Jump to content
Dogomania

KrakVet-wybieramy kandydata na VII. Głosujemy na Pipi!


Lemoniada

Twój kandydat na lipiec to:  

580 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na lipiec to:

    • Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki
      339
    • Dogomaniaczka Pipi
      294
    • Schronisko dla zwierząt w Skierniewicach
      21
    • Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach
      5


Recommended Posts

[quote name='Lemoniada']Zawsze byłam przeciwna głosowaniu w KrakVecie na innego kandydata niż wyłoniony, ale tu chyba jednak nie można postąpić inaczej, skoro głosy oddawane na Przyborówek były nieuczciwe. Ale nawet z tą świadomością czuję jakieś wewnętrzne rozdarcie, przez tyle czasu wspólny kandydat dogo był faktycznie wspólnym... :(

Nie znam zupełnie schroniska w Przyborówku, mam tylko cichą nadzieję, że teraz przez tą aferę nie będzie źle odbierane przez dogomaniaków. W końcu to nie pani Wanda nabijała na siebie te głosy, a jej zwierzęta też są na pewno w potrzebie...[/QUOTE]

Nie będę pisał jak tam jest, bo do końca sam nie wiem i niczego potwierdzać nie mogę, [B]sprawa Szafira to skandal [/B]- pisanie o tym w moim przypadku skończy się pewnym banem więc milczę. Chcę zwrócić uwagę na inną ważną okoliczność. W Przyborówku chodzi o psy i u Pipi chodzi o psy. Jednak Przyborówko ma przeróżnej pomocy, w przeróżnych formach tyle, iż twierdzę, że nie jest w tak pilnej potrzebie jak Pipi. Przyborówko to 'profi' w porównaniu do Pipi, 'tylko' dogomaniaczki. Dla Przyborówka dola z Krakvetu to mały kęs, jeden z wielu - dla Pipi duże wytchnienie i ulga. W przypadku tego głosowania czuję się całkowicie zwolniony z wszelkiego obowiązku trzymania się reguł - głosowałem na Pipi.
Uważam, że ocena sprawy Szafira tak czy owak ma i będzie miała wpływ na postrzeganie nie samego schroniska, czy hotelu w Przyborówku, a na osobistą ocenę pani Wandy. Wg mnie nie powinno to dotyczyć, w żaden sposób, zgromadzonych tam zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla Maupy- wielkie dzięki!!!!!

[CENTER][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1591/rozeasandilf1.gif[/IMG][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[LEFT] [URL="http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif"]
[/URL][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Aha, dzięki za wytłumaczenie :)
A nie ma na to żadnego zabezpieczenia?
Przecież żeby pisać posty/głosować trzeba być zarejestrowanym.
Czy ten program również sam rejestruje nowych użytkowników?
Ale niektórzy ludzie myślą... Żeby takiego "intruza" stworzyć :roll:
To powinno być karalne.[/QUOTE]
Ten post pisany przez Molli jest żenadą ...niezła z niej aktorka co innego pisze i co innego robi ...obrzydliwe...
Maupo ja również dziękuje za tak dobrą robotę.

Link to comment
Share on other sites

Takie świństwo - Molli - jak mogłaś.. jeszcze chciałaś nas zmylić założeniem konta jako Fanka_Pipi - wstyd, po prostu brak słów.
Ja od samego początku głosowałam na PIPI i do końca byłam jej wierna - po pierwsze dlatego, że takie były ustalenia jak ostatnim razem przegrała, solidarnie mieliśmy głosować na PIPI, jednak wielu zapomniało o tym :(
po drugie - nie na widzę oszustów!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja ponawiam pytanie do Modów o ZNIKAJĄCE POSTY.

Molly szustwo to jedno, ale kto i dlaczego usuwał posty użytkowników, którzy na bieżąco sledzili przebieg ostatnich godzin ankiety i pisali na watku Pipi, że dzieje sie jakiś przekręt???? Przecież to nie Molly, komuś jeszcze chyba zależało, żeby przykryć to, co ona robiła, żeby dymu nie było????To też powinno być wyjaśnione.Z wpisów innych użytkowników wynika, że tylko Mod ma uprawnienia do usuwania postów....

Link to comment
Share on other sites

Witam,
nie jestem aktywna na forum, ale je czytuje. Zagłosowałam na Pipi, bo śledzę jej wątek i widzę, jak bardzo poświęca się dla zwierząt.
Nie mogę jednak pojąć, jak można być tak chamskim, by raz oszukiwać, dwa iść w zaparte i przepraszam za słowo "ciąć głupa". i pisać te wszystkie posty o uczciwości i jeszcze udawać fankę Pipi. I z tego, co widzę nie jest to osoba anonimowa na forum. Czy po tym wszystkim nie powinnaś po prostu przeprosić, a nie iść z zaparte? Czy nie jest Ci po prostu po ludzku wstyd? Szkoda, że takie rzeczy zdarzają się na forum, gdzie tyle dobrych rzeczy jest robionych.

Pozdrawiam,
Paulina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Równiez uważam,że Molli powinna dostać bana...tym bardziej,ze sama napisała,ze powinno być karalne...zresztą jak ma odrobine honoru to sama nie powinna udzielac sie po takim oszustwie na forum[/QUOTE]
Zgadzam sie.
Molli gratuluje, teraz dopiero pomoglas schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Czyje posty zniknęły, z którego wątku i ile?[/QUOTE]

Posty miały znikać z watku Pipi,w postach ludzie pisali, że na ich oczach dzieje sie przekręt przed końcem głosowania. KTO I DLACZEGO JE USUWAŁ? Przecież nie robiła tego chyba Molly...

Bardzo proszę by inni, których posty poginęły wpisały się na tym watku i niech sprawa zostanie wyjasniona do końca.
tu wklejam przykład, można prześledzić wpisy z daty głosowania:



[URL="http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-(Posty-inf.-1-6)/members/91855-coronaaj"][B][COLOR=#4444ff]coronaaj[/COLOR][/B][/URL]

DołączyłApr 2009Mieszka wSun City, AZ , Warszawa PLPostów4,622Wpisów[URL="http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-(Posty-inf.-1-6)/blogs/91855"][COLOR=#4444ff]1[/COLOR][/URL]

[B][COLOR=#4444ff][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-(Posty-inf.-1-6)/images/icons/icon1.png[/IMG][/COLOR] [/B]
[INDENT]Kto jest modem na watku..pokasowali moje posty ale nie tylko...moje.Komu zginely posty?
widzialam inne o nieczystych zagraniach z glosowaniem






[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fanka_Pipi'][B]Nie martwcie sie, nastepnym razem MUSI sie udac.[/B]
[B]Pomoge wam w zdobywaniu glosow [/B](prosze o pw dla przypomnienia)
I tak nic nie zrobimy, niech sie wypchaja ta karma.
A zreszta kto powiedzial, ze wygraja w Kravecie?[/QUOTE]
hę.. ale jaja, mowę mi odebrało po tym co przeczytałam ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fanka_Pipi']No tak, ale jak zrobimy im awanture to Pipi tez moze sie oberwac.
Pewnie to nie ona napisala na miau prosbe o glosy, ale to przeciez bez znaczenia.
Kol mi jeszcze mowila, ze widziala prosbe o glosy na Pipi na forum jakiegos schroniska, wiec lepiej zostawmy to w spokoju, bo zas mniej ludzi bedzie chcialo glosowac na Pipi w kolejnej edycji.[/QUOTE]
a to tez dobre jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...