Jump to content
Dogomania

KrakVet-wybieramy kandydata na VII. Głosujemy na Pipi!


Lemoniada

Twój kandydat na lipiec to:  

580 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na lipiec to:

    • Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki
      339
    • Dogomaniaczka Pipi
      294
    • Schronisko dla zwierząt w Skierniewicach
      21
    • Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach
      5


Recommended Posts

[LEFT][B][SIZE=3][COLOR=red]UWAGA!!! Do ankiety wkradł się błąd. Przez pomyłkę umieściłam w niej schronisko w Kruszewie (poz. 1), zamiast schroniska w Przyborówku i Ruścu. Osoby oddające głos na pozycję pierwszą oddają go, oczywiście, na Przyborówek. Przepraszam za zamieszanie, szczególnie startujących oraz schronisko w Kruszewie...[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]


[LEFT][SIZE=3][SIZE=2]Kolejny miesiąc, kolejne głosowanie, kolejni kandydaci :) Zapraszamy do głosowania![/SIZE][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=2]Przedstawiam startujących w lipcu:[/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=2]1. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Przyborówku i Ruścu[/SIZE][/LEFT]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/108025-Przytulisko-RUSIEC-I-PRZYBORA-WKO-Potrzebne-ogA-oszenia-i-wolontariat[/URL]


[SIZE=2]2. Dogomaniaczka Pipi[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-%21-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie%21%21%21-%28Posty-inf.-1-6%29"]http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-%28Posty-inf.-1-6%29[/URL]






[LEFT][SIZE=2]3. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach[/SIZE][/LEFT]
[URL]http://www.schronisko-skierniewice.pl/[/URL]

[SIZE=2]4. Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach[/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=red][B]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=red]1. wchodzisz na stronę [URL="http://www.krakvet.pl/forum"][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/URL][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][SIZE=2]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/SIZE]
[SIZE=2]7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/SIZE]
[SIZE=2]8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - lipiec 2011”[/SIZE]
[SIZE=2]9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz aktualnego beneficjenta[/SIZE]
[SIZE=2]i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/SIZE]

[SIZE=2]Jeśli jesteś zarejestrowany na KV i pamiętasz nick oraz login zaczynasz od punktu nr 6![/SIZE][/COLOR]


[COLOR=blue]
[INDENT][SIZE=2][B][COLOR=black]Dotychczasowi beneficjenci konkursu w Krakvecie:[/COLOR][/B][/SIZE]
[/INDENT][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black][B]rok 2005[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black]wrzesień - schronisko w Siedlikach - 219 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]październik - schronisko w Harbutowicach - 218 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]listopad - cichy kąt - 215 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]grudzień - schronisko Bożeny Wahl - 228,5 zł[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][B]rok 2006[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black]styczeń - przytulisko Marzeny Krzętowskiej - 206,23 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]luty - schronisko w Mielcu - 220 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]marzec - schronisko w Korabiewicach - 217,5 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]kwiecień - schronisko w Korabiewicach - 208,3 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]maj - fundacja Felis - 214,30 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]czerwiec - fundacja Kot z Torunia - 293,70 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]lipiec - schronisko Kundelek z Rzeszowa - 617,79[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]sierpień - fundacja Koci Pazur z Poznania - 1 123 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]wrzesień - schronisko Kraków - 1 215 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]październik - schronisko Okleśna - ???[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]listopad - schronisko w Uciechowie - ???[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]grudzień - schronisko Kędzierzyn-Koźle - ???[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][B]rok 2007[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black]styczeń - schronisko Ostróda - 2 218 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]luty - Psy z Ligudy Wrocław - ???[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]marzec - "Niczyje" - 2 434 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]kwiecień - azyl Cichy kąt - 2 208 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]maj - schronisko Białystok - 2 534 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]czerwiec - fundacja Kot - 2 482 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]lipiec - fundacja Maja z Zielonki - 2 726,9 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]sierpień - fundacja Felis - 2 861 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]wrzesień - przytulisko pani Alicji Jackiewicz z Opola - 2 874 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]październik - koci świat - 3 219 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]listopad - schronisko w Uciechowie - 3 594 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]grudzień - fundacja Medor ze Zgierza - 3 288 zł[/COLOR][/SIZE]


