Jump to content
Dogomania

KrakVet-wybieramy kandydata na VII. Głosujemy na Pipi!


Lemoniada

Twój kandydat na lipiec to:  

580 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na lipiec to:

    • Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki
      339
    • Dogomaniaczka Pipi
      294
    • Schronisko dla zwierząt w Skierniewicach
      21
    • Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach
      5


Recommended Posts

[quote name='Weronia']Przepraszam, że tak późno, ale dopiero ogarniam co tu się wydarzyło...
Przez pewien czas, w związku z sytuacją życiową miałam ograniczony dostęp do netu, więc stąd spóźnienie.
[B]Proszę nie pisać takich rzeczy, że Pani Wanda się wstydzi. To przykre, że sytuację skojarzono z P.Wanda, zwłaszcza, że ona nie ma bladego pojęcia o głosowaniu, o Molli, o całej sytuacji.
Szkoda, że (widząc to np w poście powyżej) ludzie będą błędnie myśleć, że to za naszą sprawą zdarzyła się przykra sytuacja... odbije się to na 400 bezdomnych psach i 2 schroniskach, które i tak pomocy mają bardzo mało, wolontariatu jak na lekarstwo.
Jeszcze raz powtarzam- Przytulisko Rusiec/Przyborówko nie ma nic wspólnego z tym wszystkim a Pani Wanda nie ma zielonego pojęcia co się zdarzyło.

[/B][/QUOTE]źle mnie odebrałaś. nie chodziło mi o to że pani wanda powinna sie wstydzić, tylko, że moli narobiła jej smrodu(bez udziału pani wandy). może źle się wyraziłam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KV głupi nie jest i wie o "ustaleniach" które nie są niczym innym, jak wyłonieniem bardzo potrzebującego podmiotu.. Co im się nie podobało to zmienili (np. wprowadzili zasady, że tylko karma i żwirek, żeby nie było kupowania np. zabawek..;) )
Krzywdzące, czy nie, zwróć uwagę, że na KV karencji nie ma. I jakby ktoś chciał to by wygrywał kilka razy w roku..
A że w Polsce stosunek do zwierząt jest jaki jest, zawsze będzie masa potrzeb, trzeba szukać też alternatyw, nie tylko wkurzać się na KV..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...