=red]A ZWIERZĘTRA CIERPIĄ W MILCZENIU[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]mamy obowiązek wykrzyczeć ich krzywdę i domagać się kary!![/COLOR][/B]

[COLOR=black]EMIR[/COLOR][/quote]

Czy jest jakaś siła, która jest w stanie zmienić to piekło, jakim jest dla zwierząt nasz cudowny katolicki kraj...

EMIR, CHYLĘ CZOŁA.

EMI, proszę żyj.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Wszyscy chyba czekamy na informacje, że stan Emi jest dobry, ustabilizowany - Emirku KOCHANA informuj nas tu :oops: [/B][/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Octawia SUPER myśl poddałaś - atakować tego dziada z kilku stron - wykorzystać każdy pretekst - dobrze by było aby ludzie w Polsce się dowiedzieli co im grozi gdy skrzywdzą zwierze, nawet jak będą chcieli to ukryć :mad: [/B][/COLOR]

Mnie się Emi też BARDZO podoba :loveu: Choć kojarzy mi się i będzie zawsze kojarzyła z pewną historią ze Stanów przedstawioną parę lat temu w TV - może ktoś widział ? Było to o ślicznej dziewczynie 16-letniej która trochę sprawiała rodzicom kłopoty - brała chyba narkotyki, ale miała dobre serce i była bardzo dzielna a dlaczego ? Tak po krótce : Zajechali do jej miejscowości Harleyowcy ze swoimi dziewczynami (bardzo często porywanymi i przetrzymywanymi siłą) - dziewczyna zaprzyjaźniła się z jedną z nich i wieczorem pojechała z nią do baru gdzie byli wszyscy. Jeden z tych motocyklistów rozkazał coś tej dziewczynie Harleyowców na co ta 16-latka stanęła w jej obronie. Od tego wieczoru słuch po tej 16-latce zaginął. Rodzice, potem już sama matka bo ojciec zmarł, szukała córki przez 30 lat - okazało się na koniec, że dziewczyna została zabita już tamtej nocy - miała na imię Emi. Było to w 1974 r. Strasznie mną ta historia wstrząsnęła :-( - były zdjęcia tej dziewczyny, szukano jej nawet w Anglii, specjaliści opracowywali portrety jak może wyglądać obecnie - oglądałam to w strasznym napięciu mając taką nadzieję, że ona się znajdzie, ale niestety.. Dotarli do jednej kobiety z tej grupy, która powiedziała, że jej motocyklista, z którym ona była, wyznał przy śmierci co się stało z dziewczyną i ona z kolei wyznała w końcu prawdę bo było jej żal matki. Dziewczyna w tym barze była rzucana z rąk do rąk aż w końcu po prostu umarła, aby nie było śladu - rzucono jej ciało krokodylom..

Sorry za off topic, ale tą historię to będę chyba do końca życia pamiętać - no i to imię mi się bardzo tak właśnie kojarzy, choć oczywiście podoba :-)
Dziewczyna była naprawdę śliczna i widać, że dobra i bardzo odważna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...