[SIZE=2][COLOR=black][B]rok 2008[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black]styczeń - schronisko w Orzechowcach - 3 394 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]luty - schronisko w Głownie - 2 915 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]marzec - schronisko w Piotrkowie Trybunalskim - 2 258 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]kwiecień - Boksery w Potrzebie - 2 027 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]maj - Pro Equo Sandry Koćmiel - 2 065 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]czerwiec - niezależna karmicielka pani Iza Mazur ze Szczecina - 2 267 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]lipiec - fundacja AST - ???[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]sierpień - wolontariuszki z Łodzi - 2 282 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]wrzesień - fundacja Emir - 2 643 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]październik - AFN z Ostródy - 2 820 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]listopad - przytulisko Przybórowko koło Szamotuł - 2 849 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]grudzień - Azyl św. Franciszka w Konstancinie - 2 876 zł[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][B]rok 2009[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black]styczeń - Karina Schwerzler z BLP - 3 343 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]luty - p.Hanka Chombakow - 3 115 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]marzec - Schronisko Dzierżoniów - 4 020 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]kwiecień - Agn-Agnieszka Szubert z Torunia [/COLOR][COLOR=black]- 3 792 zł[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=navy][SIZE=2][COLOR=black]maj - missieek-Angelika Nieduziak z Bukowna - 3 990 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]czerwiec - Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt z Opola - 4 313 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=navy]lipiec - Biafra-Fundacja "Zwierzę nie jest Rzeczą"z Krakowa - 4 216 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=navy]sierpień - Mirka_T(Tomczak) z Bydgoszczy - 4 306 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=navy]wrzesień - Fundacja Nero z Sochaczewa - 4 358 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=navy]październik - jopop-Joanna Popko z Warszawy - 5 152 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=navy]listopad - ulvhedinn-Magda Łazarska z Wrocławia - 5 203 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=navy]grudzień - Prakseda-Agnieszka Kowalczyk z Warszawy - 8 349 zł [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][B]Rok 2010[/B][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=blue]styczeń - Fundacja "Maja" z Zielonki - 10 826 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]luty - Rustie-Elżbieta Dzimińska z Krakowa - 9 918 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]marzec - Fundacja SOS Bokserom - 11 203 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]kwiecień - Fundacja Kocia Dolina - 9 982 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]maj - Schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej - 11 367 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]czerwiec - Pani Zofia i bezdomniaczki z Wrocławia - 10 733 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]lipiec - Fundacja Ostatnia Szansa z Boguszyc Małych - 10 064 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]sierpień - Fundacja KOTKOWO z Białegostoku - 11 015 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]wrzesień - Przytulisko pani Ali Orzechowskiej - 11 140 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]październik - Kociama -Iwona Turczyniak z Goleszowa - [B]14 530 zł[/B] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]listopad - Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt - 11 436 zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]grudzień - Kocia Arka Noego z Radomska (RTOZ) - 12 152 zł[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=blue][B]2011[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]styczeń - Schronisko w Szczecinku - 13 104 zł[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][SIZE=2][COLOR=blue]luty - Fundacja AFN-Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie Ostróda/Kraków - 11 723 zł [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]marzec - schronisko w Toruniu - 12 372zł[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=blue]kwiecień - Ośrodek Sterylizacji Kotów Miejskich KOTERIA - 11 570zł[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=blue]maj - schronisko w Radomiu[/COLOR]
[COLOR=blue]czerwiec - Kocia Skarbonka[/COLOR]


[SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=blue]kolorem niebieskim zaznaczeni są beneficjenci[/COLOR] objęci 2-letnią karencją [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000ff]---------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3]Kandydaci o sobie:[/SIZE][/B]

