Jump to content
Dogomania

Balto, skrzywdzony husky - pojechał do domku :)


sylwija

Recommended Posts

[quote name='HelloKally']Banner:
[IMG]http://i945.photobucket.com/albums/ad292/HelloKally/balto.jpg[/IMG]

[/QUOTE]


dzięki :) a dałoby radę ten napis wyraźniej? może go skrócić? bo trochę nieczytelny, jak myślicie? czy tak jest ok?

i oczywiście witam wszystkich, którzy troszczą się o naszego Balto, z rana :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwija']dzięki :) a dałoby radę ten napis wyraźniej? może go skrócić? bo trochę nieczytelny, jak myślicie? czy tak jest ok?

i oczywiście witam wszystkich, którzy troszczą się o naszego Balto, z rana :)[/QUOTE]

No właśnie ja ta samo miałam pisać, banerek ładny, ale wgl ja nie widzę co tam jest napisane.
Ja także witam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Musimy mieć zaplecze finansowe, aby Baltus był bezpieczny :)[/QUOTE]
oj będzie miał, my jak zaczęłyśmy z dziewczynami robić bazarki na naszą Mikę (teraz szczęśliwa w DS) to ok. 1000 zł wyszło... a ile trza będzie płacić za hotelik u Jamora ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']oj będzie miał, my jak zaczęłyśmy z dziewczynami robić bazarki na naszą Mikę (teraz szczęśliwa w DS) to ok. 1000 zł wyszło... a ile trza będzie płacić za hotelik u Jamora ?[/QUOTE]

Wydaje mi się, że miesiecznie u Jamora moze wyjść 450zł (15zł dziennie a duzego psa)

Link to comment
Share on other sites

14 pln/ doba (w tym już jest karma)

Balto jest grzecznym chłopcem, potrafi się zachować w mieszkaniu. Boi się mężczyzn, ale jak zobaczy, że nic mu nie grozi, to szybko się przekonuje :) ma jednak, mimo tych złych przejść wszystkich, dużo zaufania do ludzi.
Myślę, że to też kwestia silnej psychiki.

Jedna wada poważna na dzień dzisiejszy, aczkolwiek typowa dla rasy, niestety - nienawidzi kotów. Jak zobaczy, poczuje kota dostaje prawdziwego amoku :(

Link to comment
Share on other sites

Witam Balto i zgłaszam się z propozycją.
W poniedziałek idę rozmawiać z dyrektorką w sprawie zajęcia tablicy ogłoszeń na rzecz psiaków. Na 99,9% się zgodzi i do 11 września będzie na niej widnieć ogłoszenie spanielicy na której utrzymanie zbieramy, a jako następnego proponowałabym Balciaka? Myślę że nie bedzie pretensji ale pytam się dla jasności :)

No i zapraszam na bazarek, nieużywane podręczniki z wielu roczników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Witam Balto i zgłaszam się z propozycją.
W poniedziałek idę rozmawiać z dyrektorką w sprawie zajęcia tablicy ogłoszeń na rzecz psiaków. Na 99,9% się zgodzi i do 11 września będzie na niej widnieć ogłoszenie spanielicy na której utrzymanie zbieramy, a jako następnego proponowałabym Balciaka? Myślę że nie bedzie pretensji ale pytam się dla jasności :)

No i zapraszam na bazarek, nieużywane podręczniki z wielu roczników.[/QUOTE]
super, że pomyślałaś o Balciaku :) Myślę, ze nikt nie będzie miał nic przeciwko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']
W poniedziałek idę rozmawiać z dyrektorką w sprawie zajęcia tablicy ogłoszeń na rzecz psiaków. Na 99,9% się zgodzi i do 11 września będzie na niej widnieć ogłoszenie spanielicy na której utrzymanie zbieramy, a jako następnego proponowałabym Balciaka?
[/QUOTE]

Chyba każdy psiak chciałby być na miejscu Balcika. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...