[SIZE=2]1. [quote name='Molli'][I]P. Wanda prowadzi 2 przytuliska oddalone od siebie o ok. 100 km. [/I][/QUOTE][/SIZE][quote name='Molli'][SIZE=2][I]Jedno znajduje się w Przyborówku k.Poznania, natomiast drugie w Ruścu k.Wągrowca.[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Samych psów jest ok. 500[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Do tego dochodzą koty i inne zwierzęta (np. kozy, owce...)[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]W schronisku jest jedynie 3 wolontariuszy :[[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Brakuje dosłownie wszystkiego: rąk do pracy, kojców, bud, pieniędzy, karmy i wiele innych rzeczy... Ale przede wszystkim domów.[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Adopcje stoją w miejscu. Schronisko pęka w szwach. Wakacje się zaczęły - przychodzi masa nowych zwierząt...[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]Karma znika w tempie błyskawicznym, brakuje przede wszystkim karmy dla szczeniąt i kociąt.[/I][/SIZE]
[SIZE=2][I]KAŻDY GŁOS NA WAGĘ ZŁOTA!!![/I][/SIZE]
[/QUOTE][quote]Co do sterylek - wszystkie dorosłe suczki i samce są sterylizowane/kastrowane (no chyba, że zdrowie psa na to nie pozwala) W przypadku szczeniaków do kastracji zobowiązują się nowi właściciele. W miarę możliwości są sprawdzani. Ślepe mioty usypiane. Ale to jest rzadkość, gdyż w schronisku żadne zwierzięta nie przychodzą na świat, a rzadko do schroniska trafiają ślepe zwierzęta. [/quote][SIZE=2]2. [B]Pipi:[/B] [/SIZE][quote][SIZE=2]Od lat pomagam bezdomnym psom i kotom. Mam w tej chwili w sumie 18 psów i 14 kotów. Nie mam pracy a moj mąż pracuje dorywczo. Gmina nie pomaga.[/SIZE]
[SIZE=2]Głównie pomoc otrzymuję od dogomanii.[/SIZE][/quote][quote][SIZE=2]Wszyscy potrzebujemy pomocy, tylko że ja jestem zupełnie sama. Robię również kawał dobrej roboty. Na własnych plecach ciągam bezdomne suki na zabiegi. Chodzę od domu do domu, rozmawiam, namawiam. W gminnych szkołach rozmawiam z dzieciakami, zapraszam do siebie, żeby poznały poprawną opiekę nad psem, czy kotem. Staram się poprawić los zwierząt gospodarskich. Od świtu do nocy pochłonięta jestem tą "robotą". [/SIZE]
[SIZE=2]Kto tylko zgłosi, lub sama wyniucham, "likwiduję" ślepe mioty, a suki w ciąży do aborcji. Sporo poprawił się tu los zwierząt. (...)[/SIZE][/quote]

[SIZE=2]3. [/SIZE][SIZE=2][quote name='MARGOL'][B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Skierniewicach[/B] [URL]http://www.schronisko-skierniewice.pl/[/URL][/QUOTE][/SIZE][quote name='MARGOL']
[SIZE=2]ul. Pamiętna 16[/SIZE]
[SIZE=2]96-100 Skierniewice[/SIZE]
[SIZE=2]woj. łódzkie[/SIZE]

[SIZE=2]1. Obecnie przebywa w schronisku ok 100 psów, kotów nie ma ponieważ nie ma tam warunków na trzymanie kotów. [/SIZE]
[SIZE=2]2. Sterylizacje wykonywane są średnio raz w tygdoniu, wynika to z faktu że jest tylko jeden gabinet pozabiegowy w którym suczka może dochodzic do siebie. [/SIZE]
[SIZE=2]3. Kastracji nie ma, chyba że nam wolontariuszom uda się zalatwić dla psiaka np pobyt w hoteliku, wówczas nasza wetka kastruje psiaka ale płacimy za to my (oczywiście mamy zniżkę ;)[/SIZE]
[SIZE=2]4. Ślepe mioty są usypiane[/SIZE]
[SIZE=2]5. Wszystkie psiaki są zaszczepione przeciwko wściekliźnie, jesli jest potrzeba zaszczepienia szczeniaków lub dorosłych psów szczepionka kompleksową wówczas my wolontariusze opłacamy dodatkowe szczepienie[/SIZE]
[SIZE=2]6. Schronisko podlega pod Zakład Utrzymania Miasta Skierniewice[/SIZE]
[SIZE=2]7. Promocja schroniska zaczeła się od kiedy w schronisku zaczęła działać grupa wolontariuszy (od marca 2009 roku)[/SIZE]
[SIZE=2]8. Jako grupa wolontariuszy jestesmy mile widziani w schronisku, organizujemy imprezy i zbiórki na rzecz psiaków, co miesiąc organizujemy dzień otwarty w schronisku (w każda ostatnia niedziele miesiąca), pozyskaliśmy środki z UE z programu Młodzież w Działaniu, pozyskaliśmy środki z Fundacji Leopolda Kronenberga w ramach akcji „Wolontariusz na bank” organizowanej przez Citibank, uruchomiliśmy stronę internetową schroniska, prowadzimy kontrole poadopcyjne, uruchomiliśmy i promujemy schronisko oraz adopcje psów na portalu „Nasza klasa” oraz „facebook”, udało nam umieścić psy mające małe szanse na adopcje w fundacjach oraz zapewnić opiekę medyczną psom, które nie miały na taką szansy w schronisku itp. [/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=red]Zdajemy sobie sprawe z tego że to co udało nam sie zrobic to tylko kropla w morzu potrzeb schroniska, psiaków jest coraz więcej, coraz częściej trafiają w złym stanie, wymagają specjalistycznej opieki, wielokrotnie wozlismy psiaki do warszawy na rózne skomplikowane operacje. Oczywiście możemy liczyc na pomoc kilku zaprzyjaznionych fundacji i stowarzyszeń (SZCZECINEK górą, dziękujemy mariamc za DOLARKA i DIXONA, dziękujemy agacie ani i agnieszce od TTB za Bako i nie tylko) ale jestesmy swiadomi tego że fundacje i stowarzyszenia mają wielu podopiecznych i nie zawsze sa w stanie pomoc naszym schroniskowym psiakom więc staramy sie ogłaszac nasze psiaki na wszelkie sposoby. Szukamy im DT a wiadome jest to że w takim DT psiak musi coś jeść więc karma wysokobiałkowa byłaby na wage złota.[/COLOR][/SIZE]


[SIZE=2]Wygrana w krakvecie zapewniłaby naszym psiakom odpowiednio zbilansowana karmę której bardzo brakuje w schronisku (kasza nie zaspokoja potrzeb niektórych chudzielców ze schroniska a mamy ich trochę) Wiadomo pełne psie brzuszki to duuuuużo zdrowia, radości i merdających ogonków [/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=red][B]PSY TO NASZA MISJA I PASJA!!![/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[SIZE=2]4. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ja cos źle robię czy jeszcze nie mozna głosować w Krakvecie?Czytając info na stronie Krakvetu zrozumiałam,ze należy jeszcze kandydatów zgłaszać( do 16 chyba). Nie widzę tam czegoś takiego jak "głosuj":oops:
Chyba,ze chodziło o to,zeby tutaj zagłosować...To juz zrobiłam.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Czy ja cos źle robię czy jeszcze nie mozna głosować w Krakvecie? Zrozumiałam,ze należy jeszcze kandydatów zgłaszać( do 16 chyba). Nie widzę czegoś takiego jak "głosuj":oops:
Chyba,ze chodziło o to,zeby tutaj zagłosować...To juz zrobiłam.;)[/QUOTE]


Narazie tutaj na dogo głosujemy. Później kandydatury przesyłane są do KrakVetu i użytkownicy dogo i miau głosująna na osobę, która wygrała tą ankietę (no chyba, że ktoś zmienia zasady i głosuje na kogoś innego)

Link to comment
Share on other sites

NIE!
Nie ma żadnego późniejszego przesyłania kandydatur do KrakVetu.

Kandydaci z ankiety dogo powinni być zgłoszeni do ankiety KrakVetu do 16-go lipca.
Na razie zgłoszono tylko Skierniewice.

Ankieta dogo wybiera wspólnego kandydata Miau i Dogomanii, na którego potem solidarnie głosujemy w ankiecie KV (przynajmniej ta część użytkowników M i D, która wie o wewnętrznych ustaleniach, identyfikuje się z nimi i nie ma zastrzeżeń do wspólnego kandydata).

Link to comment
Share on other sites

A co z tym tematem??? [url]http://www.dogomania.pl/poll.php?do=showresults&pollid=748[/url] , tam 15 osob oddalo glos i moga sie pogubic i tam glosować, a nie na wlasciwej ankiecie.
Proszę zamknąć te ankietę [url]http://www.dogomania.pl/poll.php?do=showresults&pollid=748[/url], bo bałagan powstał.
Tutaj głosujemy przecież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']A co z tym tematem??? [url]http://www.dogomania.pl/poll.php?do=showresults&pollid=748[/url] , tam 15 osob oddalo glos i moga sie pogubic i tam glosować, a nie na wlasciwej ankiecie.
Proszę zamknąć te ankietę [url]http://www.dogomania.pl/poll.php?do=showresults&pollid=748[/url], bo bałagan powstał.
Tutaj głosujemy przecież.[/QUOTE]
Ja jej nie mogę zamknąć, nie ma takich uprawnień, ale zrobi to moderator :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']A co z tym tematem??? [URL]http://www.dogomania.pl/poll.php?do=showresults&pollid=748[/URL] , tam 15 osob oddalo glos i moga sie pogubic i tam glosować, a nie na wlasciwej ankiecie.
Proszę zamknąć te ankietę [URL]http://www.dogomania.pl/poll.php?do=showresults&pollid=748[/URL], bo bałagan powstał.
Tutaj głosujemy przecież.[/QUOTE]

mnie nie otwiera się link...ani jeden
podajcie mi link, gdzie mam głosować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Głosujemy w ankiecie w tym wątku :)[/QUOTE]

a gdzie jest ta ankieta? czy coś ze mną jest nie teges, że jej nie mogę doczytać ....?
[B]Chcę zagłosować na Pipi i nie wiem gdzie?![/B]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam!!!:comp26: Zagłosowałam!!! :thumbs: Cholera ankieta jest nad tytułem wątku....a ja jak sroka w kość tylko pod tytułem....:megagrin::wallbash:

Dzięki Molli za cierpliwość dla starszej pani:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Dzięki za zgłoszenie, już poprawiam :)
Nie mogę znaleźć tekstu Przyborówka "o sobie", czy mogę prosić zgłaszającą o przypomnienie?
Ta sama prośba do Korabiewic.[/QUOTE]

Będzie ciężko...
Osoba, która mogłaby mi pomóc przez ten tydzień nie będzie dostępna - jak wróci to będzie już po ankiecie...
Może sama coś napiszę...
A wiesz może chociaż gdzie znajdę stary wątek?
Jeżeli tak, to go podeśli - ja postaram się odszukać wpisu ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaja i Aza nie - to nie pomyłka...


[I][B]Nie wszyscy czytają pierwszy post i Przytulisko w Ruścu i Przyborówku traci przez to głosy.[/B][/I]

[quote name='Lemoniada']
[B][SIZE=3][COLOR=red]UWAGA!!! Do ankiety wkradł się błąd. Przez pomyłkę umieściłam w niej schronisko w Kruszewie (poz. 1), zamiast schroniska w Przyborówku i Ruścu. Osoby oddające głos na pozycję pierwszą oddają go, oczywiście, na Przyborówek. Przepraszam za zamieszanie, szczególnie startujących oraz schronisko w Kruszewie...[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...